Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Czy na okresie probnym za niedziele tez jest 100%?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haloo czy ktos z was wie jak długo czeka sie na paczke tak zwana wyprawke po urodzeniu dziecka ?? bo synek zaczyna 5 miesiac i nic nie doszło do nas .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poproś kogoś ze swojego sklepu żeby dopytał/a się w odpowiednim dziale. Na tym "forum" nie uzyskasz odpowiedzi, tu się większość obraża słownie, wyzywa itp. Wróciłam z urlopu i zajrzałam na tę stronę, ale już mi się odechciało czytać o kasjerkach - prostytutkach, magazynierach - niedorozwojach. żenada. Do Was, trwających w tej dyskusji-bez sensu... Jaki obraz kreujecie takimi postami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj synek dostal paczke jak mial trzy miesiace. Paczka bardzo ladna w srodku dwie paczki pieluch nasze i pampersa, srodki do pielegnacji bobaska i ksiazeczka. Ja bylam zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie 100% za niedzielę? niedziele weekendy i godziny ponad swój etat są płatne normalną stawką ani grosza więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was dostała już rabat na maila na Baczyńską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było pismo.. 2 października zostanie wysłany kod rabatowy na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy teraz szmaty w ross będziecie sprzedawac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niech mi ktoś powie jak pobrać ten kod rabatowy na Baczyńską , wchodzę na www.pracujewrossmannie.pl i za diabła nie mogę znalezć skąd to pobrać , podpowie ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież było pismo, ze wyślą na emaila. Czytajcie to co przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladniej czytaja kafeterie,jak pisma ktora dotycza pracy,japikole co za pracownicy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra debilu,ale tam nie ma zakładki-pobierz kod!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tego że jest pismo, na e-rossie też jest info na temat Baczyńskiej, ale dostęp do pisma i aplikacji ma tylko ks i jej przydupasy, jak ktos inny chce poczytac o co chodzi z tym rabatem, to robia wymówki że nie teraz, później, itd. Tak jest na większości sklepów, jednym sposobem żeby cokolwiek się dowiedzieć jest Kafeteria. Ja też uważam że to jest paranoja, żeby laski musiały się dowiadywac o takich rzeczach na forum, ale innej drogi nie ma. To samo jest z tymi premiami za obroty/dynamikę. Już prawie rok minął od kiedy są te premie, a wiele (chyba nawet większość) dziewczyn nie wie na jakich zasadach są przyznawane, ile można dostać, kiedy są wypłacane, itd. Na każdym sklepie jest pismo o premiach, ale co z tego skoro ks nie chce nikomu tego pisma pokazać. Niestety, ale pracujemy w firmie, która słabo informuje szeregowych pracowników, dostęp do informacji maja tylko funkcyjne i one nie chcą tych informacji przekazywać dalej... Dzięki Bogu za Kafeterie i za dziewczyny które tutaj udzielają informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglada dzien inwentaryzacji?Prosze powiedzcie mi ,pierwszy raz bede u siebie na sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 17:17 to nie jest tak, że firma nie informuje pracowników - tylko masz słabą KS. U nas każdy wie jakie są premie i jaki trzeba zrobić obrót - mamy to "wołami" napisane na tablicy korkowej. kwota podzielona jest na miesiące i dniówki - więc jak ktoś chce przekazać info to to robi. A co do inwentaryzacji - na każdym sklepie jest inaczej - ale naszykuj się na kilkanaście godzin liczenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rok temu dostałyśmy zamiast podwyżki premie, którą większość z nas nie może ogarnąć, w poprzednich latach były na jesieni ,,podwyżki'', a co będzie w tym roku? wielkie G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest z inwentaryzacją???? Ile tak naprawdę można na niej być godzin. Nasz ks straszy, że możemy być nawet i 15 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może tak być, tylko pamiętaj, że na swojej umowie o pracę jesteś kilka godzin a resztę spędzasz na umowie zlecenie lub dzieło - trochę to chamskie ale zgodne z polskim prawem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:51 Dzięki za odpowiedź, mam tylko dwie uwagi. Ja nie pisałam że tak jest na moim sklepie, tylko opisałam jaka jest ogólna sytuacja w kwestii informowania. Akurat u mnie na sklepie jest tak jak u ciebie - ks niczego nie ukrywa i wszystkie wiemy co i jak z tymi premiami. Ale na większości sklepów jest inaczej i dlatego dziewczyny zadają tyle pytań, bo na swoich sklepach nie mogą się niczego dowiedzieć. A jeśli chodzi o to, czy firma informuje - masz rację że centrala to robi, tylko czerwone szmaty nie przekazują informacji dalej :( Niestety. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hejka macie ten rabat na baczynska?bo mi nic nie przyszlo na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrc
Właśnie ja nic nie dostałam i czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sa kody na baczynska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościak
dziewczyny, czy któraś z was nie będzie korzystała ze swojego kodu na Baczyńska? bo szkoda zeby się zmarnował a tak kto ja na przykład kupiłabym sobie 2 rzeczy zamiast jednej... bardzo proszę ! :) jeśli ktoraś się zgodzi podam mejla swojego, proszę nie obrażajcie mnie chcę tylko ten kod jeśli ktoś nie bedzie uzywał a jak każdy będzie używał to kupię drożej, chciałam tylko spróbować. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem sa kody ale nie wiem czy skorzystam, liczyłam ze kupie sobie po wypłacie spódnice i torebkę a tu sie okazuje, ze kod jest na jedna na rzecz a druga sprawa co dla mnie jest chore, kod można wykorzystać od 3 do 8. Czyli chyba mało kto skorzysta przed wypłata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym chętnie skorzystała jak ktoś nie chce kodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościak
To jakby któraś z dziewczyn byla tak mila i chciała sie podzielić kodem to mój mejl: szafir815@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu GOŚĆ
Jak to wszystko czytam to rzygać się chce...Male wypłaty,gołe etaty,a dzielić się kodami niewykorzystanymi Baczyńskiej chcecie..to nie są tanie rzeczy i WAS na nie stać???????????torebka 170zł po rabacie ok 120 zł ja w życiu nie dam tyle za torebkę..a te inne rzeczy typu portfel bluzka i inne badziewia są NA PRAWDĘ DROGIE a gatunek materiału....zwykły syntetyk.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vrc
Mam pytanko czy gatunkowo dobre są te torebki baczynskiej i warto kupić je za te pieniądze (już po rabacie) ? Chciałam kupić i czy warto dzięki za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
slyszeliscie o ukrytych kamerach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×