Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
A ja poszłam od razu jak tylko się dowiedziałam ze jestem w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:05 i 19 Kwoty netto za obrót grudniowy: Kas - 174 As - 348 ZKS - 900 Ks - 1200 Czyli bardzo sprawiedliwy podział... Buhahaha !!!! Czerwone szmaty dostają prawie 7 razy wiecej od kasjerek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,niesprawiedliwosc w premiach jest ogromna i wrecz uwlaczajaca,bo kto ostro zapierdzielal,pot miedzy cyckami i posladkami mial,ten dostaje ochlapy,a ten kto siedzial w biurze,bo na pewno nie na kasie!!dostaje ladne podziekowanie.Jest mi cholernie przykro,bo to ja w swieta lezalam plackiem i bolem plecow a nie KS!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rób. z siebie takiej niewolnicy.moja ks zapier.... razem z nami zresztą robi to cały czas nie tylko w okresach świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KWOTY KASJER I ASYSTENTA MNIEJ WIECEJ SIE ZGAdzają z-cy i kierownika sa nizsze (1000 i 1500 ale brutto, dla kasjera 250 asystenta 500 brutto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kwot brutto zabieraja okolo 30%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do przedluzenia umowy bedac w ciazy musza ci przedluzyc conajmniej do czasu porodu(tak jest napisane w umowie) ale i tak mozesz pozniej skorzystac z rocznego wolnego platnego co najmniej 1000 zl(macierzynski i rodzicielski), mozesz tez miec przedluzona dalej na jakis okres lub bezterminowo zalezy to od tego jak dogadasz sie ze swoim kierownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przejmuj się nie warto, jeśli takie są problematyczne to poproś o nr tel do kr i powiedz, że zapytasz osoby kompetentnej skoro dla nich to taki problem odpowiedzieć na proste pytanie - a jest to ich psi obowiązek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej ,do kogo mamy się zwracać?do kr cha cha pozwolę sobie .....ZAŚLEPIENI! chęcią zysku ograniczeni! jak pedofile, zboczeni! jak wojna w Czeczeni ZAGUBIENI! w fałszywym świecie drogich dzixek i hoteli na materializm skazani i straceni SZALENI!kurxa co by nie mieli są nie nasyceni sprzedaliby matki by wóz na lepszy wymienić! BIZNESMENI! wyrzekający się własnych korzeni brzydzących się nami a dlaczego?BO NAS NIE DA SIĘ WYCENIĆ a patriotyzm mamy głęboko zakorzeniony i to ich boli ,i to ich trapi bo tego nie da się kupić,wycenić!-----ja zwykła kasjerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie zmiany się szykują w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie ile kosztuje lux med i multisport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do19.58 chciałam cos napisać ale wyręczyłaś mnie .Nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbym w sklepie miała problem z dniem wolnym czy dogadaniem czy zapytać czegokolwiek bym nie mogła bo by mnie koleżanki chciały zjeść, to pytałabym kr proste pozwalacie sobie na takie traktowanie to macie zróbcie coś ze złym traktowaniem nie gódźcie się na to to na pewno się coś zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19.37 opisuje swoje doswiadczenia i wiem,ze nie wszyscy tak maja wiec nie sap!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lux med 66,50 multisport niestety nie wiem, bo nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Multisport 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie:jak ks daje mi za mało wolnego to kadry nie naliczają nadgodzin?bo u nas ks oszukuje na dniach wolnych!mam np 3 dni przepracowane w wekend a odbiorów mam 1,czasem wcale,powinnam miec 3 G w ramówce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbor nalezy ci sie za sobote i niedziele.Tyle ile sobot i niedziel przepracowalas w danym miesiacu,tyle powinnas miec odbiorow (G).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odp.no to nasza ks oszukuje wszystkich.G wstawia Np w święto,no sorry 6 stycznia to dzien ustawowo wolny a ona daje nam wtedy G.w takim razie kadry nie powinny naliczyć nadgodzin???