Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Do wyżej,pracuje 10lat,zawsze co roku we wrześniu były podwyżki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przez ostatnie chyba dwa lata czy rok temu nie było przecież podwyżki??? Dopiero teraz. A wydaje mi sie sprawiedliwe jeżeli dziewczyna ktora pracuje poł roku ma mniej na godz. niz ta która pracuje 3 lata. Albo ta, ktora chodzi co miesiac na zwolnienia od tej ktora tego prawie nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto ci zabroni chodzić na zwolnienie lekarskie? no właśnie kto? podaj nazwisko która osoba ci zabroniła chodzić na zwolnienia. Jesteś chora to się idzie do lekarza !i takie masz prawo a ze masz jakieś zaburzenia psychiczne to pracujesz i miej pretensje sama do siebie. KORZYSTAJĄCA Z L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do laski wyzej,bylam cztery dni na zwolnieniu chorobowym,w zwiazku z tym zostane pozbawiona premii regulaminowej,czy moze wiesz ile procent owej premii zabiora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rossmann zastepca
Połowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz ze połowę? moim zdaniem mogą nawet wszystko wziać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam zaburzen psychicznych dlatego nie chodzę do lekarza.Ale rozumiem ciebie,że lekarz przepisuje ci zwolnienia bo jestes szurnieta. I zrobię ci jeszcze na złość i powiem ci, ze mam jako kasjer najwyższą stawkę jaka może być w Rossmannie czyli 16,90 a ty która plujesz jademi i smierdzi ci zapewne z buzi masz 12,20. I dlatego takie murzyny jak ty mają pracować za najniższą stawkę. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasami można iść jak trzeba na zwolnienia, ale są takie osoby co wyskoczy im pryszcz i idą na zwolnienie. Wtedy jest cała dezorganizacja w sklepie. Trzeba np. przyjsc za tą osobę w weekend albo zostać dłużej. I osoby ,które dziwnym trafem chorują w wakacje, przed długimi weekendami. Tylko ZUS nasłać na takie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam pracy na skarbce z gór. Chora atmosfera jeszcze gorsza kierowniczka Mobbing na poziomie dziennym jest tam normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłaty w tym miesiącu czyli listopad 2015 ( za mc pażdziernik) to jest jakaś ogromna pomyłka!!!!!!! Okradli nas z naszych ciężko zarobionych pieniedzy, gdzie jest jakaś sprawiedliwość.Dziewczyny tak nie może być!!!! Pracujemy na zmiany nocne za które tak naprawdę nie płacą nam uczciwych pieniędzy tylko jakieś 8 zeta,czy 10 zł żadnych dodatków za pracę w nocy, musimy zostawać dłuźej w pracy pomimo że w grafiku jest np. do 6 rano przewidywana nocka. Wykorzystują nas , ile się da zarobki tragiczne , Acha i jeszcze przerwy ,,,, niestety nie są przestrzegane jak dzwoni dzwonek na 2 czy 3 kasę to pomimo że jesteśmy na przerwie musimy <> z przerwy z kromką w buzi ( a co tam najwyżej klient nam będzie współczuł ) HAHAHAHAHA, Grafik powinien być wydrukowany na tydzień do przodu i co ? No nie ma, asystenki mają to gdzieś, doprosić się o resztę też czasem ciężko\. Najlepiej jest jak wchodzi region ,Bóg da jak czasem pochwali ale co nam z tego WŁAŚNIE WYCHODZI PO TYCH NASZYCH WYPŁATACH jakie wyniki osiągnełyśmy. Otwarcie na klienta, zapakować w reklamóweczkę itp pierdoły . Staramy się dajemy z siebie naprawdę nie raz i nie dwa dużo moooocccyyyy do upierdliwych klientów podchodzimy z szacunkiem , doradzamy, na nocach uwijamy się z towarem , rozkładamy a tu patrz!!!!!!!! Dali wypłatę ale chyba zaliczkę?Ja miałam takie wrażenie. Wzięli nam teraz żeby oddać w grudniu niby że daja kasę na święta.Szok dla nas i wsyd dla firmy , logo powinno być zamiast PRAGNIENIA I POTRZEBY WYZYSK I JESZCZE RAZ WYZYSK PRACOWNIKÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
wam się nic nie należy szmaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba rytel zalazł komus za skórę,bo ciągle ktoś sie pod niego podszywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej -No chyba tak cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki Hania za nie przyjecie mojego L 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do was pytanie,skąd wiecie o tym forum? Mój sklep funkcjonuje od trzech lat, kilka tygodni po otwarciu nasza ks zbierała od nas nasze adresy email - jak nas poinformowała chce nas wszystkie zgłosić do jakiegoś konkursu o regulaminie i co to za konkurs już nie dopowiedziała i na tym stanęło bo w wirze pracy zapomniałyśmy.jakiś czas później nie