Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
mam prośbę do was będę miała w przyszłym tygodniu rozmowę na asystenta możecie czego można się spodziewać podkreślę że nie pracuję u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam pracować w rossmann :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak nie pracujesz u nas to po co się pchasz na asystenta? Popracuj trochę jako kasjerka. Już mieliśmy jedną taką asystentkę, przydupas kiero, przyszła zielona, nie ma pojęcia o niczym i kasjerki mają za nią odwalać robotę. Nie zamierzam Ci podpowiadać o co pytają na rozmowie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zresztą po co palisz głupa? Przecież taka rozmowa to dla picu, bo tą robotę masz już załatwioną! Bo niby jak wytłumaczysz, że proponują Ci stanowisko asystenta, skoro w ofertach pracy na stronie rossmann takiego stanowiska nie ma, nie można aplikować na takie stanowisko, więc skąd dostałaś taką ofertę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez koleżankę dała mi informacje. Ona jest z blue city.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kasjerki tez są tępe pozdrawiam u nas nie które to nie moty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zapytaj koleżanki z blue :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam bardzo, co to jest MOT? hahaha jebłam :) Pozdrawiam, NIE KTÓRA tępa kasjerka hahahha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś nie mota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MOTA czy NIE MOTA? Oto jest pytanie... :) Ps. Strasznie tępa jesteś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam te forum to aż mi... jak tak źle to zwolnijcie się a nie narzekacie. Mogli byście pomóc koleżance widać ze nie macie ambicji na awans lub się nie nadajecie... to biorą z zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam czy ktoś mógłby mi udzielić jakiś informacji na temat pożyczek m.in. kiedy je przyznają, na jakich warunkach, na jaki okres, czy są potrzebne jakieś rachunki (koszty remontu itp)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11.54 "niektóre" i "niemoty" piszę się razem, śmiejesz się z koleżanek że są tępe, a sama nie znasz podstawowych zasad gramatyki. do 13.10 Jak chcesz wiedzieć czemu narzekamy i się nie zwolnimy, to się cofnij do str. 46 i przeczytaj posty z godz. 10.42-47 do 11.31 Od kilku lat zatrudniają na asystenta ludzi z zewnątrz, ale tylko w dużych miastach, bo tam jest największa rotacja i łatwiej o inną pracę - laski popracują kilka tygodni i uciekają do innej roboty. Kiedyś ten temat był tutaj omawiany, dziewczyny narzekały że te asystentki z zewnątrz to bydło i motłoch..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś mi napisze co znajduje się w wyprawce dla pierwszoklasisty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otwierajac u mnie w miasteczku jedynego rossmanna zaproponowano mi stanowisko asystenta.Rzucono mnie na gleboka wode,po 3 latach pracy zwiekszono mi etat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co innego jak otwierają nowego rossmanna w dodatku jedynego w mieście, no ktoś musi tą asystentką być i wtedy ok. Ale co innego jak sklep działa od lat i ktoś sobie wkręca koleżankę do pracy od razu na asystenta i to jest niesprawiedliwe bardzo. U nas taka osoba się nie sprawdziła, nie miała o niczym pojęcia, przez rok bujała się na cudzych plecach no ale przyszedł czas na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 13:10 Masz racje, nie mam ambicji być asystentem, wiem doskonale czym to pachnie. Nie mam zamiaru odwalać obowiązków kiero za pensję niewiele wyższą niż kasjerska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16,29 i co przemeczyłaś sie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja co do roli asystentek. U mnie asystentki robią dosłownie wszystko a k.sklepu nic, kompletnie nic. Przepraszam robi...siedzi w biurze i wykłada tylko lekkie rzeczy. Asystentki mimo, że jest KS w danym dniu, maja sejf, robią wszelakie zamówienia( testery, reklamówki ) zwroty, RCP-y, podglady kasetek, siedza na kasie, na kasie 1 itd, itd itd... A ks jak przyjdzie to posiedzi w biurze, czasami coś wyłoży, ale tylko