Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
10:02 To jesteś kierownikiem z rzędu normalnych i życiowych kierowników. Ja będąc na l4 tez sama musiałam się zainteresować kiedy wnioski na kasę na święta bo moja kiero miała to głęboko w gdzieś żeby mnie poinformowac. Ważne ze jej kasa się zgadza a reszta pracowników się nie liczy. W zeszłym roku nawet nie raczyła nas poinformować do kiedy trzeba wpisać urlopy wiec 3/4 dziweczyn w ogóle o tym nie wiedziało i 3/4 załogi miało zaplanowane urlopy przez ks. I później był problem bo dziewczynom się nie podobały terminy a nie było możliwości zamiany a nikt nic nie wiedział tylko pupilki ks miały wtedy kiedy chciały. Wiec jak widać jak sama się nie zainteresuje to ks ma to głęboko gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak kurier dzwoni zanim paczkę dostarczy,jakie było moje zdziwienie pewnego dnia jak kurier zadz ze ma dla mnie paczkę ja ze nic nie zamawialam on mówi ze paczka jest dla pani X ja do niego to ja Ale nic nie zamawialam to pomylka on na to ze to wielkie pudło przewiazane kokarda dla pani X pytam męża a on mówi ze nic o tym nie wie myslalam ze mnie wykręca a to była właśnie paczka dla dziecka ale kurier się ze mnie śmiał:)))) a ja po prostu całkiem o niej zapomnialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również jako KS dbam o swoich wszystkich pracowników- obecny czy nie obecny w pracy jakie to ma znaczenie skoro to MÓJ człowiek. Ale jakos nigdy nie słyszałam słowa dziękuję czy fajnie ze o mnie pamietalas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Omnomnomnom juz wam kto wierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do KS z wczoraj po 22. Nie wiem, jakim jesteś kierownikiem, nie mnie Ciebie oceniać, ale wpis MÓJ pracownik nie brzmi dobrze, moim zdaniem...WSZYSCY jesteśmy pracownikami jednej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.52, ja od swojej KS też nie usłyszałam DZIĘKUJĘ gdy jesteśmy w pierwszym progu, albo gdy wygrywamy PP. Pamiętajmy, że przykład idzie z góry, to jakim Ty jesteś KS przekłada się na to, jacy pracownicy są dla Ciebie. Niektórzy KS to nawet nie potrafią przywitać się ze swoją załogą, gdy przychodzą do pracy...Niektórzy KS bardzo głośno akcentują, że raz na 3 lata umyli toaletę z której korzystają codziennie... Są również tacy KS za którymi załoga pójdzie w ogień, bo szanują SWOICH ludzi... Pamiętajcie, kasa to nie wszystko... Pieniądze rzecz nabyta, raz są raz ich nie ma...Człowiek jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy w końcu wyślą nam kasę za poprawkowe inwentaryzacje nie po to sie chodzi pomagać na inne sklepy żeby później czekać nie wiadomo ile na kase...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was rok temu składała wniosek o wczasy nad morzem lub w górach? Ja złożyłam w zeszłym tygodniu i jestem ciekawa po jakim czasie przyjdzie mi odpowiedź czy się załapałam czy nie. Jeśli ktoś rok temu składał wniosek to proszę o info kiedy jest odpowiedź. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was rok temu składała wniosek o wczasy nad morzem lub w górach? Ja złożyłam w zeszłym tygodniu i jestem ciekawa po jakim czasie przyjdzie mi odpowiedź czy się załapałam czy nie. Jeśli ktoś rok temu składał wniosek to proszę o info kiedy jest odpowiedź. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z ta kaluzna? Powinni zainteresowac sie tez. M. Iwanska- regionalna ze stolicy..kolezanka kierownikow nie szanujaca pracownikow wpisujaca notatki bo obslugujac klienta nie uklonilo sie jej..serio Uwaga tvn sie klania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać w stolycy wszystkie regionalne siebie warte , nasza podsyła swoje kreciska w teren . Wszyscy o bóg wie co ciagle podejrzani strach kichnąć . W twarz miła a knuje . Nie lepiej to panie regionalne szczerze w cztery oczy pogadać co leży na wątrobie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M I ma głowę zrytą bo nie może mieć dzieci i niczym prezes Jarosław żyje z kotem . Nienawidzi każdej matki i często wobec pracownic z dziećmi jest opryskliwa . Nie wspomnę o kompleksach związanych z wykształceniem . To właśnie zakompleksieni ludzie wymuszają na innych " szacunek " w postaci ukłonów . Klasy nie kupi się Gosiu za żadne pieniądze a prostactwem nie każde drzwi da radę otworzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wystapi w roli glownej w uwadze? Pinokio!!!!! A jemu sie nie wierzy ...powszechnie wiadomo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto wystapi w roli glownej w uwadze? Pinokio!!!!!! A jemu sie nie wierzy powszechnie wiadomo.