Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
gość wczoraj A ja napisze tak ze damy rade 30 layotow tygodniowo ale ściągnijcie z****** wydajność!!!! A obowiązków dochodzi a godzin dopisać się nie da!!!! To jak ma to być zrobione??? W ciagu dnia niby nie wolno rozłożyć się z layoutem ...trzeba poświęcić czas kochanym klientom... To kto i kiedy ma to wszystko zrobić?? Zapraszam Panie Prezesie na miesiąc i zobaczy Pan jakie absurdy łódź wymyśla i jeszcze dostawy, nowości, promocja co 8-9dni,pvm, zwroty, pakiet,stok i zera, zic i zic kolorówka!!!!Ciekawe jak Prezes sobie poradzi?? Jak mamy stosować sie przy tym wszystkim do procedur BHP i procedury bezpieczeństwa? Wiele rzeczy jest poprostu niemożliwe. POPIERAM! Dosłownie jest tak jak mówisz! Dla nich da się wszystko! Ale robienie wszystkiego byle by góra byla zadowolona...to już ponad moje siły, bo mogę wykonywać pracę na swoje możliwości a nie na możliwości 2 czy 3 osób!!! A tego się niestety od Nas wymaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A ja napisze tak ze damy rade 30 layotow tygodniowo ale ściągnijcie z****** wydajność!!!! A obowiązków dochodzi a godzin dopisać się nie da!!!! To jak ma to być zrobione??? W ciagu dnia niby nie wolno rozłożyć się z layoutem ...trzeba poświęcić czas kochanym klientom... To kto i kiedy ma to wszystko zrobić?? Zapraszagość wczoraj A ja napisze tak ze damy rade 30 layotow tygodniowo ale ściągnijcie z****** wydajność!!!! A obowiązków dochodzi a godzin dopisać się nie da!!!! To jak ma to być zrobione??? W ciagu dnia niby nie wolno rozłożyć się z layoutem ...trzeba poświęcić czas kochanym klientom... To kto i kiedy ma to wszystko zrobić?? Zapraszam Panie Prezesie na miesiąc i zobaczy Pan jakie absurdy łódź wymyśla i jeszcze dostawy, nowości, promocja co 8-9dni,pvm, zwroty, pakiet,stok i zera, zic i zic kolorówka!!!!Ciekawe jak Prezes sobie poradzi?? Jak mamy stosować sie przy tym wszystkim do procedur BHP i procedury bezpieczeństwa? Wiele rzeczy jest poprostu niemożliwe. Staramy sie robić wszystko byle by góra byla zadowolona...to już ponad moje siły, bo mogę wykonywać pracę na swoje możliwości a nie na możliwości 2 czy 3 osób!!! A tego się niestety od Nas wymaga! Aaaa i jeszcze zamównienia internetowe!! Tylko z tego co mi pamieć mówi, to ja przyjmowałam się do pracy do sklepu stacjonarnego! A nie dodatkowo internetowego! I co teraz? Mam rzucić ważne zajęcie bo trzeba zamówienie przygotować!!! Mało kiedy narzekam, ale tracę szacunek do firmy i tej pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudek
Dzięki za zarys - z tego co piszecie to niczym nie różni się od biedry więc lepiej dać sobie spokój żeby wpaść z deszczu pod rynnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie z deszczu pod rynnę z umową na pół etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dzisiejszej nocce,wysiadam już z tego tramwaju,mam dosyć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobitki ale mi chodzi o premie inwentaryzacyjna tylko w czerwcu? W pozniejszym terminie wiem ze nie mam na co liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia jest wypłacana w lipcu. Czyli okres rozliczeniowy jest do końca czerwca, wiec chcąc dostać premie nie możesz przekroczyć 45 dni na l4. Idąc od maja na l4 premi nie dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem jak jest w biedr bo koleżanka tam pracuje i na pewno jest ciężko ale nie tak jak w ross więc znasz odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu im od tego dynamicznego rozwoju poprzewracało się ale jak ktoś pnie się w górę bez zastanowienia tym bolesniejszy i zaskakujący upadek.... Ale moje drogie to wszystko nasza wina, tak wiem zaraz dostanie mi się jaka ty głupia jesteś a kto by się przeciestawil a czemu Ty pierwsza nie pójdziesz itd a więc ja bym poszła ale dama chuj.... Zdziałam :-) same sobie na to pozwalamy i to wyobraźcie sobie zaczyna się to wszystko od was kochane od kasjerek tak tak od kasjerek, zanim któraś napisze a niby dlaczego od kasjerek nie przemysli zanim zacznie madralowac :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to znaczy sklep z niskim czekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Średnia wartość koszyka na klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość00727
