Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żona ma słuchać męża

Polecane posty

Gość gość

Mam dużo starszego męża (11 lat) jest on dość konserwatywny w poglądach i miedzy innymi uważa, że żona ma być posłuszna. Ledwo się wykłóciłam, że mogę iść do pracy. Kocham go i jest nam dobrze na ogół, lubimy razem spędzać czas ale on własbie tak uważa i czasem sie czepia nawet takich rzeczy jak ubiór. Kiedyś mogłam się ubierać bardziej wyzywająco ale odkąd mamy dziecko to uważa, że matce nie przystoi mini ani w ogóle nic sexi. Spodni też nie lubi jak noszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój jest starszy ode mnie 15lat nie mamy dzieci.Mój zachowuje się zupełnie inaczej niż twój,lubi gdy ubieram się sexi wiele razy sam wybiera mi sukienki lub bluzki z dekoltami bym była bez stanika.Lubi gdy w domu chodzę nago a gdy ktoś nas odwiedza mam tylko krótki szlafroczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj starsy jest o 17 lat i ledwie telepie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo ma słuchać. Ja też wymagam od swojej i się nie skarży. Czy maż na pewno przesadza czy twój strój jest może niewłaściwy? Warto czasem posłuchac ale dzisiaj to niemodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z ta pracą to przegiecie ale z tym ubieraniem się to nie wiem... Mój mąz tez czasem zwraca mi uwage zawsze biorę pod uwagę jego zdani Dobrze doradza. Nie wiem co złego jest w tym zeby czasem posłuchac swojego małżonka. Chyba on chce najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×