Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
21:53 Jesteś owym kierownikiem albo jej przydupasem? Skoro tak wszystko dobrze wiesz. Kierownik w Ross myśli ze jest bogiem bo niby kierownik po zawodowce a w d***e był i g****o widział, a gdyby nie centaury to w życiu by nigdzie nie pojechał. A tu firma stawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudweiser
z tego co mi wiadomo, na centaury nigdy nie jeździła. więc nie masz powodu, aby gadać takie farmazony. poza tym, doskonale znam Kierownika na skarbce. wiem też dlaczego została przeniesiona z rembielińskiej i białołęckiej. i gdybyś wiedziała tyle, ile ja wiem, przestałabyś pierd**ić po kątach i zajęła się następnym razem lepszym czytaniem segregatorów, jakie dostałaś w pierwszym dniu Twojej pracy w rossmannie. najwyraźniej za mało Cię przegoniła po sklepie, że masz jeszcze siłę i chęci wypisywać pierdoły na kafeterii i oczerniać kierownika, który pracuje tyle lat. na Twoim miejscu znalazłabym sobie nową pracę i zajęła się czymś pożytecznym. a jeśli boli Cię du*a z racji niekorzystnej odpowiedzi z centrali na wasze pismo, to zerknij w odpowiedni kodeks i działaj dalej. mogę życzyć jedynie powodzenia, bo szukanie jakiegokolwiek haka na Kierownika ze skarbki zajmie Ci lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej -to prawda ze ta kierownik jest po zawodówce? tak pytam bo osobiście znam dziewczyny które operują 2 obcymi językami np. niemieckim i angielskim i siedzą na kasie a tu po zawodówce jest kierownikiem więc prawdę mówiąc może faktycznie tam nikt nie kradł a straty były spowodowane niekompetenją kierownika .Pomyślał ktoś w tej firmie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiero ze skarbka sie dziwila po co nam studia jak i tak w sklepie tyramy. Na kierownika w ross nie potrzeba wyksztalccenia tylko dobre plecy u kr. Nikt nie kradl dowodow nie bylo.jedynie puste pudelko po rajstopach na magazynie na wozku i oskarzenie tepego ochroniarza kolegi kiero.inwent w 1 progu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie szuka haka na kiero jedynie przedstawia fakty.prawdziwe fakty. Fajnie ze dobrze ja znasz i bronisz.taka rola przydupasow. A to ze jest wieloletnim kierownikiem nie zmienia faktu ze jest zlym czlowiekiem.ale karma wraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój wpis z 22:11 jest do ogółu kierowników nie tylko do tej o której mowa wyżej, nawet jej nie znam, nie znam sklepu i sytuacji tam panującej teraz o niej przeczytałam tutaj na kafeterii. I nie wyjeżdżaj mi o czytaniu segregatorów czy o tym ze jakąś pseudo kierowniczka za mało mnie przegonila po sklepie bo jakim jest kierownikiem każdy widzi skoro nigdzie nie może zagdzac miejsca na dłużej. I taki kierownik mi dawno kolo tyłka lata skoro nikogo nie szanuje i uważa się ze jest ponad wszystkimi a swoją osoba nic nie reprezentuje. Takich pustaków to w Ross mamy na pęczki nie tylko w Skarbce czy gdzie to tam się dzieje. Asystent Śląsk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkam w dużym mieście i przeszłam na sklep w którym sa dobre wyniki mimo iż ochrona śpi POWAGA śpi i to potrafi spać na stojąco słowo !ja wiem ze mi nikt nie uwierzy ale tak jest .Ale co mnie dziwi ze w poprzednim sklepie ochroniarz wykazywał jakąś inicjatywę a mimo tego wyniki były złe wiec jak to jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wynik nie wypływają tylko ujęcia kradzieży a wiele wiele innych rzeczy również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudweiser
nie uważasz, że kwestia wykształcenia kasjerów czy kierowników ma niewiele tu wspólnego? równie dobrze mogłabym napisać "skoro taka wybitnie mądra, zna 2 języki, to na huk siedzi na kasie. tylko takie ma ambicje?". trochę pracuję w tej firmie, pracowałam też z kierownikiem ze skarbki, więc wiem co to za osoba i dlaczego zmieniała swoje miejsce pracy. więc jeśli ma ktokolwiek do tego jakieś "ale", na tablicach w biurze macie zapewne numery do kierownika regionalnego z tego regionu, więc śmiało dzwońcie. zamiast snuć domysły i opier*alać du*ę dziewczynie, która haruje jak większość z nas i do czegoś doszła swoją ciężką pracą. a znikąd nikt nie zostaje kierownikiem. nawet w rossmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej co Ty fanzolisz znam inną kier sklepu która ma plecy wyżej niż kr i myślała ze jest nie do ruszenia a jednak się pomyliła . w końcu ktoś przejrzał na oczy ale co z tego przenieśli ją tylko na inny sklep też jako ks .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
