Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szeregowy pracownik

kto pracuje w hipermarkecie tesco real carefour auchan ?

Polecane posty

Gość szeregowy pracownik

czy można używać komórki czy trzeba zostawiać w szatni ? chodzi o pracę tzw doradcy klienta czyli wiadomo raz na kasie ,raz na jakimś dziale ,innym razem na paleciaku czy magazynie. Jest to dla mnie bardzo ważna informacja ponieważ mam dziecko chore na epilepsje i często dzwonią do mnie panie ze szkoły czy higienistka.Wiem że w teorii mozna używać swoich tel ,ale jak jest w praktyce? Głównie chodzi mi o tesco bo tam zaczynam pracę ,mile widziane wszelkie opinie na temat pracy w tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja robie w lidlu i moge mieć tel przy sobie ale raczej nie mogę go uzywać ,wiadomo coś pilnego to spoko,generalnie kierowniczka daje zje.bkę jak widzi kogos z telefonem,nie wiem czy to ma znaczenie ale ja pracuje w takim mniejszym lidlu nie molochu jak np te wielkie tesco 24/24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w praktyce pytasz hmm,w praktyce to raczej nie ,ja pracowałem w media mark i zostawialiśmy w szatni chociaż wiem że to bezprawie niestety musiałem coś jeść:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy pracownik
up forumowicze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co up? nie pasuje że telefonów nie można mieć to wypad,na twoje miejsce jest 100 innych ludzi,nie piszę tego absolutnie złośliwie,tak po prostu wygląda wyzysk,mobing i bezprawie w świwtle polskiego rynku pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×