Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Jaka jest najwyższa stawka na stanowisku kasjera w Warszawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na paczki dla dzieci jest jakis wniosek na erosie czy na podstawie umowy w ktorej jest zawarte ze ktos ma dzieci przyznaja.wie ktos moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga zagadka, macie okazję się wykazać z wszechwiedzy: Ile więcej brutto na godzinę ma asystentka z kilkunastoletnim stażem od kasjerki pracującej czwarty miesiąc w tej wspaniale motywującej ludzi do zaangażowania się firmie? No ile pytam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy dostaje się paczki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
Jeśli chodzi o paczkę dla dzieci to nic nie trzeba wypełniać, panie z kadr sprawdzają wcześnie wypełnione dokumenty, dotyczące ilości dzieci, i automatycznie wysyłają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to prawda ze o podwyżkach decyduje kierownik sklepu w porozumieniu z kierownikiem regionalnym??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prawda, podwyżki były dla każdego jednak ich wysokość uzgadniana była z ks i Kr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O matko jeżeli to prawda to będą dawane po znajomości, lizusy najwięcej jak zawsze a reszta ochlapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje w malej miejcowosci,konkurencja jest biedrona...ale...Zaloga liczy 8 osob,czesto nawet 7 bo jedna choruje.Brak zastepcy powoduje,ze gdy ks na urlopie badz wolnym wiadomo,ze asystent robi wszystko,nawet zmiany w grafiku w razie l4.Nie mamy u nas w miescie drugiego rossa,aby pozyczyc pracownika a wiec mamy rece pelne roboty.W zwiazku z tym ktos zdecydowal,ze my dostaniemy male podwyzki.Asystent z wiekszej miejscowosci ma o 0.50 giera na godzine wiecej ode mnie,pytanie dlaczego??Zastepce ma wiec w grafiku nie siedzi,w razie chorobowego mozna pozyczyc pracownika z drugiego sklepu,my nie wiec dla mnie kryteria przyznawania podwyzki sa krzywdzace,aczkolwiek ciesze sie,ze jakowas jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To teraz rozumiem tę wielką tajemnicę owianą podwyżkami, to ciekawe ile ma podwyżki nasz sklepowy przydupas ks. Kokosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:41, jaka błyskotliwa wypowiedz! Dzięki za odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez dostali marne grosze bo kierownik nas nie lubi i kasjerki dostały po 0,20 groszy!!!!!!!!!!!! Żenada żeby kiero decydował o wielkości podwyżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 12.43 strzelam ze to roznica pomiedzy 0,20 gr a 0,50 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim skromnym zdaniem pracownicy na takim samym stanowisku powinni mieć takie same stawki a premia to jest to o czym może decydować kierownik tj wtedy w miarę sprawiedliwe ale nie oszukujmy się gdzie teraz mamy sprawiedliwość- zapomnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza ks lepiej żeby nie decydowała o premi,dałaby tylko swoim przydupasom,które nic nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nieprawda ze o podwyżkach decyduje ks,gdyby ona decydowała to nic bym nie dostała bo nie jestem przydupasem.decyduje kr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
więc to nie są osoby odpowiednie na te stanowiska skoro kierują się takimi kryteriami ale coś wiem na ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obłudny jest ten świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:08 tepa jesteś i tyle skoro zadajesz tak glupie pytanie i życzę Ci żeby Twój Ross byl otwarty do 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann schodzi coraz bardziej na psy ale to nie firma jest zła tylko nieodpowiedni ludzie na stanowiskach ks i zks.u mnie obie są siebie warte,obłudne antypatyczne chamice,zero kultury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niby skąd Kr ma wiadomości kto jak pracuje i kto zasługuje na wiecej bądź mniej, oczywiście od ks. Wiec ks miała wpływ na wysokość naszych podwyżek. Każdy ja dostał, tylko kwestia kto ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak są chamskie to chociaż wiesz z kim masz do czynienia gorsze takie które udają bardzo miłe a wyżej przekazują całkiem co innego -zakłamane do szpiku kości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy dostal podwyzke!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:17, tylko tyle wymysliłaś, następnym razem zanim coś napiszesz , pomyśl"to nie boli":-). Pzd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam 0.30 gr podwyżki,więc na godzinę nan 14,40 asystentka jestem. Jeszcze gdyby była możliwość każdy miesiąc wypracować godziny do pełnego etetu nie było by tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
0:28 Ty na serio jesteś tepa. żal mi Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystentka 1 zł podwyżki ale są kasjerki które u mnie na sklepie podwyżki nie dostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś podwyżki były raz w roku, chyba wrzesień lub październik, ale to było kiedyś, a to co jest teraz to nie wiem jak nazwać. Chyba najlepiej wyszli na tym pracujący w dużym mieście gdzie nikt nie chce pracować na 0,5 etatu i jest duża rotacja. Czyli ktoś tam na górze nie robi tego tak od siebie tylko że ich sytuacja zmusiła. A pewnie w małym mieście gdzie nie ma pracy a tym samym rotacji pracowników to podwyżka wynosi 0,2gr.Kierownicy i zastępcy już dawno nie widzieli podwyżki podstawy pensji, podwyżki w ich wypadku to podwyższenie premii, które są lub nie ma. Czyli jak ktoś taki idzie na l4 obniżają premie i oprócz tego jest płatne 80%. Dużo się traci. Dziwna ta polityka firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, przecież kr nie mają zielonego pojęcia o tym co się dzieje na sklepach, więc jak oni mają decydować o podwyżkach ? Kr decydują na podstawie tego co im powiedzą czerwone szmaty, bo sami nie wiedzą kto jak pracuje. A wiadomo, że czerwone szmaty dają największe podwyżki przydupasom, a te laski co się buntują dostają ochłapy albo nic... I jeszcze jedna uwaga do koleżanki wyżej - nigdy nie było podwyżek co roku, tylko co 1,5 roku. Poza tym to były podwyżki po 20-40 gr brutto, więc tak na dobrą sprawę trudno to było nazwać podwyżką, co najwyżej kosmetyczną zmianą pensji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×