Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny może wasze sklepy nie wyrobiły obrotu w 100% bo wtedy jest 100 % tej premii a jeśli wyrobily bodajże min 92 % to jest 80% premii stąd moze tylko tyle dostalyscie. Na pewno nie jest to zależne od ilości godzin ani od etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzięki za odpowiedź:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie to jest przyczyną bo mój sklep wyrobil w grudniu duuuużo ponad plan. Może na okresie próbnym jest mniejsza premia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostal juz ktos PIT??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 16.12 i 16 cośtam.tak sie składa ze od lizania d**y u mnie w sklepie są akurat głupie kasjerki bo liczą na ewentualny awans.a u nas naprawdę głupie są kasjerki,podstawowych rzeczy nie umieją i nawet nie chcą sie nauczyc,Np wydrukować layout czy tez dorobić cenki.,żenada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie cwane ta do kadr a to tamta bedzie dzwonic....a okaze sie tak ze zadna nievzadzwoni.....qudwa ogarnijcie sie i nie tyrajcie za marne pieniadze nie adekwatne do pracy....no chyba ze lubicie...tempe szpary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
elo melo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O siemka Rafał R nas za szczycił :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś na próbnym to nalezy Ci się 50% premii tej co dostała kasjerka na dłuższej umowie, czyli niecała stówka. To potwierdzone info;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFAŁ RYTEL
idiotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam 140 zł, kasjer. Ale my dostałyśmy tylko 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tymi PITami przychodza teraz na sklep czy na adres domowy tez??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie w rossmann można powiadomić o mobbingu,ostatnio jakoś w skarbie były podane dane do zgłoszeń ale nie spisałam,proszę o pomoc bo sytuacja staje się nie do wytrzymania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej Biegun północny pytaj o świetego mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pochwalcie się wypłatami, kto ile dostał, pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:21 Nie drażnij dziewczyn tematem wypłat 20 stycznia bo juz dawno nie wiedzą jak wyglądały zły temat :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczynki mam pytanie czy to prawda ze jak ktos został zwolniony z pracy w ross bez konkretnego powodu tylko z od tak "widzimisie" kiero to po paru miesiacach moze znowu składac cv do ross i jest szansa ze go przyjma tylko np na inny region? słyszałam o takich przypadkach ale niewiem czy to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 9.49 teoretycznie do regionalnej ale ona nic z tym nie zrobi. w biurze powinny byc namiary do Prezesa Maruszczaka . gosc działa szybko tyle ze nie koniecznie cos zrobi na Twoja korzysc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:48 Prawda to niestety w tej firmie można wylecieć za byle co a osoby które notoryczne łamią procedury są nietylakne. Smutne to. I tez znam przypadek ze dziewczyna nie miała przedłużonej umowy za 'widzimisie' przez jednego ks a drugi ja przyjął bez problemu a dziewczyna jest super. Tyle tylko że nie ma już umowy na okres próbny tylko od razu dostała na 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W procedurze antymobingowej w segregatorze w biurze podany jest mail -do zgłaszania "nieprawidłowości" na sklepie.telefon tez chyba z tego co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam dziewczyny powiedzcie mi jak to jest z powrotami po macierzyńskim? Nie ma problemu czy zwalniają? Mi w połowie lutego kończy się macierzyński i chciałabym wrócić ale szefowe na sklepie nic na ten temat nie mówią ja też bardzo rzadko tam zaglądam ponieważ mi nie po drodze. Na dodatek pod koniec lutego otwiera się Nowy sklep i bardzo bym chciała się tam przenieś bo mam bliżej domu ale nie wiem czy jest taka szansa ponieważ po macierzyńskim JeszcE muszę wybrać urlop prawie 2 miesiące więc nie wiem czy byłoby po tym czasie jeszcze dla mnie miejsce. Powiedzcie jak to jest z tymi powrotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stulej84
jestem ochroniarzem, domagam się szacunku z waszej strony dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pilnuj lepiej towaru bo ostatnio mało co to by ciebie ukradli a towar olali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 21:41 nie wiem jak na innych sklepach ale u mnie dziewczyna po macierzyńskim wróciła na nasz sklep. Ale znam przypadki że dziewczyny wracały z urlopu i były przenoszone na inny sklep, bo u nich nie było juz miejsca. Jesli chcesz przejść na inny sklep gdzie bedziesz miala blizej to pogadaj ze swoją kierowniczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to myjemy ci podłoge codziennie - szacun dla nas. ochrona w rosku pilnuje kafelek szacun dla nas za doczyszczone podłogi =>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121212
Czeesc dostal ktos premie za obrót kiedys ? wie ktos ile mozna dostac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121212
Wie ktos ile jest premi za obrot ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odert
Na forum rossmanna gowork.pl/opinie_czytaj,1612 chwala sie tymi premiami za obrót, aż mi głupio, że takiej nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mycie podłogi w taką pogodę to jakiś koszmar. My zaczynamy przed zamknięciem bo nie sposób tego syfu zebrać przez godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:41 A u mnie na sklepie był taki przypadek ze dziewczyna wracając z macierzyńskiego przeniosła się od razu na nowy sklep i nie było żadnego problemu tylko miała to wcześniej załatwione z ks i kr. Dodam że miejsce na sklepie macierzystym było dla niej ale też przenosił się ze względu ze miała bliżej i nikt nie robił problemów i na nowym sklepie miejsce na nią czekało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×