Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
W tym roku bedzie 550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann
550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna bystra, pytanie było ILE BĘDZIE, a nie ile było w zeszłym roku bo to chyba każdy wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
600zł ma być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Saaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super firma. Dali obniżkę nazywając podwyżką.Z ušmiechem na twarzy do tego . Jednym słowem zawodowo nas wy.u.h.li

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
So true

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy na niskoobrotowych sklepach kazdy ma urlop 10 dni w okresie lipiec,sierpien?bo juz plany sie pojawiają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o ile maja być te podwyżki? Macie już aneksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z-cy i kierownicy obnizka reszta 10 % podwyzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,dobre,dobre:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos z was jest w stanie udzielic kompetentnej odpowiedzi pt.ILE W TYM ROKU WYNOSI ZAPOMOGA NA.SWIETA??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle co w tam tym roku. A jak bd tak narzekav to wszystko nam zabiora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystent, sklep niskoobrotowy. Mam aneks do umowy -dostałam 1,10 podwyżki brutto oczywiscie. Zabrali dodatek obrotowy i dynamikę, którymi nas obdarowali w tamtym roku, więc to 1,10 to tak jak nam dostała 0,55 groszy w tym i 0,55 groszy za tamten rok brutto rzecz jasna. Czyli całe g****a jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma przecież informacji ile bedzie tej zapomogi, jest początek listopada a Wy juz drążycie temat. Co do podwyżek, nadal nie mam aneksu wiec nie wiem ile dostanę. W Wawie ktoś cos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kędzierzawa Monika
Niektórym rzeczywiscie odeszlo niz przybylo. Ja osobiscie szukam nowej pracy bo 30 zl podwyzki brutto na kwartal to chyba proba zdolowania . Co innego Warszawka. Juz wolałabym zeby uczciwie powiedzieli ze w tym roku nie ma podwyzek. Wtedy bym pewnie zostala i grzecznie poczekala. Ale opowiesci ze jest podwyzka w momencie zmiany warunkow wynagrodzenia , wiedzac ze to klamstwo to juz przekret. Sieć myśli ze ma doczynienia z półgłówkami. Prezesa do dzis szanowalam ale odnoszac się do tresci jego ostatniego pisma w konfrontacji z późniejszym działaniem to żenada. I niech mi mój KR nie mówi że podwyżka jest , bo prostym sposobem jest porównanie zestawień PIT za poszczególne lata pracy. Choć i tu pewnie bedą czarne nazywac białym. Gratulacje panie prezesie. Prawda nic nie kosztuje, wystarczy ją podać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz czekamy na pismo w sprawie dokumentu o równym traktowaniu. W którym koszu na śmieci mamy go umieścić , ewentualnie kiedy KR będą ten bubel zabierać ze sklepów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczynki. Wiecie może co z Baczynska ? To 70% jest do wybranych rzeczy czy juz na wszystko wchodzi ? Zapomogi ma być 550 zł, tak kierowniczka mówiła. A co do podwyżek to jeszcze nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baczynska -70% tylko czapki, - 60% szalik gladki bialy i czarny, pozostale rzeczy -50% promocja DO -70% tak sie przedstawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odp. Niby obowiązuje do 10 listopada, ciekawe co potem, czy puszcza wszystko taniej czy będzie zwrot na magazyn ? ;-) mam nadzieje ze jeszcze coś poleci w dół :- P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie dam zarobic;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że potem spadną ceny Baczyńskiej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pismo o równym traktowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej bedą robione zwroty, tymbardziej nie wiem gdzie niby mamy święta wystawić. Bo było pismo, ze promocja na Baczynska do 8 a teraz niby do 10. A od 9 nowa promocja i maja być wystawione święta. Baczynska nam zajmuje 3 metry non dowodu i tam w sumie i tak jest pusto ale musi wisieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pismo o równym traktowaniu???o co chodzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem ciekawa o co chodzi o rowne traktowanie??? To przydupasy ks beda miały przechlapane albo bedzie takie pismo sobie wisiało a ks dalej swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ks będą sobie d**e podcierać tym pismem o równym traktowaniu, przecież już teraz są różne regulaminy których nikt nie przestrzega, np. nie możemy siedzieć na kasie dłużej niż 4,5 godz., a przecież laski siedzą po 12 godz. non- stop, bez przerwy, bez łyka wody i bez WC. Kodeks pracy mówi że po 6 godz. pracy mamy mieć przerwę co najmniej 15 min., i co ? Może kilka sklepów tego przestrzega, na większości sklepow można pomarzyć o przerwie. Już nawet nie będę pisała co mówią przepisy BHP na temat dźwigania, każdy wie że na dostawach dzwigamy o wiele więcej... Tak to jest, Ross w ogóle nie przestrzega obowiązującego prawa, a wy myślicie że będą przestrzegać jakiś wewnętrznych regulacji o równym traktowaniu ??? Śmiechu warte !!! Kolejny pic na wodę fotomontaż, kolejna ściema i iluzja... Już są procedury odnośnie mobbingu i BHP, jest kodeks pracy, tylko co z tego jak czerwone szmaty i tak robią co chcą, a kr tylko liczą kasę i w ogóle ich nie obchodzi co się dzieje na sklepach... Zamiast wymyślać nowe regulaminy, może by zrobili anonimowe ankiety, żeby pracownicy wypowiedzieli się o tym jak wyglada praca na sklepach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzejZgadzam sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
Świetnie zróbcie te ankiety anonimowe, super pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze mi ktoś wyjasnic o co wyżej chodzi??jakieś pismo przyjdzie o równym traktowaniu??czy jakieś ankiety bdziemy wypisywac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×