Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćwdom

2 misiące po porodzie i opuchnięte dłonie

Polecane posty

Gość gośćwdom

waga +2 kg sprzed ciąży. Pierścionki nosiłam do 8 miesiąca, gdzie ważyłam ok. 70 kg. Teraz ważę ok. 62 kg i żaden mi nie wchodzi :/ rano właściwie nie potrafię zacisnąć prawej dłoni, czuję że jest opuchnięta, jakby trochę sztywna. Mam wrażenie, że też prawa stopa ciśnie mnie w każdym bucie. Dlaczego ta opuchlizna nie schodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam opuchnięta w ciąży i to bardzo ale wszystko zeszło w ciągu 10 dni po porodzie. Idź do lekarza bo to normalne nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćwdom
hmm..może błędnie powiązałam to z okresem ciąży, ale właśnie te dolegliwości pojawiły się koło 5miesiąca. Ból był bardzo silny, nie dawał spać w nocy, bolały oba nadgarstki (prawy bardziej) rano nie potrafiłam utrzymać nawet łyżeczki. Z biegiem czasu te dolegliwości ustały i pojawiały się znowu następnego dnia. Ginekolog mówił, że to normalne, że minie po porodzie :/ a wcale opuchnięta w ciąży nie byłam, czasem przy wysokich temperaturach trochę mi puchły stopy. Nie przytyłam też dużo w ciąży, ok. 12 kg. Mam wizytę niedługo u gina, zobaczymy co mi powie. Do lekarza też pewnie się wybiorę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×