Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Jesteście jakies nienormalne. Ciagle narzekanie, ze nie mam kasy a jak jest okazja wygrać kasę to Wam w d***e zle. Ogarnijcie sie, albo niech was maz zadowoli w końcu bo tego sie czytać nie da. Ja jaknajbarsziej zrobie co moge zeby wygrać ta kasę, bo wcale tak wiele wysiłku nie trzeba w to włożyć tymbardziej, ze szanse sa duże poniewaz ceny poszły w gore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny. na przyrost czeku pracuje cały zespół. I perfumeria i kasa i sala sprzedaży. Zespół rozumiecie- KS sklepu też. Nie rozumiem Waszej euforii naprawdę:( Że nie szkoda Wam siły ciągle narzekać... każdy z nas ciężko pracuje od kasjera do KS . A jak nie chcecie to... to nie narzekajcie. nie ma nic za darmo. na podwyżki 1 x w roku trzeba zarobić jak na wszystko. Będą wyniki będą podwyżki i premie - proste. Czy Wy myślicie że w każdej firmie są podwyżki co rok???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napiszcie malkontentki numery sklepów które nie chcą wygranej . No juz prosimy . Regionalni napewno uwzględnią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny,jak proponujecie 2 produkty przykasowe,może macie jakieś sprawdzone teksty ,jestem nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Narzekamy mamy prawo jeśli ktoś nie chce tego czytać to nie musi a u nas naprawdę jest ciężko jeśli ktoś pracuje na mało obrotowym sklepie to nie ma na co narzekać bo czym wy się narobicie a jak dziennie robi się utargu 40 tyś to ciekawe co wtedy byście powiedzieli. Konkursy ok niech będą tylko czemu wszyscy o tym nie wiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niesprawiedliwe jest wiele rzeczy w tej firmie my najwięcej pracujemy kasjerki i asystentki i to my się staramy no może niektórzy olewaja ale czemu między premiami jest taka różnica mówię tu między kasjerka asystentem a kierownikiem bądź z-ca a co one niby robią bo i nas np. Wywioza i niby towar dolozony dziury nabija i nawet ich nie poszuka a jak przyjeżdża regionalna to chwali się co ona nie zrobiła i jak super prowadzi zmianę i jak tu nie narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachowanie naszej kochanej z-cy jak nie ma kiero to narzeka jak jej to się nie chce jak dużo pracy a jak kiero za próg to chwali się czego to ona nie zrobiła aż nóż w kieszeni się rozkłada kto niby zrobił my małe czarne murzynki aż żal a jak człowiek nie zgodzi się z z-ca na jakiś temat to do kiero i brak nadgodzin .pasuje tu milcz nie mów rób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po 500 zl brutto dla kazdego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja robię na przekur żeby kiera 500 nie miała . Regionalni tez maja nagrodę . Zgadniecie ile ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
500+ na dziecko, 500+dla kierowniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wczoraj to się zamień i awansuj, zobaczymy jak będziesz piała z zachwytu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wczoraj to się zamień i awansuj, zobaczymy jak będziesz piała z zachwytu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na niskoobrotowych są czesto 2 osoby na zmianie ktore musza przygotowac i robic to samo co w sklepach wysoko przy czym w wysoko jest wiecej osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słyszałam, że w rossmanie od sierpnia będą sprzedawać lody. masakra. druga biedronka się zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z Was składała wniosek o pożyczkę z funduszu socjalnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja to już nie raz mówiłam ze wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.... To motto POLAKA! dlatego tak c*****o się tu żyję zazdrość itd... A jeśli usłyszę od kogoś to stąd wyjedź to chętnie bym takiej osobie dala w p....sk!!!! Pozdrawiam wszystkie mądre i wartościowe osoby na tym forum :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regionalni dostają po 1000 brutto za konkurs . A oni to się kurwa dopiero narobią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Regio to na pewno się narobia chyba tylko naciskiem na nas więcej więcej polecać i pracować ciężej. Przydałyby się te pieniądze na prawdę a mam pytanie czy inwentaryzacyjna premia to co trzy miesiące czy 3 razy w roku. Bo przeczytałam ze co kwartał a rok dzieli się na 4 kwarty raczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 x w roku styczeń, kwiecień, lipiec do 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za pierdoły piszesz. Premie jest w marcu, lipcu i grudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i przej***li my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pieknie chlopcy grali,a ze nie wyszlo,coz nawet NAJLEPSZYM sie zdarza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to powiedział komentator sportowy"jeden za wszystkich, wszyscy za jednego"zeby u nas tak było na sklepie.... U mnie hobby ks jest skłocanie wszystkich ze sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie z-ca uwielbia wprowadzać zamęt a kiero wpatrzona w nią jak w obrazek i nie widzi albo nie chce widzieć co ta wyprawia no coments

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastepczynie tak maja ze wprowadzają zamęt. Zbyt bardzo boli je to ze zarabiaja ciut wiecej od asystenta i cale mnostwo mniej kasy od kierownika. To jest ten bol ktory powoduje zamęt i dążenie po trupach do celu zeby tylko byc kierownikiem. Gdzie nie pojde to zastepcy tak samo sie zachowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w sklepie zastepcy brak wiec asystentki ogarniaja temat za 200 zl wiecej niz kasjer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No soryy ale zastępcą bierze dużo większą kase niż asystent a g****o robi,a nasza a kiero to juz wogóle kompletnie nic nie robi.asystenci najwięcej zapieprzają i to jeszcze ci którzy nie są koleżankami kiero bo jak sie jest koleżanką kiero to tez taka nic kompletnie nic nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asystentki to ciężka harówa za miskę ryżu -zapierniczanie nocki nie nocki ogarniają czarną robotę -chyba ze jest się przydup..em ks to już inny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×