Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Wczoraj bylo pismo. Start promocji od 28 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjer + 2.10 zł na stawce godzinowej.Czyli razem 15.50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to taką stawkę ma doradca u nas ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14,30 lubelskie asystent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na południu kraju, nie chce pisac w jakim miescie, chodzi plotka ,że to KR przyznaje podwyżki.Dziewczyny czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas dalej czarna magia z podwyżkami, wiemy ze są ale ile to już nie. Marzę o tym żeby się ta promocja juz skończyła, pytania typu ile będzie -49% od tej ceny, albo czy ten tusz tez jest w promocji? No kurde ludzie ile można, co roku te same głupie pytania, już mnie nikt nie zapyta który tusz polecam, albo kredkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się ! Mnie te głupie baby tak wymęczyły że dopiero wstałam, i jak pomyśle że zaraz znowu tam musze iść ;/ aż się chce odpowiedzieć "Nie, akurat Pani tusz KUR.. nie jest w promocji"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciśnie mi się taka odpowiedź na usta ale zawsze gryzę się w język no bo nie wiadomo na kogo trafię a zostać zwolnionym przez takie coś to lipa, co raz częściej myślę że nasi klienci zostawiają mózgi za drzwiami ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile pomadek poniszczonych....To jest niedoopisania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podlaskie, asystent po podwyżce zaledwie 13,80 brutto ehh. Zazdroszczę kasjerkom które jak u czytam mają 16 ehh. Gdzie jest sprawiedliwość w d u p i e chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wawa asystent 19 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Białym asystent 13,80 po podwyżce? dziwną masz stawkę, ja jestem asystentem i mam na umowie 13,60 ( a nie dostałam jeszcze aneksu z aktualną podwyżką, i to nie jest na pewno 0,20 gr)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A bedac na urlopie macierzynskim jak mam zalogowac sie w pracy na erossa zeby zlozyc wniosek o zapomoge skoro haslo dawno wygaslo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:12 Dziewczyno kilka stron wcześniej jest podany nr telefonu do sekcji socjalnej gdzie trzeba zadzwonić i się dowiesz wszystkiego miła kobita prześle Ci na maila wniosek wypełnisz i odeslesz priorytetem do centrali najpóźniej do 15 listopada wiec się spiesz. 42 6139525. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda, że w jednym sklepie na tym samym stanowisku można mieć różne zarobki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby z Białego. Wczesniej przed podwyżka miałam 12,70 brutto, teraz po podwyżce moja stawka godzinowa to właśnie 13,80. Sklep niskoobrotowy, asystent z sześcioletnim stażem, województwo podlaskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ,że można.tylko kasjerzy maja takie same zarobki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej potwierdzone, bo kasjer ma ponad 16 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak....prawda w W-wa kasjer może miec nawet 16.90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kasierzy też mają różne stawki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, czy reagujecie, kiedy klientki otwieraja rusze, by sprawdzisz szczoteczke..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Reagowałam, a teraz mam to gdzies, nie ja kupie suchy tusz. Bo głupie odpowiedzi typu, bo nie ma testera, o jej myślałam ze to tester, a jak niby mam sprawdzić jaka to szczoteczka to mi sie odechciało to nich podchodzić. Za to nie wyciągam nic z szuflad, jak chce niech bierze z polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że tak! Ja zawsze mówię spokojnie aby produktów nie otwierać gdyż towar się niszczy. Dodaje, że robimy to dla klientów aby czuli się bezpiecznie robiąc u nas zakupy i mieli pewność, że to towar pełnowartościowy i nowy. Dziewczyny, reagujcie na takie zachowania, przecież żadna z nas nie chciałaby kupić wyschnietęgo tuszu czy wysmarowanej pomadki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety taka nasza wada -nie szanujemy tego co nie nasze ,nie mówiąc już o kulturze osobistej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez przestałam zwracac uwage, jeszcze jaks lafirynda napisze skarge, że ją prawie pobiłam, że niemogła spac w nocy i inne kłamstwa a ja dostane naganę za bohaterstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam to w D,,,ie nie będę się wychylać po to tylko aby nagane dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce mi się dyskutować z babskami, bo i po co sobie nerwy szarpać, w końcu to one będą używać wyschnietego tuszu, wymazanej kredki czy pomadki, także tez mam to w d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do dziewczyn pracujących w Rossmannie a przebywających na L4. Chodzi mi o tą zapomogi, która dostajemy przed świętami. W jaki sposób to zalatwialyscie? Wypelnialyscie jakiś wniosek? Inny niż pozostali pracownicy? Kto się orientuje niech da znać. Z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproś kiero o maila bezpośrednio do działu tym się zajmującego i wyślij prośbę o przesłanie wniosku a potem drukujesz i odsyłasz wypełniony wniosek poczta na adres rossmann. No i to musi się znaleźć u nich najpóźniej 15.11. Powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do trzeba zadzwonić na numery podane na kartce i wszystko powiedzą. Wiem że jest kilka opcji. Mi wysłali na maila zaświadczenie musiałam je wypełnić i odesłać na adres podany w mailu. Lepiej szybko bo 15.11 to data wpłynięcia zaświadczenia do kadr. Jak nie dotrze to pieniędzy się nie otrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×