Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ahhhaaa

wypadanie włosów

Polecane posty

Gość ahhhaaa

Może znalazłoby się lepsze forum ale, cóż wybrałam to. Okropnie wypadają mi włosy. Od zawsze miałam ten problem. Nasilał się po stresie lub w okresie jesiennym ale to nasilenie nie trwało dłużej niż miesiąc. Teraz idzie 3 i problem nadal jest i zaczynam się martwić. Ale tak mocno. Kupiłam sobie już szampony z pokrzywy, czarnej rzepy, z łopianu. itp. Nie suszę i nie prostuję. Mam olejek z łopianu do wcierania. Zdrowiej się odżywiam, biorę leki i dalej nic. Ja wiem że może potrzebuje więcej czasu ale czy macie jakieś sprawdzone preparaty do wcierania koniecznie zakupione w aptece? Mogą w ostateczności być te doustne. Polecicie coś? Chciałabym się jakoś wspomóc. Aha leki są na niedoczynność tarczycy. Wiem ze objaw niedoczynności to wypadanie włosów itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie pomogła belissa włosy. Co prawda to tabletki, a Ty pytasz o coś do wcierania, ale może się przyda... Brałam przez trzy miesiące i po pół roku przerwy znowu przez trzy miesiące. Włosy wypadały mi masakrycznie wtedy. Garść w myciu, garść przy wybieraniu, garść przy każdym czesaniu. Te tabletki wtedy naprawdę mi pomogły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcierka jantar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te kosmetyki jantar mogą bardzo szkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To napisz dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brać jakiekolwiek suplementy, tylko ok. 8 tabletek dziennie, a nie tak jak jest napisane na opakowaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zawierają bursztyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wax henna. Ampulki i mgielka do wlosow Radical.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mowa o suplementach to polecam amerykański sklep iHerb.pl Można tam kupić suplementy ponad połowę taniej niż w Polsce. Koszt wysyłki wynosi maksymalnie 4 dolary. Mam też kod do tego sklepu na 5$ lub 10$. Kod to QQF004 Wpisuje się go podczas zakupów. Jedyna niedogodność to czas oczekiwania 2-3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś sama miałam ogromny problem z wypadaniem włosów... znalazłam tego bloga: 

wlosomaniaczkapl.wordpress.com 

znalazłam tam specyfik do włosów dzięki któremu moje włosy całkowicie ożyły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×