Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
czy za dodatkowe godziny na 1\2 etatu godziny sa placone czy oddaja godziny,a co to jest karta benefit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na święta nie ma bonów tylko gotówka.Paczki dla dzieci do 15 roku zycia.Co do godzin nie ma różnicy czy przekroczysz etat masz płacone na godzinę.Co do odbioru to tylko za soboty ,niedziele.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa i paczki są dla osób z umową na 3 lata czy też na próbnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 1000 razy piszecie jedno i to samo cz y paczki dostaniecie czy premie świąteczną zamiast poczytać wpisy nawet na tej samej stronie wkolko to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
100 stron :) jeszcze 900 i będzie 1000 :) a na tysięcznej stronie tamtego wątku miałam wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a czy słyszałyście o tym, ze za to ze mamy podwyżki godzinowe to zabierają premie od obrotu i za dynamikę ? Prawda to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest prawda, kasjerka i asystentki mają zabrana premie za obrót i dynamikę a podniesione stawki godzinowe, zależy to od wielkości sklepu i lat pracy. A zastępcy i kierownicy z tego względuvze mają pelne etaty to zostaje im podwyższona premia regulaminowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest informacja o paczkach i kasie ale nie wiem czy przysługuje na okresie próbnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, przyszło wczoraj pismo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No czyli to było pewne ze za podwyżkami krył się jakiś haczyk ;-) a co o tym myślicie ? I dzięki za normalna odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy jest wypłata w ross na umowę zlecenie studenta? pierwszego, ostatniego czy dziesiątego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
Ja tam wolę mieć podwyższoną stawkę na godzinę, lepiej na tym wyjdziemy, tylko czemu robią z tego taka Wielka tajemnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość sklepów dynamiki nie wyrobiła więc lepiej dla Wszystkich jak będzie wyższa stawka godzinowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyzka zalezy od stazu pracy??A z jakiej racji??Czy ten co pracuje 10 lat ma wiecej do zrobienia niz ten co pracuje rok??Robata ta sama:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej-a czy asystent pracujący rok zrobi tyle i tak jak 10letni asystent???sama sobie odpowiedz czy stawka za godzinę powinna byc od zarobku!u nas mamy młodą asystentke(przydupas ks zresztą) i ona nic nie umie!!!!!spychologia ciągle bo tego nie zrobi tego tez nie,sama na zmianie boi sie zostać bo nic nie umie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastępcy i ks mają podniesione premie za obrót(czyt pismo)a nie regulaminową.nie bardzo wiem którą tą premie mają podniesioną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, ze sa podwyzki szkoda, ze nikt nie wie ile dostanie. Teraz ks i zca bedą nas zwykłych pracownikow cisnąć, bo one dostają premie a my nie. Wiec nam nie zależy na dynamice i obrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dostała juz ktoras aneks do umowy ... ciekawa jestem czy przyjdzie teczka czy listem do domu tak jak umowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na sklepie jest asystent co pracuje 10 lat w rosie,owszem pracuje szybko,ale popelnia tyle bledow,ze ja ktora pracuje 3 lata musze po niej poprawiac...Wniosek sama wyciagnij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic sie nie dzieje bez przyczyny.Likwidacja premii zapewne spowodowana jest tym,ze zbyt drogo firme to kosztowalo,idac dalej bardziej oplaca im sie dac nam tzw.podwyzke.Pewnie sztab analitykow przekalkulowal co sie firmie oplaca a co nie...Ja proponuje zrownac premie inwentaryzacyjna,po 750 zl na reke dla kazdego bez wzgledu na funkcje,bo to wszyscy pracujemy na jej wynik.Mysle,ze zdecydowana wiekszosc zalogi bylaby zadowolona.Jesli ktos sie ze mna nie zgadza prosze o konkretne argumenty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to teraz trzeba wszystko robić żeby nie było dynamiki, bo jak będzie, to czerwone szmaty będą dostawać po 2000 zł co kwartał, a my NIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,wiesz co,ja tez nie zawsze zgadzam sie ze swoja ks,nie wszystko mi sie podoba,ale zeby od razu od szmat??Reprezentujesz soba niski poziom i to nie tylko kultury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ks to tez szmata.mysle ze jedno z ładniejszych określeń.bo moja ks to również bezmózg,d*********.mozna by wymieniac.PAMIĘTAJCIE KS-BĘDZIECIEE TAK SAMO TRAKTOWANE JAK SAME LUDZI TRAKTUJECIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka macie juz jakis info odnosnie premi ????? Dostala juz ktoras z was jakis aneks ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19.49jak u was 10 letnia asystentka robi błedy to musi byc jakas głupia albo jest przydupasem ks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ma juz któraś z wam aneks do umowy odnosnie premi ......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aneksy dostaniemy w przyszłym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20:52 Weź się wyluzuj, przecież to jest forum, tutaj można sobie pisać co się chce. Jak jesteś taka zadufana, to moźe lepiej znajdź sobie inne forum do czytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ciekawe czy teczka czy poczta przyj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
Ja piernicze dziewczyny opanujcie się KS to też ludzie, lepsi, gorsi, ale od razu od szmat, to przesada, Jeśli chodzi o premie inwentaryzacyjna to też myślę że powinno być porowno, nie wiem dlaczego niby kierownik ma dostać dużo więcej niż np kasjer,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×