Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dawidek22

Ulewanie 1,5 miesiecznego maluszka

Polecane posty

Witajcie mamusie ;) Bardzo bym chciała poznać wasze opinie ( większość jest doświadczonymi mamusiami ) w temacie ulewania... Mój szkrab ma 1,5 miesiąca , i ulewa mu się masakrycznie... co zje to zaraz zwraca i za pól godz. znowu chce jeść.. czasami ulewa mu się delikatnie , czasem np. po 1 godz. od jedzenia , a czasami aż chlusta z niego... Lekarz stwierdził że " taki urok malucha " .. Pomocy ! Wasze maluchy też tak miały ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie podstawowe - jak go karmisz? kp czy mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii
jak chlusta to pewnie refluks na ulewanie mogę Ci polecić gastrotus baby - bez recepty a chyba wszystkim dzieciom to na początek przepisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn chlustal bo mial alergię. Pomoglo przejscie na bebilon pepti. Tylko on jest na receptę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie będziemy musieli się udać prywatnie do pediatry , bo normalnie to tylko mówią że taki urok aj... wiele znajomych mam , twierdzi że od około 2 miesiąca życia maluszka dodawały do mm troszkę kleiku ryżowego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Tylko chlustalo z niego po jakims czasie od jedzenia. Tylko to nie byla alergia na bialko a na jakiś skladnik mm. Nie doszlismy do tego na jaki. Napewno nie na białko bo jak kp przez kilka miesięcy i ja jadlam nabial to nie było problemów . Probowalismy kazdego mozliwego mm na rynku i dopiero po pepti wszystko ustalo. Jak skonczyl rok zaczął jesc normalny bebilon i juz bylo ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha to dziękuje za pomoc, być może i mój maluszek ma alergie .. a gdy tak ulewał to jakie odstępy od jedzenia miał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do minuty po trzech godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ulewanie 1,5 miesiecznego maluszka" MALUSZKA?! serio? nie mozna bylo napisac dziecka? co za czopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha dziękuje Ci bardzo za pomoc ;*;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy Cię to aż tak boli ze tam pisze maluszek ? Dla mnie to jest MALUSZEK i Tobie nic do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boli bo wskazuje na to ze pisze to jakas ciotka klotka zakochana do reszty w jakims zakichanym gowniarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ciebie zakichany gówniarz , dla mnie mój syn !!Nie chcesz to nie czytaj tego tematu człowieku ... ośmieszasz się ... w tym temacie tyle ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×