Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Skad wiesz ze jutro i czy napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, ze premia inwent.jest wypłacana do 23 dnia danego tam miesiaca. A zresztą muszą zabrać przecież kilkanaście tysięcy premii regulaminowej innym dziewczynom w całej Polsce , aby dać premię inwent. to bądzcie cierpliwe i wyrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ja mam trochę inne pytanie. No więc od 16.06 jestem na zwolnieniu na kodzie B (ciąża) dziś jest 34dzień zwolnienia. Jestem ciekawa czy należy mi się premia inw.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo Zawiercie jesteście ,żyjecie jeszcze ??? nie samą pracą człowiek żyje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały lipiec się nie liczy będzie 34-20 = 14 a więc premię dostaniesz. Będzie pod koniec tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź:) zapomniałam w ogóle o premii tylko dziś koleżanka mnie zapytała czy już mam bo dostaje przed nią i mi sie przypomniało :) super bo planuje remoncik dla maluszka :D zawsze jakieś dodatki :) a jeszcze wypłaty były ładne to trochę wpłynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,mam takie pytanie, wiem trochę z innej bajki, ale wiem że tu jest dużo dziewczyn, kobiet, może któraś pomoże, podpowie. Jak powiedzieć własnej matce że śmierdzi :-(??? Moja matka śmierdzi, nie myje się a jeśli już to głowę i coś tam jeszcze obchlapie w misce i na tym się kończy. Dodam Jeszcze że jej matka czyli moja babcia tez śmierdziala. I dobrze wiem że moja mama to czuła bo nie raz nie dwa mówiła o tym ale oczywiście, do nas do swojego rodzeństwa. Nigdy do babci ponieważ bała się, że ta się obrazi. Teraz ja mam to samo z nią, nie jest starsza kobieta, nie ma jeszcze 60 stki. Ma warunki, WC i prysznic na miejscu. Poprostu się nie mylę i nie pierze swoich ciuchów.zębów tez nie myje!!!! :-( nie lubi miętowego smaku :-) Ręce opadają. Proszę, doradźcie coś, jak jej to powiedzieć? może któraś z was ma choć trochę podobny problem? Ona uważa że jesy wszystkiego w porządku. Ja wiem a przynajmniej domyślam się jak reagują jej koleżanki, jak z nimi rozmawia - pewnie też to czują, bo przecież trudno nie poczuć. Pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam wszystkie te wypowiedzi odnośnie pracy w Rossmannie i ręce mi opadają. Myślałam,ze to tylko u nas w sklepie takie cuda się dzieją,ale widzę że niestety taka jest polityka tej chorej firmy. Co z tego,ze załogę i ks mam naprawdę zarąbistą skoro KR wykańcza nas fizycznie,psychicznie i nerwowo. Kiedykolwiek by nas nie "odwiedziła"to zawsze wszystko jest źle. Jej teksty pod tytułem "jak Ci nie odpowiada to zmień pracę"albo "ma wam się pot po d****h lać "albo "dajcie mi człowieka ,a paragraf na niego znajdę" przestały już na mnie robić wrażenie ale to jak traktuje nas jako ludzi,pracowników jest nie do zniesienia. niestety centrala ma to w d***e,nikogo to nie interesuje. W naszym sklepie w przeciągu miesiąca zwolniły się dwie dziewczyny ,w przeciągu pół roku trzy,obecenie 3/4 załogi jest na długotrwałych zwolnieniach i myślicie,ze ktoś się zainteresował co się dzieje... Nikogo z centrali to nie obchodzi bo oni maja podejśćie,że na miejsce zwalniającej się osoby czeka 10 chętnych... Wiem też,że w centrali czytają nasze postym na tym forum,ale oni nie wierzą w to co my piszemy... Tylko dziwi mnie,że jest tyle złych wypowiedzi a oni nawet się nie pofatygują żeby to sprawdzić... Z góry zakładają,że te wszystkie posty piszą ludzie wynajęci przez konkurencję,żeby oczernić Rossmanna ... Jak dla mnie skrajny debilizm i brak szcunku dla swoich pracowników... Mam tylko nadzieję,że kiedyś ta ich polityka zemści się na nich... Bo pamiętajmy ten się śmieje kto się śmieje ostatni. Może mało pocieszające ale jakoś trzeba sobie radzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba pomyliłaś tematy na kafeterii....ale jak tu jesteś to idź do Rossmanna i kup jej mydła, deo, gąbkę itp. w prezencie. A Twoja mama została tak wychowana przez swoją mamę i zmienić nawyki po kilkudziesięciu latach to raczej niemożliwe. Pewne rzeczy wynosi się z domu, po drugie teraz są inne czasy niż kiedyś kiedy myło się w misce. Ale najlepszą metodą będzie chyba powiedzenie wprost " Mamo, teraz są upały i brzydko pachniesz. Kupiłam Ci dezodorant i żel pod prysznic. Po co mają gadać ci sąsiadki, że śmierdzisz. " Ja kiedyś nie wytrzymałam i powiedziałam mojemu tacie niby to w żartach niby naprawdę, żeby umył sobie zęby bo kwiatki mi zaraz zwiędną na balkonie. Ciężko jest ze starszymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam problem ze stopami też mi smierdzą i czasem jak nikt nie widzi to na sklepie pokropię testerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile dni mozna byc na l4 ciazowym zeby dostac premie. Na zwolnieniu jestem od 03.06.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
