Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Moja siostra nie wie, co to było ZSRR

Polecane posty

Nie wie, nie robię sobie jaj, nie wie tego, dyskutowałam z nią własnie i dyskusja zeszła na tematy historyczne, i nie wiedziała. Jak to możliwe, że jest tak głupia, miała przeciez w gimbazie historie XX wieku, a raczej nie jest złą uczennicą, matko :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni teraz myślą o bzykaniu i prochach, nie wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tego nie wie, ale jak zrobić dobre fellatio to wie, jak to jest na jeźdźca też wie a na pieska to pewnie bardzo lubi. Takie czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to poczytaj jej do poduszki archipelag gulag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat jestem pewna ze jest jeszcze dziewicą, i że nigdy nie miała kontaktu z narkotykami i chyba nawet nie piła nigdy większej ilości alkoholu. Ja za to piłam piwo już w wieku 14 lat, a marihuane pierwszy raz zapaliłam jak byłam w jej wieku(16 lat), na woodstocku, czyli to ja jestem tu od niej bardziej zua :classic_cool: . Niestety nie ponarzekasz sobie ze mną na "dzisiejszą młodzież", możesz co najwyżej ponarzekać na głupich ludzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to poczytaj jej do poduszki archipelag gulag" znudzi sie tym, i nie zrozumie pewnie o czym to w ogóle jest. Ona nie lubi chyba ksiązek, czyta prawie wyłącznie lektury szkolne z tego co widze :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia a tobie kurde co? Dzieciuch jestes . Co ty wiesz o ZSRR?:-) ja stary hipis cos wiem ale ty? Wes gitare i zagraj cos dla duszy swej. Pewnie mas cite i bdzuch cie boli:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dość dużo wiem o ZSRR, bo interesuje sie historią i czytam. szczególnie czasy Stalina to horror, nie rozumiem jak ludzie mogli żyć w takim smutnym państwie, dziwne ze za najwiekszego zbrodniarza jest uznawany Hitler. Hitler przynajmniej miał jakieś ideały, a Stalin nie miał żadnych, kazdego był w stanie zamordować niezaleznie kim ktoś byl, rzadziły nim paranoje i żadza władzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stalin mial jedec cel rozszezyc komunizm na cału swiat czyli podbuj swiata i dla tego wywołał głud na ukrainie i ludzie nawzajem sie zjadali Mąz mi wczoraj opowiadał scenkę z pracy. Przyjęli nowych i w celu powitania każdy miał zrobić autoprezentację. Zaczęło się normalnie lubię książk. .. Itd i, pracuje tu tyle i tyle lat... Itd mam rodzinę lub nie. To dziewczyny mówiły. Przyszła kolej facetów, no i pierwszy lubię skoki na spadochronie, wypady do Amer Poludn, żona, dziecko starsze. Drugi lubię sporty . ekstremalne skoki na bungii, szybką jazdę, zaliczylem wszystkie parki linowe , żona jedno dziecko półroczne i mówię wam to jest dopiero sport ekstremalny he he. Kolejny był moj mąż : mam 8 dzieci i na hobby nie mam czasu ... Cisza . Lubię muzykę taka i taka a wolne chwile których mało spędzam z zoną Na szczęście nikt nie był po nim ,szefowa zauważyła że lubią ten sam typ muzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×