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czytay to forum jeszcze z sentymentu i wiecie co? na nic te nasze zale , pretensje i spory.Centrala na czele z Maruszczakiem ma nas gleboko w d***e a posty sa usuwane bo im wygodnie udawac ze nic sie nie dzieje. Opiszemy wam ciekawa historie ze sklepu 1220 Skarbka z Gor Warszawa. na ulicy tej był mały sklep Ross ktory został zamkniety na korzysc otwarcia wiekszego.Cały zespół pracował przy towarowaniu wczesniej dostawał dyplomy za sklep regionu itd.az zmienił sie kierownik. została nia K.M były kiero z Białołeckiej i Rembielinskiej.Osoba ta nawet nie ukrywała ze traktuje nas jak smieci a za główny cel obrała sobie "rozwalenie tego zespołu" to było jej motto. WYniszczenia psychiczne z jej strony doprowadzily do zwolnienia lub przeniesienia sie wiekszosci stałych pracowników.Codziennie były wizyty w biurze i słuchanie z jej strony uwag pretensji i gadania na innych pracownikow tak by sklocic zespol.Te ktore sie buntowały były na celowniku do odstrzału.W pewnym momencie zmieniła ochrone.Sciagneła swojego ochroniarza kapusia z byłego sklepu i zaczał sie cyrk,Cezary M regularnie spisywał z kamer godziny i kadry w ktorych jego zdaniem za długo sie smiałysmy za czesto rozmawialismy itd i pokazywał je kiero K.M. regularnie z jego strony były wypisywane notatki na wybrane osoby i podpisywane prze kiero jednak osoby opisywane w tych notatkach nawet nie zostały o tym informowane. GDY Jedna z wieloletnich pracownic zwolniła sie sama i wypowiedzenie zostawiła na innym sklepie to kiero skomentowała to słowami "problem sam sie rozwiazał' non stop były proponowane dziewczynom przeniesienia na inne sklepy a gdy nie chciały wiadome bedzie ze długo nie popracuja. OCGRONIARZ na siłe szukał powodów do pozbycia dziewczyn. jedna posadził o kradziez rajstop bo akurat robiła na nie lejaut mimo iz nie miał ZADNYCH DOWODOW ANI POWODOW by tak mowic. uczepil sie kolejnej laski wypisywał do niej wydzwaniał czekał pod praca a na jej skarge kiero stwierdzila "powinnas sie cieszyc ze ktos sie w Tobie zakochał" notatki były na pozadku dziennym, za nie rozlozona cała dostawe w 4h, za nie wyslanie servis desk mimo iz system sie zawiesił ,za wypowiedzenie jakis słow miesiac wczesniej. Kiero tolerowała tylko swoje przydupasy z tłusta dupa ktore po nockach ja do domu odwoziły a w dzien na 1 siedzialy i sie nie ruszały i donosiły co inni zrobili lub nie. Regionalna M.I nie reagowała na to bo tak jej wygodnie mimo iz jedna z lasek zapytala kiero czy ta ma zamiar ja zwolnic odparla ze nie bo nie ma powodow za pare dni dostala wypowiedzenie razem z druga laska i to od regionalnej ktora stwierdziła ze ma takie prawo i z tego kozysta.kiero stała jak kłoda i nawet nie miala na tyle godnosci by powiedziec im sama to w twarz.poprostu jak cos jej nie pasowało dzwoniła do regionalnej a ta odwalała cała robote w formie notatek nagann i wypowiedzen.Jako jedne z nielicznych zdobylysmy sie na odwage i napisałysmy skargi do Maruszczaka.poszło chyba z 9 skarg było spotkanie z kims z centrali przedstawione zostało mnustwo dowodow i faktow i miesiac czekałysmy na odp.Kiero dostała pierwsza . ZE NIE PONIESIE KONSEKWENCJI a wczesniej gadala ze jak afera ucichnie to pozbedzie sie reszty niechcianych osob. Nam napisano ze firma zadba by pracownikom pracowało sie lepiej.tyle.tak sie firma przejeła tym co sie dzieje.Rozumiemy ze regionalna mogła to olac ale skoro zrobiła to centrala to znaczy ze kompletnie im zwisa co sie dzieje w sklepach.Sa dwa plusy tego. 1 ze troche gadania kiero mamy nagrane na tel . 2.udało nam sie skontaktowac z dziennikarzem ktorego zainteresowało to bo słyszal troche o firmie i o tym co sie dzieje. tak wiec liczymy na nagłosnienie sprawy.dziewczyny nie bojcie sie i walczcie o siebie i swoja godnosc. bo to nie my powinnysmy byc gnojone a gora. PS.wiemy ze post zostanie usuniety wiec mamy zamiar go dodawac codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanie kiedy będą pieniądze świąteczne dla osób które nie zdążyły wypełnić wniosku w terminie i dostaną je w styczniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 1355 przeczytałam twój post i proponuje przeczytać ci post dziewczyny z 19.58 .Bardzo pouczający post -pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudweiser
