Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Tak patrze na profile koleżanek z klasy z gimnazjum na facebooku

Polecane posty

i stwierdzam że jest jednak sprawiedliwość na tym świecie. Wszystkie dresiary, które wtedy chodziły z nosem uniesionym wysoko, pozostały nadal dresiarami z patologii - zero ambicji, nierzadko już dziecko( w wieku 20 lat :D). I nic ich już nie czeka w życiu, tylko pogrążanie sie w coraz większej patologii, życie na zasiłku socjalnym, i bycie starą alkoholiczką w wieku 30 lat :D wtedy mi dokuczały, dziś to ja patrze na nie z pogardą, gdybym spotkała na ulicy i jakas by mi powiedziała cześc to bym odpowiedziała "spadaj" z odrazą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z mojego gimnazjum,większosc podobnie skończyła z dzieciakami......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szatanistka, myslałem że nigdy tego nie powiem, ale masz racje w tej kwestii :D, pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiu to prawda
ze metalowe dziewczyny w okolicach intymnych nie gola sie na zero?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie smutne musisz mieć życie, skoro dowartościowujesz koleżankami z gimnazjum, którym się w życiu niezbyt wiedzie. Nie masz nic lepszego do roboty, tylko podglądanie patologii. A tak na marginesie, to ty niby jesteś lepsza? Głupia jesteś, próżna i zarozumiała, tak jak one, a po tych swoich goownianych studiach wylądujesz, tak jak one, na zasiłku. Ewentualnie na zmywaku w Anglii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×