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawać Pinokia na kierownika regionalnego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, coś mnie trafia gdy oglądam tę reklamę,że rossmann otwiera co drugi dzień nowy sklep.. Skoro firma tak świetnie prosperuje dlaczego my pracujemy na tak upodlających warunkach? Dlaczego nie dostaniemy za ten przedświąteczny zapieprz nawet 100 premii do wypłaty? czemu każde święta musimy pracować w soboty do upadłego? grafiki takie sprawiedliwe, że co z tego że w sobotę ryłaś jak dzik, musisz przyjść o świcie we wtorek..... mam dość, szukam innej pracy, cokolwiek byle nie w handlu:( czemu jest na to przyzwolenie, na tę pracę w wiecznym stresie i pośpiechu? na te harówki na dostawach? Czemu żaden jajogłowy nie wpadnie na pomysł, że skoro mamy takie obroty, to odpuśćmy nieco z wydajnością, zatrudnijmy więcej osób, niech wszystko będzie wykonane tak jak należy. Lepiej gnębić ludzi, stresować że trzeba wciąż WIĘCEJ i SZYBCIEJ i mają w d***e że za nędzne wypłaty i kosztem zdrowia... Jak można płacić kasjerkom za taką ciężką pracę tak, że nawet 10 zł na rękę na wyjdzie? a jednocześnie chełpić się, że firma otwiera co drugi dzień nowy sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mało płacą? Ile chciałbyś zarabiać jako kasjerka? Pracuję już od roku i co jak co, ale zarobki są dobre. Może dlatego, że mam porównanie, pracowałam wcześniej w Tesco i tam to jest obóz. Jak masz 5zł na godzinę to się ciesz, a praca 3 razy gorsza niż w R! Mam wrażenie, że tutaj wypowiadają się osoby, które mają jakieś niedorzeczne wyobrażenia o pracy. Trzeba się napracować na dostawach, promocjach, ale na co dzień taka zła, męcząca jest praca na kasie? Nie powiadziałabym. Co do kierowników sąróżni, ja narzekać nie mogę. Ale ogólnie jak za tą pracę to zarobki są bardzo dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam nadzieje,że razem z MK polecą ci kierownicy z jej regionu, którzy też mobbingują swoich pracowników.przydałoby się porządnie przyjrzeć sklepom w tym regionie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystent na cały etat bo jakiś czas temu udalo mi się tyle godzin wyrobić dostałam 1700 zł i uważasz ze to dużo ? Wiec policz sobie jeśli potrafisz ile dostaje się mając gole 3/4 etatu czy ok 150 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz dosc co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten region już się przeczyścił bo pozbył się jednego takiego mąciciela z dłuuuuugim nochalem .hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahahahahahaha...dobre....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ze zacytuje halinke k. W posredniaku bylas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy przeczysci sie z regionalnej i z kiero na skarbka z gor? Jak przychodze i patrze na ten jej krzywo zafarbowany leb i plamy na szyi to mi sie odechciewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaką masz stawkę, ale ja jako kasjerka na cały etat zarabiam 2000zł plus premia za inwentaryzację raz na 3 miesiące około 500zł... uważasz, że to mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie zwolnij jak ci tak źle na skarbka, po co sie męczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 17:55 DUŻO........ naprawdę zarabiamy dużo? Jesteśmy tanią siłą roboczą dla zachodu, powiedz to niemrze, która pracuje dla tej samej firmy, ile zarabiasz to pęknie ze śmiechu. Dlaczego ta sama firma tam może zapłacić więcej a u nas kilka razy mniej, wiesz dlaczego, bo ci nie muszą godnie zapłacić a jej muszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następna 2000 - co ty z taką kasą robisz? Opłacisz mieszkanie, media, dojazd do pracy i na życie już nie starcza a gdzie kupić odzież, buty o wakacjach nie wspomnę. Kiedyś za czasów niewolnictwa pan musiał zapewnić swojemu niewolnikowi dach nad głową, jedzenie i dojazd na pole - widzisz podobieństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z tekstami "nikt cię tu nie trzyma, zwolnij się" to ostrożnie - zaczyna się niż demograficzny. Takie firmy jak nasza, czyli płacące najmniej, czekają ciężkie czasy, bo żeby zarabiać trzeba mieć pracowników a o tych będzie coraz trudniej - w dużych miastach już to widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więcej optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×