Czek to jest średnia kwota, którą zostawia u nas klient. Co do komentarza wyżej zgadzam się, to my działamy szybko, dajemy z siebie 150%, pokazujemy, że dajemy radę (bo tak nam zależy) i na nas wspierają, bo myślą, że każdego dnia i każdy tak może (a później przy słabszym dniu dostajemy po d***e, na dodatek chodzimy zmęczone fizycznie i psychicznie (+uciążliwi klienci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli chodzi o pożyczkę, jeżeli pracujesz krócej niż rok,to jej nie dostaniesz- tak jest w regulaminie, wnioski można składać 2 razy w roku do końca kwietnia i drugi raz- do końca pażdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlaczcie myslenie. To moj apel po wczorajszej dostawie.Nie ma dostepu nigdzie,ani usiasc i zjesc,ani do magazynu by dolozyc.Procedury BHP to kpina do tego,co sie ma w rzeczywistosci.Ruszcie troche mozgownica.Dzis modlilam sie o wizyte Sanepidu,moze to jakos by zadzialalo!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie sa wymagania by dostac? i jakies zczegoly ile mozna zabrac i na ile? jak mozna sie o nia starac? jest jakie oprocentowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby dostać premie w lipcu mogłabyś iść na l$ dopiero po 15 maja, wtedy nie przekroczysz 45 dni i premie w lipcu dostaniesz. Jeśli dobrze się czujesz w ciąży, to może warto poczekać te 2 tygodnie, ale jeśli cokolwiek jest nie tak, to idź na zwolnienie. Moim zdaniem nie warto ryzykować dziecka dla żadnych pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zabrać od lekarza zaświadczenie o ciąży i dać Ks. Wtedy nie masz nocek, nie pracujesz dłużej niż Twój etat, nie dowozisz towaru. Ja zanim poszłam na L4 z dwa tygodnie siedziałam na kasie nr 1,na chwilę szłam na perfumerię. Kiero powiedziała że nie pozwoli mi dowozić i szybciutko mam iść na L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde,wlasnie sluchalam wypowiedz naszego prezesa w CO ZA TYDZIEN.Fajnie jest pomagac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspaniale jest mieć takiego prezesa i pracować w tej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,daj spokoj,nie prowokuj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez proszę o pomoc od prezesa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prezes pomogl udostepniajac w sklepie sprzedaz miskow.Klinika piekna.A wy tylko jeczycie,narzekacie,placzecie.Ja tez czasami mam dosc,ale co mi dadza gorzkie zale??? Nic,tylko energie trace.Wiecej optymizmu.Bezdomna nie jestes.Na chleb cie stac,a jak nie,to troche ambicji i powodzenia w znalezieniu nowej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do15.26 Przepraszam to było do mnie czy do 11.27?bo jeżeli do mnie to wypraszam sobie takie insynuacje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,do Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej,a dlaczego tak uważasz?czy naprawdę myślisz ze nasz prezes jest taki zły? a nasza firma taka zła ?i czy ty naprawdę myślisz ze ten który mówi inaczej jest nienormalny bo jakby był normalny to by tak nie pisał? jak to jest z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To niech prezes chcąc pomóc sam popracuje 10 godz. w sklepie . Pobiega,posiedzi na 1, pogada o impulsówce a swoją dniówkę niech odda biednym dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się, że masz urozmaiconą pracę... nie siedzisz 8 godz.na jedynce, można też 8 godz. klepać jedną śrubkę na taśmie itp. praca jak praca, ale jak ktoś tego nie lubi to i prezes nie dogodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do powyżej ty jesteś chyba nawiedzona ;) albo naćpana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21.43,a w ktorym momencie napisalam zle o prezesie.Myslalam,ze piszac FAJNIE JEST POMAGAC,bedzie znaczylo tyle,ze fajnie jest pomagac.Do prezesa nie mam nic,ciesze sie,ze mam prace,nie pracuje dluzej niz 9 godzin wiec o co kaman???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe jak to czytam to sie w glos smieje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×