lekkie rzeczy. To jest chore. Dziękuje ...ale wolę być mniejszym murzynem niż asystentki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem asystetką - z zewnątrz, nigdy nie pracowalam w rossmanie.. wiec nie pisz, że laska ma pracę załatwioną bo ktoś jej pomógł. Są ogłoszenia na stronie rossa kiedy szukają..jak chcesz możesz nawet na zasteone czy ks złożyć cv.. dlaczego nie? Przecież nawet pisma mamy przesyłane kiedy i gdzie i na jakie stanowisko poszukiwani są pracownicy bo w pierwszej kolejności są to rekrutacje wewnętrzne, dopiero później wewnętrzne. a co do roli asystenta kontra ks.. racja !!! u mnie też ks nic nie robi tylko siedzi w biurze i wyszukuje dziury w całym, kto się nie podpisał, kto nie posprzątał, komu uciąć premię i zawsze znajdzie coś.. co tylko wku*** bo tych sto innych dobrych rzeczy ktore zrobilas nie zauważy. Dodam że zmiana oczywiście ranna, bo po co ma po nocach pracować. Lato jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad ja to zmam....u mnie ks tez wiekszosc zmian rannych.. gorzej z dziewczynami ktore nie maja dzieci czyli maja zyc tylko praca.... istna dyskryminacja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W wyprawce dla pierwszoklasisty tamtym romu byl plecak farby mazaki plastelina itp bardzo fajna wyprawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas jest na odwrót ks jest przeważnie tylko do 16 bo tak pracuje jej maż chyba że ma potrzebę załatwić jakaś sprawę wtedy jest na popołudnie(wielkie święto)kasjerki i asystentki które nie mają dzieci przychodzą przeważnie na ranki, a dziewczyny które nają dzieci dybią popołudnia tak jak ja od czterech miesięcy ani jednego ranka,rano wysyłam dzieci do szkoły i widuję je wieczorami kiedy leżą już w łóżkach,jak poruszyłam ten temat to usłyszałam "dziękuj że masz pracę, jak nie odpowiada to szukaj innej"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy kierownik pracuje do 16 bo dzieci koncza szkole i maja z kim zostawic a ty musisz sie dwoic i troic co zrobic ze swoim dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy dziewczynki z reg.165 maja jakies skargi czy zazalenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem mają aż 64 strony powtarzających się na tym forum niesprawiedliwości ,,dotyczą całej polski "nie tylko poszczególnych rejonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem mają aż 64 strony powtarzających się na tym forum niesprawiedliwości ,,dotyczą całej polski "nie tylko poszczególnych rejonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę mam wrażenie, że zostałam okantowana przy ostatniej wypłacie. Mam wrazenienie że nie dostałam jakiegoś dodatku czy premii, nie wiem, bo oczywiście nie dostajemy już drukowanych pasków. Same mamy sobie je drukować, jestem tylko ciekawa jak? Skoro wchodząc w teta i próbując wygenerować i wydrukować pasek za dany miesiąc wyskakuje błąd. Oczywiście nikt na sklepie nie jest mi w stanie pomóc. Miał ktoś podobny problem? Jest to dla mnie ważne, bo przepracowalam ponad 160 godzin, gdzie niektóre dziewczyny dostały o 500 zł więcej. Coś tu jest nie halo, ale oczywiście sprawdzić nie ma tego jak, bo po co? Jak wyliczaja pensję - tajemnica, teraz już nawet nie wiadomo za do dostajesz kase, za co nie. Przypadek, że wyskakuje błąd? Nie sądzę. :) pozdrawiam wszystkie ogarniete dziewczyny,wiedzcie, że i. tak tego nie docenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również miałam problem z zalogowaniem tylko u mnie był to problem hasła bo moje nie działało. W tym samym dniu asystent wysłał wiadomość o wygenerowanie nowego i lada chwila mogłam drukować paski. Może coś udało mi się pomóc. :) jeżeli chodzi o premię to też nigdy nie wiem czy dostałam czy nie. Powiedzcie mi, może kojarzycie jak wygląda kwestia premii uznaniowej? Przez kogo jest ona przyznawana i czy można ją dostać co miesiąc? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:10. Z ktorego jestes regionu? U as KR wymaga zeby kazda z nas miala pol na pol zmian rannych i popoludniowych. Nawet jak jedna dziewczyna powiedziala,ze wolalaby na popoludnia pracowac to jej powiedziala,ze nie ma takiej opcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×