domyślam się o kim temat -przez nią odeszły fajne dziewczyny bo ks zwalała odpowiedz. na z-pcę oraz asystentki , do kr gadała to co on chciał usłyszeć wystawiała laski tak by zaliczały wpadki przed kr -fajna ks no nie -myślała że nikt nie jażył o co biega .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwazam ze kierownictwo to nie tylko władanie ludzmi. Ewidentnie ten kierownik powiniec zapoznac sie z podstawami zarządzania zespolem. Widac ze bojecia behawioralne i racjonalne podejmowanie decyzji sa jej obce...wiec zawodowka ma sporo do zyczenia niech idzie i sie soszkoli jak nie potrafi ludzmi kierowac właściwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do rudweiser wiec proszę zastanów się na tym co piszesz ze skoro tylko Ty jej bronisz i jest tyle negatywnych opinii na jej temat to pewnie z kosmosu nie są. Juz pisałam wcześniej ja jej nie znam wypowiadam się co do tematu w odniesieniu do przeczytanych postów od dziewczyn co miały z nią styczność. I jako osoba postronna widzę ze dziewczyny nie miały łatwo skoro tyle się ich pozwalnialo a do pracy przychodziły i były terroryzowane przez ks, jej przydupasy (czytaj może Ciebie skoro je tak bronisz ) i ochronę która z opisu zajmowała się wszystkim tylko nie tym co trzeba. I smutne jest tylko to ze centrala nic nie zrobila zapominajac o swojej polityce antymibingowej i nie wyciagnela konsekwencji, ze dalej taka osoba zarządza zespołem i bez żadnych skrupułów go niszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze jedno i nie wydaje mi sie zeby dziwieczyny jej obrabialy tylek tylko mówia prawde jak ich traktowała owa kierowniczka a to są dwie różne rzeczy tylko Ty mylisz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A rudweiser zapomniala ze jak posypaly sie skargi i zwolnienia kiero sie wystraszyla i prosila obecnych pracownikow zeby podpisali oswiadczenia ze zwolnione osoby zle pracowaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego ze w biurze sa nr do kr jak ona nic z tym nie robi.nawet centrala sie wypiela mimo ze jakis czas temu w co slychac bylo o mobbingu w pracy .juz jej tak nie bron .chcialas 3\4etatu dostalas , laski swoje etaty na innych sklepach wyrabialy Ty mialas zawsze sporo ponad etat, cokolwiek bys zle nie zrobila nigdy Ci sie nie oberwalo.jedynie co potrafisz to wlazic w dupsko.chyba kiero sponsoruje Ci wazeline.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powyższe opisy przypominają mi pewną ks z Kielc,podobne metody,co trochę afera z mobingiem w tle,nikt nie chce z nią pracować.co trochę ktos się zwalnia albo przenosi na inny sklep a kr nic z tym chyba nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy pieniazki swiateczne dla osob skladajacych w pozniejszym terminie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak się nie zrobiło obrotu grudniowego, bo trochę brakło to dostanie się premie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pan kierownik
Śmieszne jesteście :D jeśli już ktoś broni normalnego pracownika, na którego nic nie znaleziono a dochodzenie było i trwało bardzo długo, to wieszacie na nim psy. Osoby, które (rzekomo) nie znają nawet funkcjonowania sklepu, tj. Asystent ze Śląska, rzuca się z błędami ortograficznymi do gardła drugiej osobie wypisując takie same pierdoły, jak osoby zainteresowane. A nie lepiej przyznać się, z jakiego powodu dostałyście wypowiedzenie? W końcu nikt za ładne oczy nie wylatuje z roboty. Poza tym jedna z was również się przeniosła. Powiedz proszę, z jakiego powodu. Boli was d*pa, bo zostałyście zgodnie z kodeksem pracy i regulaminem sklepu zwolnione i nikt wam nie przyznał racji. Macie jeszcze szansę odnieść się do PIP -y, ale znając waszą sytuację i to wam nie pomoże. Dlatego na waszym miejscu przestałabym jazgotać mordą i szukałabym innego zatrudnienia. Może tam, gdzie nic nie ukradniecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudweiser
