Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Hej. A paczki dla dzieci wjeżdżają na mikołajki czy tak bliżej świat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławomir Dębski
dziewczynom w Rossmannach to chyba się powodzi pod każdym względem bo zawsze takie uśmiechnięte, radosne i skore do żartów na tych kasach siedzą i obsługują, ale co się dziwić skoro mają taką lekką prace, pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, otrzymują :) ja tam na swoją wypłatę nie narzekam. Jestem na zwolnieniu obecnie a wzięłam 1400 zł. Lepsze to niż nic. Nie pamiętam już kiedy dostałam wypłatę mniejsza niż 1000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak zartują z tego ile w danym miesiącu chudły debilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21:21 Czy ja napisałam ze mi się "każda jedna wypłata nie zgadza" ??? Po prostu napisałam, że Ross kantuje, nie tylko ja tak uwazam ale inne dziewczyny też, o czym świadczy fakt, że ten temat jest czesto poruszany. Sama jesteś żałosna i tępa, nawet nie umiesz czytać że zrozumieniem. Masz wyprany mózg i nie możesz przyjąć do wiadomości, że twoja ukochana firma to banda zlodziei i oszustów. Przykro mi, że prawda kole cie w oczy, nic na to nie poradzę, i niestety, nadal będę tutaj pisać i g****o mnie obchodzi że to ciebie irytuje :D do 21:21 Na kiego c***a ściemniasz ??? W podlubelskiej wsi to takiej kasy nawet z nadgodzinami nie zarobisz !!! Przecież my wiemy kto ile zarabia, to po co takie bzdety piszesz ??? 1895 zł to kasjerki w stolicy zarabiają i to tylko wtedy jak maja duzo godzin. Ty pewnie dostalas 800 zł, w porywach do 1400, bo więcej na podlubelskiej wsi nie wyciągniesz. do 22:29 i 23:57 Kasa za inwenture jest wypłacana w okolicach 20 grudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ups... W moim poprzednim wpisie (9:43) ten wątek o podlubelskiej wsi był do 21:51, a nie 21:21... Sorki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sapałyście na tym forum, że nie macie czasu dla rodziny, że praca pow. 8 godzin, to teraz serdecznie Wam dziękuję za moją jakże z***ście wielką wypłatę, bo oczywiście nadgodzin prawie wcale.... Ciekawa jestem, która teraz będzie chętna dopłacić mi różnicę do wypłaty, którą zawsze zarabiałam.... Zastanówcie się zanim cokolwiek tutaj napiszecie, bo innym możecie zrobić krzywdę. Są tutaj dziewczyny, które są zadowolone z pracy i CHCĄ pracować. Macie kierowników, kierowników regionalnych to z nimi załatwiajcie swoje żale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiecie moze czy na urlopie wychowawczym tez przysluguje te 550 zl na swieta? dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient małopolskie
dziewczyny czemu śmierdzicie potem, zawsze pszy kasach jak stoje to czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecznie sie ktoś pyta czy dostanie pieniądze a to 550 a to paczki a to za inwenture.... boże dziewczyny poczekajcie a sie dowiecie, to ze sie pytacie nic nie zmieni przeciez, albo dostaniecie albo nie , wszystko w swoim czasie, ile mozna czytac te same pytania i to dotyczace wyzej wymienionych rzeczy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były ochroniarz
moim zdaniem dziewczyny pracujące w rossgó.wnie są traktowane jak podludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 9:53 Firma obcieła godziny po to żeby jak najmniej płacić, a nie dlatego że na forum narzekałyśmy. Jak ty myślisz, że Ross dba o kasjerki i dlatego wprowadzili zakaz pracy powyżej 8godzin (z wyjątkiem weekendów) to musisz być z***biscie naiwna. Skoro centrala tak się przejmuje naszym narzekaniem, to dlaczego nie walczą z mobbingiem, dlaczego kasjerki za darmo zamykają sklepy, dlaczego grafik się zmienia niemal codziennie, dlaczego laski nie moga pójść na przerwę, dlaczego musimy dźwigać na dostawach więcej niż pozwalają przisy BHP.... Ich g****o obchodzi nasze narzekanie - pracujesz mniej dlatego, że Ross chce