Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
no i co za te 50 zł miesiecznie sobie mam kupic??? bede splacała dlugi albo dopiero po 2 latach zaczne sobie kupowac te rzeczy, na ktore nie było mnie stac przez ostatni czas. I nie jest to tusz do rzes, ale posciel, patelnia, buty zimowe. Przeciez i tak wszystko juz wczesniej poszlo w górę to nawet biały murzyn nie odczuje tego. Znowu to bedzie o 0,50 gr wiecej.??? Smieszne w porównaniu ile zarabiają bogowie z rossmanna, którzy wymyslają głupie rzeczy jak impulsówki czy chodzenie za klientem i zadreczaniem go pytaniem czy w czyms pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 1listopada kasjerzy i asystenci maja dostac podwyzki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyzki beda to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie promocja na baczynska z karta rossne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic o podwyżkach nie wiem, alet to nic nowego. Baczynska nie idzie wić robią promocje zeby w ogóle schodziła :D jakościowo wcale nie jest za dobra, chciałam kupić spódnice ale jak zobaczyłam ze koło gumki juz nitki puszczają to podziękowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie podwyżek czy obejmują wszystkich pracowników?dziewczyny na miecierzyńskim również?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, powiedzcie, kiedy jakaś premia w najbliższym czasie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ją sama pracuje kilka miechów, ale koleżanki że sklepu powiedziały że ostatnia podwyżka była 11.2013 i wynosiła... 40 gr BRUTTO. BUHAHAHA !!!! Koleżanki powiedziały że żadnej różnicy w wypłacie nie zauważyły, po podwyżce dostawały mniej więcej tyle samo co przed podwyzką. To tylko pokazuje z jaką pogardą kierownictwo SS traktuje pracowników - nie tylko nie przestrzegają kodeksu pracy i BHP, ale nawet im nie wstyd dawać takie " podwyżki". Przecież to jest komedia - 40 gr brutto to chyba na pasku zauważą tylko te, co pracują więcej niż pół etatu. Już nawet nie wspomne o tym, że nadal będą kantowac na wypłatach, więc te podwyżki będą iluzoryczne... A co do Baczyńskiej, to pisałam z 2 tyg. temu, że ta cała kolekcja to lipa - badziewiaste wzornictwo, badziewiaste fasony, kolory i materiały. Nic dziwnego, że ogólnie kolekcja G słabo się sprzedaje. Jak zobaczyłam tą bluzkę z promieniujacym sercem, to mi się przypomnial obraz w domu babci: Jezus z ogromnym sercem i napis "Jezu, ufam tobie" Buhahaha !!!! Jak moja mama zobaczyła czapkę, to powiedziała, że taką nosiła w latach 90-tych i teraz takiej czapki by nie założyła. Dla mnie najgorsze są fasony, kilka rzeczy przymierzyłam i nic nie leżało. Jak ide do H&M, Reserved czy innych sklepów, to tam wszystko ładnie leży i pasuje, materialy są przyjemne w dotyku i maja fajne wzory, a te szmaty od Baczyńskiej w ogóle nie chcą się ułożyć, o materiałach i wzorach nie wspomnę. Moim zdaniem Baczynska zorientowała się, że ma do czynienia z idiotami, więc zrobiła byle jaką kolekcję i powiedziała prezesowi że to z******ty fashion, wzięła kasę i teraz umiera ze śmiechu. Nie wyobrażam sobie, żeby H&M, Zara, czy jakakolwiek inna firma z branży ciuchowej sprzedawała takie szmaty, takie szmaty to może sprzedawać tylko SS... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:14 Najbliższe premie w grudniu: - Mikołaj 550 zł (ok. 6 grudnia) - inwentaryzacyjna (ok. 20 grudnia) - premia za obroty/dynamike (razem z wypłatą) Złodzieje kantują na wypłatach, to dobrze że przynajmniej częśc z tego co ukradną oddają w formie premii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak zle i tak nie dobrze ,płakałyście że głodne chodzicie to pracodawca wychodzi wam na przeciw - dostaniecie podwyżki 6 godzin pracy to aż trzy zł. Czyli bułeczka i pasta jajeczna i mała papryczka lub mały pomidorek,do tego herbata i uczta na przerwie.smacznego i przestancie narzekać , do roboty sie weźcie bo nawet na tyle nie zasługują copo nie które pracownice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
40 gr brutto to jakieś 25 gr na rękę, czyli za 6 godz. pracy wyjdzie 1,50 a nie 3 zł. Za 1,50 to naprawdę można się wyżywić Buhahaha !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby tacy dobrzy prawda taka ze w papierach wpisuja ze zasilaja pracownikow zapomaga bo w tej formie dostaja zwrot podatku zamiast sami go odprowadzac, wiec nie tylko nas oszukuja ale tez inne instytucje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie macie co jesc, a wiekszosc z was tipsy zrobione, sztuczne rzesy przyklejone,aparaty na zebach,markowe ciuchy,a niby gdzie na to zarabiacie.nie dziwo ze nie macie za co żreć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dupska szerokie i obwisłe brzuchy to niby z glodu macie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie tak wszystkim zle a co druga ma tipsy narzeka ze dzieci ma ale na tipsy ja stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz czemu mamy obwisle brzuchy??A no mamy dlatego,ze w pracy nie mamy czasu zmienic podpaski,nie wspomne o spokojnym.zjedzeniu posilku.Co za tym idzie,wracamy do domu i sie najadamy,wowczas nasz organizm przyzwyczajony juz,ze nie dostaje posilku regularnie,zaczyna magazynowac.Stad mamy obwisle brzuchy,baranie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżka od 1 listopada kasjerzy 14 z groszami a asystenci ponad 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 zł to chyba kasjerki w Warszawie będą zarabiać :) Wątpie żeby tyle płacili poza "stolycą" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w stolicy kasjerzy maja juz teraz wiecej troszke ponad 15 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiedziałam że w Wawie już teraz kasjerki zarabiają 15, ale i tak uwazam że 14 zł to tylko w większych miastach będą płacić, w mniejszych i średnich pewnie coś koło 10 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pierwszy raz zobaczyłam kolekcję Baczyńskiej to myślałam że to ciuchy z Pepco :) Bez kitu, dopiero potem koleżanka powiedziała że to Baczyńska projektowała i my to będziemy sprzedawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w W-wie i mam 15zł z groszami na godz. za około 140 godz. dostaję 1900 zł z premią czy bez premii za obrót wychodzi tyle samo. Kwestia 20-30 zł. Czasami nie opłaca mi się brac wiecej godz. bo mam wrażenie, że pracuje za darmo. A po drugie nie jestem przydupasem ks to mam raczej mało godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolezanka z 20:22nie gloduje ....uf... Chociaż jedna ma co jeść.....więc wnioskuję że nie jest tak źle bo w każdym rosie znajdzie się kilka pulpetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas srednio za 140 h wychodzi po 1350 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 5.48 nie oceniaj ludzi po wygladzie bo to bardzo prostackie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skad u was newsy o podwyzkach??Moja ks miala spotkanie reg.i nic nam bie przekazala jesli chodzi o ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do nas dzwonila KR i poinformowała o podwyżkach od 1 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny a jak wygląda umowa na okres próbny,jest na 3 miesiace,wtedy też przysłguje jakis socja,bony lub paczki dla dzieci,dziekuje za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×