max 45 dni na l4 w okresie rozliczeniowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzydko pachnace stopy testerem potraktowalas??To walily podwojnie:))Lepiej bylo isc do lazienki lub mopowni,umyc je i posypac naszym pudrem do stop.Ja mam podobny problem i znalazlam swoj zloty srodek.Nosze trampki,nasze wkladki odswiezajace,bose stopy posypane naszym pudrem.Wszyscy zyja,nikt sie nie skarzy wiec jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 20.48 tak? to poczekaj jak cię ci z rewizji na kamerach złapią ze bierzesz ,to cie przypudrują cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dupska jak wam się spoca od biegania po całym sklepie to tez tez myjesz w mopowni??ogarnijcie się o czy jeszcze będziecie pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zaśmiecajcie forum głupotami, dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To forum to jedno wielkie szambo o g.o,w.no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO 21-18 CI SIE NIE POCI BO SIDZISZ W BIUROWCU !PEWNIE a nam to kiero nie pozwala wlączać klimy bo prądu za dużo zużyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smierdzące stopy smiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie napisalam,ze biore puder z polki,nawet o tym nie pomyslalam.Widocznie kazdy ocenia wg.siebie,a o higiene trzeba dbac,jak wam to nie odpowiada,to tylko ciesze sie ze nie stoje obok was:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest premia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma premii, najwcześniej może być w pko bp i to po 9...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma i nie będzie dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jejku! to forum to rzeczywiscie wielkie szambo delikatnie mowiac..puste wypowiedzi sfrustrowanych kobiet..wy naprawde nie macie innych problemow? jak cos wam nie pasuje to zmiencie sobie prace albo porownajcie warunki w innych firmach, ja jakos nie narzekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem dziewczyny też zawsze się dziwiłam jak można narzekać na tak fajną pracę. Aż dostałam awans i przeniesienie na inny sklep. Mój zapał zgasł, kierowniczka na drugim sklepie przynosiła swoje problemy domowe do pracy i wyżywała się na nas, każda dziewczyna przychodziła z przymusu do pracy bo nie chciały słuchać jakie to nieudaczniki, jak nic nie potrafią za wolno pracują bo przecież 50 kuwet w 2 godziny trzeba zrobić i się da one nie potrafią, ale sama też nie próbowała tego zrobić w takim czasie... Wypaliła się chęć do pracy moja, w pracy nie ma nic innego jak mobbing. Dziewczyny żeby się kierowniczka na nich nie wyżywała podpierdzielały siebie nawzajem(oczywiście były wyjątki od tych dziewczyn ale na 10 osób możne z 3-4 były ok) Gdybym cofnęła czas nie chciałabym tego awansu, zostałabym kasjerem u mojej ukochanej kierowniczki i z******tego zespołu. Z premedytacja poczekałam na przedłużenie umowy po czym z jeszcze większą premedytacją zaszłam w ciążę (tydzień po otrzymaniu umowy dałam zwolnienie) i odeszłam od tego g****a. Nigdy tam nie wrócę... Życzę wam dziewczyny żebyście trafiły na tak cudowną kierowniczkę i tak fajne dziewczyny jakie miałam na moim pierwszym sklepie, aż się chciało jechać do pracy i w niej zostawiać. Każda się uśmiechała do siebie były życzliwe! Za to w drugiej pracy koleżanka płacze jak jedzie do pracy(dosłownie), ma depresje bo to na niej najbardziej uwzięła się kiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.55 sama się zwolnij bo przez takie wyprane mózgi jak ty, co im się wszystko podoba,nic się na lepsze nie zmienia. po co ss ma walczyć z patolami , skoro są takie nawiedzone laski co im się praca w szambie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rossmann to szambo, więc to forum jest podobne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann to go,w.no śmierdzące na odległość, dno i wpdorosty, najgorsze są kiero, zastępcy i asystentki, te to ciągle pod.*********la.ja. Szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no u mnie najwieksze pod*pierda*laczki to są zazdrosne kasjerki :) więc to raczej typ ludzi decyduje o tym kto jest nie fair :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonił ktos do kadr w sprawie premii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×