oszczędzać na wypłatach, a nie dlatego, że ktoś tutaj narzeka. A co do "załatwiania żali" z ks i kr, to z nimi nie ma sensu czegokolwiek załatwiać, o czym było juz pisane milion razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowyżej....no wybacz żeby za przekręcenie kluczem drzwi ci miał ktoś więcej płacić to przeciesz trwa 2senundy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znasz odlowiedzi to poprostu nie odpowiadaj a nie zamieszczasz zbedny komentarz. Ja niestety niczego od swojej kiero sie nie dowiem,bo ona sama wiecznie nic nie wie wiec moze jest tu jakas mama,ktora jest lub byla na wychowawczymw tym okresie i zna odpowiedz. Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny u nas dostawały na wychowawczym pieniądze i paczki dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje za odpowiedz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej wiecie może kiedy kasa za inwentaryzację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:58 a Ty jak byś przeczytała kilka stron do tylu to nie zadawalabys głupich pytan czy dostaniesz tylko z lenistwa Ci się nie chce to lepiej zapytać poraz setny o to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 14:25 O co ci chodzi tępoto ? O jakie przekrecenie kluczem ? Napisałam, że kasjerki za darmo zamykają sklepy, bo często ten temat jest tutaj poruszany. Np. w systemie pracują do 20:30, a ostatni klienci wychodzą ze sklepu o 20:20 i nie ma szansy żeby zamknąć sklep w 10 min. Zanim dziewczyny się wyrobią, to wychodzą z pracy o 20:50, a mają płacone tylko do 20:30. Dlatego napisałam, że zamykają sklepy za darmo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:02 Napisałam o 9:43 kiedy będzie kasa za inwenture, to po co się pytasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16:02 Napisałam o 9:43 kiedy będzie kasa za inwenture, to po co się pytasz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z czym mi się kojarzy rossmann? z REŻIMEM i nawet jak nie byłam pracownikiem tylko klientem to czułam się w tym sklepie ŹLE! dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm może i pracujemy max 8 h, ale tak na prawdę siedzimy w robocie cały czas z jednym lub dwoma dniami wolnymi, po to żeby wyrobić etat i tak sobie myślę że jestem teraz bardziej zmęczona ta praca nniż wtedy kiedy zapi.....po 12 h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hey dziewczyny, a może wiecie do której godziny będzie otwarty Rossmann w wigilie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za pytanie? Do której będzie otwarty w wigilię? Każdy sklep ma swoją rozpiske godzin pracy w dni okoloswiateczne. Takie rzeczy na poziomie swojego sklepu musisz się dowiadywać. Bo my nie jesteśmy wrozkami, żeby Ci powiedzieć do której akurat Twój sklep będzie otwarty w wigilię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 02:27, bardzo dziękuje za wyczerpująca odpowiedz, tylko następnym razem jak będziesz odpisywała , to proponowałała bym "nie pluć jadem" , bo nie każdy jest taki uświadomiony jak ty. Pzd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
Dziewczyny jak to jest, ze u nas na sklepie każdy dostał inne podwyżki, np kasjerka z dłuższym stażem dostała 1.20 podwyżki a inna kasjerka pracująca krócej 1,50 , kto o tym decyduje, może są jakieś widelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 2:27 głupie pytanie to i taka odpowiedź dziwi Cię to bo mnie nie. Czasem warto trochę pomyśleć przed zadaniem pytania to nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprzedni post do 1:28 sorry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do podwyżek to nie zależały one od stażu, ale od zdania ks. Ja mam np najwyższa stawkę jakas może mieć kasjer w Wawie, jakie ma reszta kasjerów nie wiem, nie interesuje mnie to. Co do wigili, patrząc na zeszły rok to galerie handlowe sa do max 16, a wolnostojące do 14lub 15 max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×