Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam pasjonatki strap on !

Polecane posty

Gość gość

Zabawa straponem kreci jeszcze kogoś czy tylko mnie? a może to coś dziwnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym sie chetnie z Toba pobawila, ale pewnie mamy do siebie lata swietlne, wiec wspieram Cie duchowo na odleglosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooo jak miło lata śwetlne to może przybliżysz odległość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedz gdzie mieszkasz, to powiem Ci jak masz do mnie daleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kraków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuuu to faktycznie kawał drogi! wiec skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość 12:18 intrygujesz. To wynika z chęci dominacji, czy też lubisz męskie tyłki? Podobno jak kobieta pozna tę gamę ruchów biodrami jakie stosują mężczyźni, to oczy jej się otwierają na pewne sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gospodarzu, zawsze dominuje ten, kto lepiej potrafi dogodzic :) a czy oczy sie otwieraja? no nie wiem, moje sa chyba dosc szeroko rozwarte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałem że ten dominuje, kto lubi dominować A z tymi ******* to pytam, bo chyba tutaj kiedyś czytałem podobny temat, babka założyła strap-on i pisała jak to jest poczuć się facetem, że można czerpać przyjemność z bycia po tej czynnej stronie, że właśnie poznawała te ruszanie biodrami, no bo kobiety zwykle poddają się pchnięciom a nie same pchają. Czytało się to ciekawie, nie powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee tam, jak by nie pchala, to by guzik z tego miala. Potem sie czyta na forum "nigdy w zyciu nie mialam orgazmu, pomoz drogi internecie" A co do dominacji, to przemysl to jeszcze raz. Kto tak ma wladze nad kim. czy to aby na pewno ten kto trzyma smycz? Dobrze sie zastanow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zastanawiam sie, ale akurat w tej sytuacji dominuje ta, która nosi strap-ona. No jakby nie patrzył. To nie jest tak jak kobieta robi facetowi loda i właściwie to pozornie facet jest w pozycji uprzywilejowanej, ale tak naprawdę to kobieta decyduje o jego penisie. Przy tym straponie to chyba role są jasne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak, tu masz racje, w przypadku strap on dominuje kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jesli kobieta jest aktywna w lozku, to strap on nie bedzie dla niej jakims wielkim otwieraczem oczu. Nowym doswiadczeniem, odmiana, ale nie wielkim krokiem w dziejach ludzkosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja w ogóle nie zapytałem, bo ze strap-onem to mam jedno skojarzenie. Ty chcesz nim przelecieć faceta czy kobiete? Zawsze kojarzy mi się właśnie że kobieta dominuje tym nad facetem, jeszcze doczytałem odległość 1300km, no to sobie pomyślałem; inny świat, inne zwyczaje, warto porozmawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie faceta. kobiety sa piekne, rewelacyjnie caluja i liza, ale jednak wole facetow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, no to skojarzenie było prawidłowe i po prostu chcesz pogadać z osobą o podobnych zainteresowaniach pytam bo może wcinam się do rozmowy pani szukającej innej pani, a wtedy zazwyczaj faceci są bardzo niemile widziani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja baaardzo lubie facetow, nawet jesli chca tylko pogadac ;) z drugiej strony nie mialabym nic przeciwko pani, ktora chciala by byc strona dominujaca mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pogadać chociaż, bo na 1300km to chyba nic więcej specjalnie ;) drugą kobietę ze straponem przyjmiesz? no to jesteś naprawdę otwarta, chociaż to już taka normalniejsza opcja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja wiem? przeciez kobieta z facetem to zupelnie normalna rzecz. we dwoje, w sypialni, co za wielkie halo? a jak by facet ten strap on zalozyl? to jeszcze bardziej normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no bo przeciez chyba zwylky seks analny jakos sie za bardzo nie dziwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w sumie tak... najważniejsze przecież z kim się uprawia seks, no nie? A to co się robi w łóżku i poza nim, byleby prowadziło do satysfakcji z obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwykły seks analny, facet strona aktywna znaczy? Bardzo lubię ten seks, no ale do niego trzeba dwojga, nie można robić tego wbrew partnerce. Mam go czasami, jak już jesteśmy naprawdę wysoko z napaleniem... jest odlotowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kobieta dominujaca kreci Cie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie mowie, o robieniu czegokolwiek wbrew patnerowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy kręci? Trochę chyba tak, to znaczy nie że zaraz strapon, ale ogólnie takie podporządkowanie się kobiecie może być fajne. Nie próbowałem takich historii ;) Wiesz, bo wydaje mi się zawsze że warto słuchać sygnałów drugiej osoby, jeżeli chce spróbować różnych rzeczy to w sumie czemu nie. Ale strapon to raczej mało popularny gadżet w tych stronach, mało kto się przyznaje do takich zabaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kreci mnie i ciwiczyc bede juz nie dlugo :) wiesz, chodzi mi o to, ze jesli kobieta jest dominujaca, a oboje lubicie seks analny, to strap on jest naturalna konsekwencja, jedno z drugiego wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowisz, ze to malo popularny gadzet w tych stronach. zdziwil bys sie. Ludzie sie nie przyznaja, robia to za zamknietymi drzwiami. To wlasnie przykladne pary z wieloletnim stazem najbardziej rozrabiaja w sypialni, bo kto by wytrzymal tyle lat w tej samej pozycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×