Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
do dziś 16:06 a masz jakąś inną propozycję?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lepiej zadzwonić do kadr ? Tam nie gryza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Jeszcze pół roku temu pracowałam w tym syfie jakim jest rossmann ,czytałam te durne komentarze typu jak ci się nie podoba to się zwolnij to chyba jedyna rzecz jaka potrafią powiedzieć sympatycy ZYDA rossmana .Człowiek robił jak WÓŁ za 1600zl z nadgodzinami z hakiem często po 9.10 godz dziennie z ŁASKĄ ze dama pusci mnie na śniadanie a o wyjściu ze sklepu po KOŁACZYKA MOWY NIE BYŁO! Oczywiście ZYD rossmann sobie ubzdurał ze to są wewnętrzne jakieś zasady ŚMIECHU WARTE!Obecnie pracuje na moim osiedlu w sklepie z upominkami pracuje po 8 godz dziennie ,oczywiście miałam umowę próbna na miesiąc a później na 2,5 miesiąca obecnie mam na czas nieokreślony i mam umowę o pracę co jest dla mnie rzeczą bardzo ważną !Dzisiaj na przykład otworzyłam sklep o 7 a szef zmienił mnie o 12.30 a wiecie dlaczego?bo powiedział ze jest koszmarny upał i że mogę iśc wcześniej to mnie zastąpi TO JEST SZEF!TO JEST WYROZUMIAŁOŚĆ pytam się kiedy wam tak zyd powiedział?kiedy?daje jakieś umowy zlecenia za inwenturę a się zapier....la po 15godz za 42zl cha cha i jeszcze udaja ze są tacy wspaniałomyśli bo wam zryć dadzą pizza za 14zl w du.e niech sobie wloża te pizze.Jestyem bardzo zadowolona z obecnej pracy mogę wyjść jak klientów nie ma przed sklep i zapalić papierosa,lub porozmawiać z koleżanka obok która też pracuje w sklepie oczywiście muszę mieć pod kontrolą sklep ,wiadomo, więc tak na koniec rosman pocałuj mnie w ZADDDDD ty i ten twój zarząd!a woła roboczego to poszukaj sobie wśród swoich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dodam ze zarobię tez te 1700zl plus 150zl premii czyli 1850zl i jestem traktowana jak człowiek ,jak Polak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ktos nie ma wyjscia to pracuje w obozie pracy czyli w rossmannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy urlop , znowu w lutym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 3 raz pod rzad we wrzesniu.nowe byly szybsze i maja lipiec sierpien.to sie nazywa sprawiedliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak jest z WARTĄ po urodzeniu dziecka? Trzeba upomnieć się o wniosek? Ile wynosi wypłata? Skoro ubezpieczenie mam też na męża wypłacane jest x2 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18:30 No oczywiście że o wniosek sama musisz się upomniec i wysłać razem z aktem urodzenia dziecka. Przecież w Warcie nie pracują wróżki i jasnowidze to niby skąd mają wiedzieć że szanowna pani już urodziła. W Twoim interesie jest powiadomienie ubezpieczalni że urodziłas. Skladasz 2 wnioski jeden Ty drugi mąż i dostajecie podwójnie pieniążki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o Warte zrob wszystko przez neta,moja kokezanka po 3 dniach miala kase na koncie.Popros tylko kogos o podanie numeru pod jakim jest skinfigurowana nasza firma,znajduje sie na erosie w zakladce Wart...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann to syf .robią sklepy 6 dniowe a potem 7 dniowe. Co k***a my rodzin nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze słyszę żeby wydajność wpływała na wysokosc premi inwentaryzacyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem tego każdemu tak dobrze gdzie indziej.... Jakby mi było gdzieś tak dobrze to nawet bym tu nie zagladala bo po co?!?? Dla każdego rossmann zły... Ja pracuje już 9 lat bywa różnie coraz większe wymogi ale wypłaty tez coraz lepsze rossmann na takie zasady pracy jakis tam pracodawca ma jeszcze inne idąc to tego czy tamtego masz się godzić na zasady panujące w danej firmie... Im większa firma tym większe wymogi... Ja jestem jak na razie zadowolona może ktoś się dołączy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wzięłam roczny macierzyński i dostawałam 80% tego co na L4 ciążowym. Na pewno nie było to liczone od gołej podstawy, tylko od średniej z 12 mcy wyliczonej do L4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie znajomi pytają ile Ty tam zarabiasz?pewnie masz 2000 tyś na rękę a ja wtedy w śmiech bo to śmiechu warte jak mówię ile zarabiam co robię ze chodzę na nocki ze ciagne ciężkie boksy jak grafik jest zmieniany z tyg na tydzień jak uzeram się z klientami i do tego miłe koleżanki na stanowisku które sieją zamęt obgaduja stanowisko nie daje im takiego prawa no ale cóż na razie nie mam nic lepszego na oku a pracować muszę -kredyt więc tyram ale jak coś to uciekam stąd - znajomym kopara opada i stwierdzają ze mysleli ze rossmann to solidna firma hm może i solidna ale wykorzystywać umie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rossmann to raczej firma dla studentów którzy nie mają zobowiązań i rodzin i nas coraz więcej osób odchodzi niestety osoby mądre wykształcone ale ludziom zależy na całym etacie stabilnych godzinach pracy a nie co tydzień inaczej bo wydajności nie ma bo kiero albo zastepca nie mogą bo jadą na zakupy żenada i tyranie na noce od 3 w nocy i pół dnia do tego my chcemy żyć godnie. Tyranie przed inwentura po 12 godz bo sklep trzeba przygotować a za to jakieś 40 zl Plus obiad pewnie ten obiad jest taki