Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
I znowu to samo,ludzie przecież nikt was nie zmusza, nie chcecie się spotkać z koleżankami z pracy i pogadać,lub jakoś inaczej spędzić czas to Nie. Co by wam nie zaproponowano to będzie źle. Żal mi was,nieszczęśliwe istoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zmusza ? Mają być 3 ze sklepu minimum . Nikt nie chce ale przykaz jest . No nie zmusza ale trzy muszą się znaleźć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak by było same kino to ok, ale wcześniej to spotkanie i gatka o priorytetach firmy, przeciesz to czysta manipulacja, "coś" za "coś", HELLoooo) ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jam z Pipidowki
Moj wpis nie jest zadnym sarkazmem,ja naprawde poszlabym na takie spotkanie i nie tylko ja.Szkoda,ze wieksze miasta sie licza,a nie Pipidowki:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy jest moze ktoras z Was rodzila w tym roku dziecko i byla dodadtkowo ubezpieczona z Warty? Ile wyplacaja? ile trzeba czekac i czy wniosek zalatwia sklep czy trzeba samemu? Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Załatwić trzeba samemu nie musisz nawet do sklepu iść może bezpośrednio do Warty bo koleżanka tak zrobiła, wypłacają 1430 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podniecające są fartuszki pracownicze i białe rękawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orientujecie do którego są wypłacane pieniądze ze zleceniówek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.09 Co ty tam niedobitku POwski piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
narzekałyście że kierownictw bawi się na centaurach to zorganizowali coś podobnego na mniejszą skale i też oczywiście jest źle. tam też jest propaganda jaka to firma jest wspaniała, a rzeczywistość jest różna. Niektóre pomysły"centrali" nie zawsze są łatwe do zrealizowania na sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok tylko centaur jest logowany w rpcie, a ty masz jechać na spotkanie związane z praca w swoim czasie wolnym, drobna a znaczącą różnica, ale żeby nie było to firma traktuje wszystkich pracowników tak samo nie zależnie od stanowiska, po prostu hipokryzja to najlepsze określenie dla tej firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok logowany ale tylko 2 dni (16 godz), gdzie nie ma cię w domu przez 3 dni (też czas wolny). w niektórych regionach jak słyszałam jest przymus wyjazdu więc działa to bardzo podobnie jak z kinem. całe to kino jak myślę jest jednym z wyników narzekań na tym forum (na wyjazdy tylko kierownictwa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie organizują nic dla nas ŹLE bo mają nas w du... Zorganizowali to jeszcze gorzej bo nie dopłacają za to. Czy Wy dziewczyny nie przesadzacie troszkę. Ogarnijcie się bo narzekacie nawet na pozytywne rzeczy, wszędzie musicie widzieć same minusy. Żałosne to jest. zwolnijcie się z tej firmy bo nie wiem po co jeszcze tu pracujecie skoro WSZYSTKO jest nie tak jak byście chciały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wniosek o wypłatę z Warty mozesz złożyć przez internet (ja tak zrobiłam). Wypłacają dosyć szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Derpinazkoncaswiata
U nas w mieście +/-180 tys. już 4 osoby na L4 z powodu depresji /nerwicy. Ile się jeszcze ukrywa z chorobą to nikt nie wie. Jest ciężko, ta presja nas wykończy wszystkich. Po kolei. A kino nie liczy się do RCP. Wiele osób w ten dzień normalnie idzie do pracy po lub przed tym cyrkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytajcie ze zrozumieniem dziewczynom chodzi o to, że zmuszają do tego kina a nie jest to logowane więc nie każdemu jest to na rękę i chyba nikogo nie powinno to dziwić powinno to być dobrowolne a nie jakieś nakazy odgórne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pojechałam, nikt nie robił problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile zabierają premii za niechorowanie przy 3 dniowym zwolnieniu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 19.36 no wybacz zeby spanie i trzezwienie ci się wliczało w czas pracy!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój tato mówi ze za jego czasów tych za komuny tez obowiązkowo się chodziło na pochody 1 majowe i się nie podpisywało obecności w pracy .Czy Maruszak chce wprowadzić reżim leninowski?to już tak nisko ta firma upadła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jam z Pipidowki
Nie ma co porownywac Centaura do kina,to zupelnie inna bajka,niestety.Dobrze,ze gora chce sie z nami spotkac na neutralnym gruncie.Chcialabym porozmawiac z Panem Prezesem,merytorycznie nie emocjonalnie,bo jest kilka kwestii,ktore mnie osobiscie irytuja i uwazam ze sa bardzo krzywdzace dla szeregowych pracownikow,mam na myslii premie inwentaryzacyjna,premie za obrot grudniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan Prezes był wirtualnie na spotkaniu więc nie powiesz mu osobiście co Ci leży na sercu. No chyba że w Twoim mieście pojawi się osobiście w kinie jak będzie miał bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będą PITy ? Koniec stycznia czy początek lutego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to te kino fajna sprawa fajny film :-) a filmiki rossmanowskie super śmieszne :-) więc warto iść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jam z Pipidowki
Szkoda,szkoda...Chcialabym poznac jego podejscie czy raczej sposob myslenia na temat motywowania pracownikow.Niestety nie bedzie mi dane spotkac Pana Prezesa ,bo jak wczesniej napisalam mieszkam i pracuje na tzw.prowincji,w malym uroczym miasteczku. Milego dnia,trzeba isc do pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kiedy isc na zwolnienie ? Od razu czy mam poczekać ? Dziś się dowiedziałam ze zostanę mamą :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedzcie coś :)) proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam w 12 tyg nie najlepiej sie czułam, myslalam ze popracuje tak do 4 góra 5 miesiąca ale nie dałam rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz powiedział, ze mam poczekać 2 tygodnie jeszcze, zobaczyć jak mi się będzie pracowało. Niby wszystko jest ok Ale mam obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras normalna dziewczyna wytlumaczy mi jak awansowac na asystenta z kasjera? Nie chce zadnych glupich odpowiedzi, tylko konkrety :) Z góry dziekuje ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×