Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wasze rezultaty po cwiczeniach na hula hopie?

Polecane posty

Gość gość

Od jutro zaczynam cwiczyc po pol godziny dziennie na hula hopie. 4 lata temu udalo mi sie schudnac jakies 6 kg w przeciagu kilku miesiecy za pomoca hula hopu. Mam dwa rodzaje - zwykly i specjalny do cwiczen. Zauwazylam, ze mam lepsze rezultaty za pomoca tego zwyklego, poniewaz moge krecic dluzej i tak naprawde ruszam sie szybciej, co powoduje, ze cwiczenie jest bardziej intensywne. Probowalam tez cwiczen na stacjonarnym rowerze, ale bardzo mnie po nim bolaly nogi a rezultaty byly gorsze niz przed laty na hula hopie. Zalezy mi aby zgubic jak najwiecej cm w okolicy brzucha - to moje takie problemowe miejsce. Czy ktores z Was probowaly cwiczen na hula hopie? Jezeli tak, jakie mialyscie rezultaty i w jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie po hulaniu zawsze ładnie zarysowują się mięśnie skośne brzucha, a tyłek i uda jędrnieją. Efekty widoczne po dwóch tygodniach hulania po mniej więcej pół h dziennie ćwiczeń. Raczej nie chudnę, bo uzupełniam stratę kalorii natychmiast po kręceniu, a nawet w trakcie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wtedy jak cwiczylam regularnie, to niestety nie zapisywalam regularnie efektow, poniewaz dla mnie zawsze liczy sie to jak sie czuje, a nie cm lub waga. Teraz jednak postaram sie bardziej na to zwracac uwage. Mam nadzieje, ze po dwoch tygodniach beda juz jakies rezultaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolftherreca1973ahhxn
Od jutro zaczynam cwiczyc po pol godziny dziennie na hula hopie. 4 lata temu udalo mi sie schudnac jakies 6 kg w przeciagu kilku miesiecy za pomoca hula hopu. Mam dwa rodzaje - zwykly i specjalny do cwiczen. Zauwazylam, ze mam lepsze rezultaty za pomoca tego zwyklego, poniewaz moge krecic dluzej i tak naprawde ruszam sie szybciej, co powoduje, ze cwiczenie jest bardziej intensywne. Probowalam tez cwiczen na stacjonarnym rowerze, ale bardzo mnie po nim bolaly nogi a rezultaty byly gorsze niz przed laty na hula hopie. Zalezy mi aby zgubic jak najwiecej cm w okolicy brzucha - to moje takie problemowe miejsce. Czy ktores z Was probowaly cwiczen na hula hopie? Jezeli tak, jakie mialyscie rezultaty i w jakim czasie? Jasne http://dnld.us/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuywebwari1985viwrj
Ja wtedy jak cwiczylam regularnie, to niestety nie zapisywalam regularnie efektow, poniewaz dla mnie zawsze liczy sie to jak sie czuje, a nie cm lub waga. Teraz jednak postaram sie bardziej na to zwracac uwage. Mam nadzieje, ze po dwoch tygodniach beda juz jakies rezultaty. Jasne http://sza.bi/fTXg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×