Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co sądzicie o osobach, które skończyły szkołę średnią bez matury i mówią, że

Polecane posty

Gość gość

mówią, że mają średnie wykształcenie. Co twierdzicie na temat takich osób, które prawdę mówiąc mają wykształcenie podstawowe, twierdzą, że mają średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dorabiaj tu ideologii maja srednie o mature nikt nigdy nie pyta tylko swiadectwo sie przynosci ze szkoly matura tylko na studia u mnie byl w pracy wymog tylko ze srednim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to samo co o aleksandrze kwasniewskim przyklad idzie z gory :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
liceum to średnie idiotko :O matura to tylko wstęp na studia i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba sama masz podstawowe debilko!! jesli ktoś konczy szkołę średnią to ma srednie wyksztalcenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oceniasz ludzi na podstawie wykształcenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś może ukończyć studia licencjackie czy magisterskie bez obrony i powiedzieć, że ma wyższe. Ktoś może ukończyć technikum bez zawodu i powiedzieć, że ma zawód. Ludzie obudźcie się, że matura to potwierdzenie wykształcenia średniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiesz kretynko, że ten kto skończyl szkole średnią z dobrymi wynikami ma wyksztalcenie średnie, matura tu nie ma nic do rzeczy, skoro szkole ukonczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak można ukończyć technikum bez zawodu [ do tej wyżej, idiotki] technikum to szkoła średnia, która uczy jakiegos zawodu a jednoczesnie dla zdajacych maturę jest przepustką do ubiegania się o miejsce na studia ten kto ma świadectwo ukończenia technikum oprócz wyuczonego zawodu posiada wykształcenie średnie chyba jasniej nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
technikum bez zawodu jest wtedy gdy ktoś nie obroni dyplomu technika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie piszą tutaj totalne głupoty. Nie ma wykształcenia średniego bez matury. Samo liceum to gowno :D To tak jakby przeczołgać się 3 lata na studiach ale nie zgłosić się do obrony pracy licencjackiej/inżynierskiej i mienić się wyższym wykształceniem :D Również osoba z komentarza nr 2 bredzi. Tylko pracodawca-idiota pyta o średnie wykształcenie jednocześnie nie prosząc o kserokopię świadectwa maturalnego. Opowiadacie bajki :D A co do pytania postawionego na początku? hmm Ani mnie to ziębi ani grzeje ;) Ale wiem, że kłamstwo ma krótkie nogi i prędzej czy później takie przekręty wyjdą na jaw. Teraz można sobie kupić dyplom magistra czy inżyniera nawet na ruskim bazarze ale w dzisiejszych czasach wszystko jest łatwe do sprawdzenia. Można zadzwonić na daną uczelnię i spytać czy taka osoba tam studiowała i jak sobie radziła. Pisanie głupot na Kafeterii nic nie pomoże :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ma mam średnie, maturę oblałam z matematyki zabrakło mi 2 % :) Pan w urzędzie pracy powiedział że i tak mam średnie. Matura to tylko przepustka na studia, to jakie wyniki masz na maturze zaważy na tym gdzie się dostaniesz. Kiedyś były egzaminy na studia dzisiaj jako egzamin jest matura, jest podstawowa albo rozszerzona. Więc El Camilo nie jesteś na bieżąco bo czasy się zmieniły i przepisy również :) Co jak co ale w urzędzie pracy chyba wiedz:) Mam zamiar spróbować za rok, ogólnie bardzo dobrze mi poszło, a najlepiej z angielskiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×