drogi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nas otwierają wszystko a jak zwróci się uwagę to głupia minę robią to do dezodoranty nie ma testery albo pomadki malują się jak leci i czym popadnie zwracasz uwagę a ona już ze niemiła obsługa i całą drogę do kasy gada i nas wyzywa. A co do gratisów nie dałam kiedyś bo nic nie było to oczywiście napisała skargę a kosmetyczki też wydawalismy do wysokich paragonów ale nie było nic innego myślicie że będzie za to draka sobie nie wzięłam Ani znajomemu nie dałam tylko klientowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś 12:40 2000 na rękę miałabyś gdybyś pracowała na cały etat a pracując 0,75 ma się ile ma. A to jest tak: mało godzin - nie za mało, jak KS prosi o pozostanie w pracy i daje godziny - skandal !!! Praca na sklepie - fuj bo klienci, nocka- fuj bo w nocy . Jeszcze się taki nie urodził żeby Wam dogodził. Wypowiadała się koleżanka która zmieniła pracę na "kiosk ruchu" i zadowolona. Kwestia osobistych priorytetów. Ja mam koleżanki w pracy, mam wakacje dla dziecka i różne inne dodatki, konkursy i możliwości chociażby awansu (o klimatyzacji nie wspomnę bo w kiosku ruchu tego raczej nie ma). Mogę dużo rzeczy się nauczyć i się rozwijać - tylko trzeba chcieć. A zmienić pracodawcę zawsze można- tylko czy na lepsze... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy by chciał mieć więcej godzin ale zaplanowanych w grafiku zaplanowanym stosownie wcześniej na miesiąc, a nie wiedząc, że wychodzę o 14 ktoś każe mi zostać do 18 bo wydajność a ja akurat wtedy mam lekarza i czy inne plany do których mam prawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety pewnych okoliczności przyrody nie da się zaplanować z miesięcznym wyprzedzeniem.... taka praca.... jeżeli decydujemy się na pracę w handlu i pracę z ludzmi to bierzemy to z całym inwentarzem taka prawda... potrzebna jest elastyczność. Nikt nie lubi zmian w trakcie dnia. U nas KS stara się dzień wcześniej informować że ma godziny i kto chętny ten bierze a jak nie to tragedii nie ma. Gorzej jak są l4 - to wtedy minimum na sklepie być musi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby narzekać jest najłatwiej ale nie oszukujmy się ta praca jest dobra dla kiero i jego zastępców zwykły asystent czy kasjerka nie ma nic do gadania nie ma wydajności nie ma godzin nie możesz siły godz też nie masz grafik zakręcony i zmieniany wymagania coraz więcej ns pracuje najlepiej jak umiem staram sie i nie narzekam a i tak wielkie go....z tego mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś wyżej wspomniał cytuje ze rossmann to porządna firma tylko ciekawe dlaczego umowy o prace nie chce dać ta porządna firma cha cha śmiech na sali ta firma myśli tylko jak mieć jak największy zysk jak najmniejszym kosztem więc w Duxxie maja dobro pracownika i nigdy nie docenią nas i trzeba prawdzie spojrzeć w oczy .1/2 ETATU lub 3/4 porządna firma cha cha i umowa zlecenie cha cha .Nie chce mi się tego dementować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwierz mi, że u nas na 10 osób 0,75 może 3 chciałyby mieć cały etat. Reszta chętna na 0,5:) więc nie komentowałabym tego w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tak gorąco ze marzę o tym by iść jutro do pracy . Klima rządzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reasumując w ross to zależy od kierowniczki czy o was walczy i i o lepsze warunki to ona najlepiej wie kto i jak pracuje i wiele może a że niewiele robi to już odrębna kwestia wiem że na innych sklepach asystenci np. mają cały etat dzięki kierowniczce lepsze paczki na święta i grafik jest ok. u nas kiero nie robi nic albo się boi albo jej się niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy zgadzacie się aby przed inwentaryzacją tyle pracować a później dostać marne grosze za umowę o dzieło ja tak sobie myślę żemy na te wyniki pracujemy cały rok pilnujemy staramy się więc może jakieś lepsze pieniążki przydałyby się pewnie każdemu . sprawiedliwe by było premie inwentaryzacyjne co 3 miesiące i może podwyżka nikt by nie narzekał i każdemu lepiej by się żyło przecież naprawdę się staramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co do awansów u nas awansują koleżanki kiero lub zastępcy(kiero i zastępca to 1 paczka) nieważne jak pracują a tak naprawdę przejście na inny sklep to też porażka np, u nas przeniesiono koleżankę nie pytając jejo zgodę i niestety nie była lubiana przez z-cę więc na inny sklep poszła z przyszytą łatką i myślicie że ma lekko a więc nie niby nic nie umie do niczego się nie nadaje przykre bo to naprawdę mądra osoba i wiele wie o tej firmie (pracuje już ładnych lat) centaury wychodzą i plotkowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny kierowniczki . Czy w waszych regionach są sytuacje ze kr każe wam prowadzić dwa sklepy za jakieś dodatkowo marne grosze ? Padam juz na twarz . Cały tydzień pracuje czasem jeden dzien w tygodniu wolny a jak mam wolne to telefony całe dnie . Ktoś chętny na priv . Juz nie mam siły a sytuacja na przynajmniej rok .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ktos ci kazal czy dostalas propozycje za dodatkowa kase I stwierdzilas ze jestes taka zaj.........sta ze spokojnie dasz rade na dwa sklepy. A teraz placz ze rady nie dajesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×