do 13:55 jesteś przekomiczna w tym co piszesz. sklep funkcjonował i funkcjonuje nadal bardzo dobrze właśnie z powodu Kierownika Sklepu, a ty masz żal o to, że zostałaś zwolniona z powodu kradzieży. tak źle rossmann płaci, że musisz wyciągać łapę po cudze? a może wyżej du*ę masz niż s*asz? na Twoim miejscu bałabym się, że to Ty zostaniesz posądzona o zniesławienie, bo z tego co wiem, nic na Kierownika Sklepu nie znaleziono. szkoda, że nie ma kamer na magazynie, tak jak u nas, bo inaczej byś śpiewała. tak, jak kradłyście na głębockiej, tak kradliście na skarbce. w końcu ktoś się na was poznał i wziął sprawy w swoje ręce a inwentura i tak wyszła dobrze. pomimo jednej pary rajstop :) pozdrawiam i życzę znalezienia mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do13:55 to co kierownik robi na skarbce z gor pokazuje ze ma nasrane w glowie jedyne co potrafi to plotkowac, macic i gadac przez telefon w biurze calymi dniami i wydawac polecenie...a jak sie jej zapyta co jest do robienia odpowiada ze zloscia"siadz i odpoczywaj jak nie wiesz co robic" lub"nic nie musisz jak masz chodzic z wykrzywîona morda" no ale co ma odpowiedziec osoba bez wykrztalcenia i bez jakiej kolwiek kultury osobistej. Najlepsze jest to ze nie potrafi nikomu powiedziec prosto w oczy co o nim sadzi lub co nie pooba jej sie w pracy pracownikow tylko gada swojemu przydupasowi i plotkuje mimo ze sama nie lubi jak ktos to robi...nie nadaje sie nawet"do lizania podlogi po klientach"wiec co mowa o stanowisku kirowniczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13:55 co do kierownika z skarbki z gór calkowicie popieram. Niewłasciwa osoba na niewłaściwym miejscu. Potrafi tylko plotkować, mącić, knuć i gadac całymi dniami w biurze i rozmawiać przez telefon a jak sie jej zapytasz w nieodpwoiednim momencie co jest do zrobienia(gdy rozmawia przez telefon) odpowiada""siedz i odpoczywaj jak nie wiesz co robic" lub"nie musisz nic robic jak masz chodzic z wykrzywioną morda" ale co ma odpwowiedziec osoba bez wykrztałcenia i bez jakiej kolwiek kultury osobistej. Jest to osoba ktora "nie nadaje sie nawet do lizania podłogi po klientach" razem z jej przydupasem-donosicielem wiec co mowa o keirowniczym stanowisku...bez pozdrowien w jej kierunku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o kiero z skarbki to nie bez powodu nikt jej nie chciał na Rembielińskiej skoro najwidoczniej robi to samo co robiła na naszym sklepie...po jej powrocie z macierzyńskiego załoga była w stanie się zwolnic oby tylko nie pracować z nia dlatego przerzucili ja na Białoęcką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do13.55 Aaaa to cie za kradzież zwolnili ,no to nie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt tam nikogo nie zwolnil za kradziez. Zwolnienia byly bo karolina tak chciala a regionalna przytakiwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudweiser
to teraz po imieniu o kierowniku na skarbce? to jest jawne pogwałcenie prawa. ale czego wymagać od niedouczonych osób. tym bardziej, które wyleciały za kradzież i branie produktów po groszu dla superklienta. wyleciałyście zgodnie z paragrafem obowiązującym w tej firmie, więc o co to halo? mogłabym rzecz "czego oczy nie widzą, tego sercu nie żal", ale za kradzież zgodnie z kodeksem hammurabiego obcinali ręce. dobrze, że rossmann ma inny kodeks, bo połowa z pracowników byłaby bez rąk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oooo a moze mi odpowiesz co rozumiesz przez slowo znieslawienie. Prawde? Bo jak widac na rembielinskiej bylo to samo. Powiedz gdzie jest staly i stary zespol ze skarbka ktory pracowal kilka lat. Nikt tu nikogo nie obrazil nawet slowem.a wiem co znaczy kodeks i prawo hamurabiego tylko sobie nie moge przypomniec zeby ktos wylecial za kradzieze lub gratisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×