zadługi póściła wieść o tym forum - z niewinnym zapytaniem nie czytałyście ? naprawdę nie wiecie ? co tam piszą o innych sklepach. I tak zastanawiamy się kto tak naprawdę jest założycielem i decyduje o wpisach które znikają ze strony albo trafiają jako spam,dokąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ks ma sasrany obowiązek przyjąć zwolnienie lekarskie od pracownika,mało tego na moim przykładzie moje dziecko trafiło do szpitala zgłosiłam telefonicznie że będę przebywała na zwolnieniu i miałam siedem dni na dostarczenie kwitu potwierdzającego moją nieobecność.za przebytą hospitalizację zwolnienie wystawiane jest po przebytym pobycie ,nie tak jak po wizycie w gabinecie gdzie z góry otrzymujesz zwolnienie na określony okres absencji. Twoja ks chyba nie ma świadomości że L4 które dostarczyłaś a ona nie przyjęła w drugim egzemplarzu trafia do zusu i firma bedzie musiała rozliczyć ten fakt z zusem dlaczego pracowałać na zwolnieniu lekarskim.zus bedzie domagał się druku zua/tej nazwy nie jestem pewna/. I właśnie czytając o takich sytuacjach widać niekompetencję stanowiskową,. Wiesz że musisz zgłosić do zusu że nie będziesz korzystała z tego zwolnienia takie info żebyś nie miała później problemów. Piszę bo miałam taką sytuację u innego pracodawcy trochę to trwało zanim udowodniłam że to nie z mojej winy doszło to tego bałaganu, na tamtæ chwilę nie miałam takiej wiedzy że muszę napisać wyjaśnienie do zus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle stron i złych opini na temat pracy w rossmanie ze trudno uwiezyc ze nikt z góry nic z tym nie robi ,gdzie ankiety w pracy jakies kontrole,w glowie sie nie miesci zeby takie zeczy sie dzialy jak mobing i ponizanie,jesli dalej tak bedzie ludzie beda przychodzic na chwile a po probnym rezygnowac,sami sobie szkodza a potem sie dziwic ze non stop szukaja nowych ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj byłam w duzym hipermarkecie i słyszałam jak dwie dziewczyny, które wystawiały nabiał rozmawiały ze sobą" jutro Hania mam w końcu wolne bo od 2listopada ciągnę po 10, 11 godz". Dzisiaj mamy13 listopad. Jeszcze celowo długo wybierałam śmietanę, aby posłuchać co mówią na temat pracy i odeszłam jednak pocieszona, bo wiem, że gdzie indziej jest gorzej. Nie jest u nas super , ale nie jest tragicznie. I w tym hipermarkecie na pewno dziewczyny nie mają 16 zł/h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aaaaa powiedzcie na jaki adres moge napisac skarge na kiero tak zeby trafila odrazu do prezesa albo kogos kto napewno cos z tym zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym moim L4 bylo tak: wziela to chorobowe ale po tygodniu przyslali mi je na adres domowy bo nie bylo niby widac tej cyferki co oznacza symbol choroby, poszlam do lekarza lekarz poprawil symbol choroby i wtedy szanowna wielmozna pani kierownik ze 175 powiedziala ze tego L4 nie przyjmie i mam za to nie zaplacone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyślij zwolnienie pocztą do kadr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
umcyk cyk umcyk cyk szala la la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cholere ks wasze adresy mailowe??przecież do tych konkursów kazdy sam się rejestrowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj rytel zaszedl komuś za skórę :) hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
miesięczne zarobki netto: kr: 10 tyś. ks: 4 tyś. zks: 3 tyś. as: 2 tyś. kas: 1,5 tyś. ROSSMANN PŁACI ROSSMANN WYMAGA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakos na przelewach tego nie widze,masz bujna wyobraznie i uwazam,ze robisz wszystko aby zasiac wiatr,a kto sieje wiatr ten zbiera burze...Probujesz za wszelka cene stworzyc atmosfere nienawisci,zazdrosci,chamstwa i bezczelnosci. Do tych ktorzy tu zagladaja,miejcie swoj rozum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rytel ty jesteś jakiś nawiedzony i lubisz fantazjować "dziadku " ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
RYTEL - OGARNIJ SIĘ !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co ja juz nie daje rady psychicznie w tej pracy. Ciagle pretensje, krzyki, zwracanie uwagi na jakieś drobnostki, ton głosu rozkazujący, czuje sie tam jak w jakimś zakładzie zamkniętym. I to ks tak sie zachowuje. Nie potrafi normalnie powiedzieć, tylko sie drze. Każdy ma ochotę sie zwolnić, ale trzymają nas te cholerne kredyty, ktore same sie nie zapłacą. Dobija mnie juz to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×