Po zawodówce? Siedziałyście w papierach kierownika ze skarbki? Najwyraźniej niezbyt dobrze wczytałyście się w jej CV :D tak samo zresztą, jak we wcześniej wspomniane segregatory. Dopóki nie znajdziecie nic więcej na tego kierownika, zamknijcie mordy. Bo ten, kto krzyczy najgłośniej, bardzo często traci. Notabene, wy już nie macie co tracić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do tego lewaka rudweisera-słuchaj lewaku cos ci napisze firma którą reprezentujesz przypomina mi establishment medialny a dlaczego? piszę np. w mediach jest Tomasz lis i zona lisa Hanna Lis córka państwa Kedaj dziennikarzy z czasów PRL piszę dalej we wiadomościach jest kraśko syn dziennikarza Tadeusza kraski i wnuk zarazem Wincentego kraśki wiceprezesa rady ministrów za czasów PRL i tak dalej i tak dalej można skończyć na takich postaciach zdeprawowanych jak wojewódzki i owsiak .Ale wracając do tematu lewaku twoja wypowiedz rzyomina mi wypowiedz takiego łobuza o nazwisku Hartman który stwierdza ze Polacy nie muszą się kształcić bo jedynymi ludzmi wykształconymi są zydzi a inni ?no cóż skoro jakiemuś Polakowi udało się zrobić studia to i tak nadaje się tylko na kase sklepową .Żal mi cię lewaku bez honoru i godności ,żal mi cię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.42. Wiesz z jakiego powodu dziewczyny dostaly wypowiedzenie? Z zadnego.bo na umowie na czas okreslony powodu podawac nie trzeba i kr dajac wypowiedzenie powiedziala ze rozwiazuje umowe i nie musi sie tlumaczyc czemu. Kiero jest od czerwca a nie ma juz wogole starego zespolu. Tak nagle po kilku latach laski dostaly olsnienia i sie zwolnily? Nie to kiero dazyla do tego od poczatku swoich pseudo rzadow.kto nie chcial donosic na innych byl do odstrzalu. Zostala wierna jak pies rudweister. Po zwolnieniach inni kiero byli w szoku co sie dzieje i ze dobrych pracownikow juz nie ma. Wiec rudweister to Ty zamknij morde bo masz ja tak wielka jak i d**e.pracownicy z rembielinskiej tez wymyslaja? Porazka jest ze takie zero nosi czerwony fartuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej nooo czerwony to jego ulubiony jest to mu pasuje jeszcze sierp i młot mogli mu na klacie nabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I o to chodzi rozbić zespół stary w Nowym się pracuje lepiej nikt nie obrabiarki d**y itp kierowanie ludźmi staje się łatwiejsze.. W każdej firmie tak jest, im więcej koleżanek tym więcej buntu i nieporozumień.. Tak prawda. Sekta robi swoje po kilku latach pracy prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierownik ze sarbki brał dziewczyny do biura dajac im pouczenie na temat owego pzydupasa~donosicila ktory zapraszał wszystkich na fb do znajomych a niestety nikt nie akceptowal i celem rozmowy z przefantastyczna i mega kompetentna pania kierownik byla aceptacja jej przydupasa ! to normalne ? a odnosnie komentarza z kradzieza to z tego co wiem to nikt nikogo za reke nie złapał to raz a po drugie za grosz rzeczy kupilo wiecj osob tego dnia....dokladie 4 wiec bujda na kulkach co piszesz donosicielu i zapros nowe kolezanki do znajomych moze one cie zaakceptuja hahahahaha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 11:24 Masz na myśli sklep 102 w Kielcach? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszlam w ten temat przypadkiem...i caly czas z zaciekawienia go sledze.....i co ja tu czytam wola o zgroze....kazdy na kogos cos...co sama slyszalam jak ogladala kremy i kolezanka na kolezanke....plus pan z ochrony...nie smacznie takie rzeczy sie slucha..dlatego omijam Wasz sklep..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, 619 w Kielcach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie że wypłata będzie w piątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×