Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy bieżnia pomoże mi schudnąć?

Polecane posty

Gość gość

Witam :) chcę schudnąć i zastanawiam się nad kupnem bieżni elektrycznej. Czy pomoże mi ona schudnąć ? Chcę zrzucić ok 10 kg :( czy ktoś z was schudł od biegania na bieżni? Proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepiej przyjdź do mnie powywozić gnój, pracy jest naprawde dużo, efekt będzie lepszy niż od bieżni i będziesz miała za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, nie skorzystam. Prosiłam o mądrą odpowiedz i pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo, że jak bedziesz systematycznie biegać i do tego stosować dietę to schudniesz. osobiscie bardziej polecam orbitrek niz bieżnie. szybciej się spala kalorie, a wysiłek jest mniejszy niz podczas biegania i można robić sobie interwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to interwały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaGonia34
U mnie problem pojawił się po urodzeniu pierwszego dziecka, czyli 6 lat temu. Drastycznie przybywało mi wagi i byłam załamana. Próbowałam różnych preparatów ziołowych w połączeniu z ćwiczeniami takimi jak basen, fitness i rower. Nie dawało to efektu jaki chciałam osiągnąć, ale do czasu. Wertowałam różne fora w poszukiwaniu cudownego środka i znalazłam. Nazywa się Therma Cuts i kupiłam go na stronie http://chudne-szybko.pl/ postanowiłam zaryzykować i spróbowałam. Schudłam 18 kilo i teraz moja waga mnie satysfakcjonuje. Teraz już trzymam wagę i nie dopuszczę się do takiego stanu jak kiedyś :) Polecam wszystkim ten suplement, tylko uważajcie na podróbki bo w internecie takich pełno. Podaję Wam sprawdzony sposób przeze mnie. Aha i możecie produkt przetestować przez miesiąc jednak ja polecam kupić na 3 miesiące, wyjdzie taniej a ja niestety przepłaciłam. Jednak i tak jestem zadowolona że schudłam. Pozdrawiam Małgosia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heniuś
Bieżnia jest dla tych, co udają, że biegają. Myślisz, że maratończycy ćwiczą na bieżniach? :) Chcesz biegać/ćwiczyć to wyjdź z domu! Kto się boi świeżego powietrza ten nic nie osiągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahaha sprzedają chińskie podróbki?!?!!??!, do tego są tacy głupi, że nie zdają sobie sprawy, że robią sobie sami antyreklamę! hahahahaha ale durnota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cardio pomaga schudnąć, ale pamiętaj też o odpowiednio zbilansowanej diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam tabletki na odchudzanie http://figurena.pl Stosuje miesiąc i w tym czasie mogę powiedzieć że suplement który skutecznie walczy z moją nadwagą. Schudłam 5kg w tak krótkim czasie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ruch + odpowiednio zbilansowana dieta pomogą Ci schudnąć. Ruch to zdrowie! Również bieżnia. Ostatnio bieganie jest bardzo modne :) Jeśli potrzebna jest pomoc w doborze urządzenia do predyspozycji fizycznych, ZAPRASZAMY! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Ja od lutego biegam na biezni bo bardzo lubię. Niestety nie posiadam w domu wiec chodzę do klubu. Probowalam tam orbirek, steper i bieżnia najbardziej mi pasuje. Od lutego schudlam 7 kg i biegam dwa razy w tygodniu po 1 godz. Na początku więcej chodzilam teraz mam tylko 3 przerwy na trucht. Probowalam biegać po dworze ale to jednak nie dla mnie. Chce schudnąć jeszcze 3 kg do czerwca. Mam nadzieje że cel będzie osiągnięty. Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie uprawiasz obecnie żadnego sportu - bieżnia pomoże, bo w końcu zaczniesz się ruszać. Natomiast polecam bieganie na dworze - człowiek bardziej się dotlenia, a samo ćwiczenie nie jest tak monotonne jak bieg w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×