Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Idiotki!!!!! Ja p*****le idź jedna z drugą i to powiedz kierownicze! Już to widzę pewnie 3/4 z tych co piszą to kompletnie się do niczego nie nadają... Jedyne co to narzekać umieją!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22.58 Zebys sie jeszcze nie zdziwila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie na sklepie zastępczyni jest jak chorągiewka jak wiatr zawieje tak ona idzie. Jest ze mna na zmianie obrabia duuuupę kr jest z kr na zmianie obrabia komu innemu, kawał k*******y reszta dziada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To szczera prawda asystenci odwalają robotę za marne grosze i u nas tez tak jest ze jak nie trzymasz z z-ca to robisz wszystko i jeszcze nadgodzin jak kto naplakal a jak trzymasz to jest luz-czyli historia lubi się powtarzać. Przecież regoi rozmawia tylko z kiero lub z-ca więc jak może wiedzieć co się dzieje. Pupile donosiciele i lizo d**y mają lżej . Docencie nas zwykłych pracowników bo to my tworzymy w największym stopniu ta firmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kr tez kawał dziada . Nie staram sie w konkursie a wręcz utrudniam żeby nie dostała 1000 zł . Będę rozbijała paragony robiąc zakupy po 80 groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10:37 . Nie ma sprawy . Inni skorzystają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas do tej pory nie ma informacji o konkursie...wydaje mi się, że specjalnie nie jestesmy informowani bo ks wie, ze bysmy zrobily jej po zlosci bo jest żmijowata. No , ale z drugiej strony obowiazkiem jej jest poinformowanie jej o tym. A gdyby tak Góra sie dowiedziala o tym, ze nie mamy takiej informacji to by ona dostała moze jakąś naganę bo uniemozliwia rossmannowie podniesienie obrotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kiedy podpisujecie godziny przepracowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O naszej zastępcy można by grubą powieść napisać i gwarantuję, że czytelnik nie mógłby się oderwać :) To co ta dziewoja wyprawia, to już przebija wszystko. Na sklepie 78 dziur ale ona idzie do domu, bo już godzina 13ta Trudno, radźcie sobie teraz. Kumoterstwo z ochroniarzem, chichy-śmichy między regałami. Dziewczyny wywożą towar a ona wpisuje swoje nazwisko i pokazuje KR, że to ona wszystko sama wywiozła buhaha Do przecen i likwidacji pierwsza, całymi siatami wynosi. Jak ją wołasz do wycofania to się wynurzy z biura po 3 minutach z krzywym "Coooo chcesz???" Jak nie chcesz gwiazdy niepokoić i nie dzwonisz i starasz się rozładować kolejkę sama, chociaż widzisz, że masz już 4 osoby przy kasie to później to wykorzysta i podpierdzieli Cię do KR, że na kase nie dzwonisz :p Parodia, ludzie parodia :D A najlepsze, że jakimś cudem wszystko uchodzi jej płazem, nigdy nie ponosi konsekwencji swojego nieróbstwa i zaniedbań, zawsze się wybroni, zwali wine na kogoś innego. Raz po prostu nie przyszła rano otworzyć sklepu. Fajnie co? KAsjerka na nią czekała, nikt nie mógł się z nią skontaktować, w końcu ściągneli asystentkę 10 minut przed otwarciem sklepu dla klientów. Sprawa zamieciona pod dywan, nikt nic nie wie, zastępca triumfuje. Takie cuda tylko u nas :) Dodam, że KS taka sama, obie po jednych pieniądzach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej Sluchaj u mnie jest podobnie. Dziura dziure goni,nie wiesz w co rece wlozyc,a ks.... Nie bede zaglebiac sie w szczegoly.Mam zlozone podania gdzie indziej,czekam na telefon i zegnam sie ze sklepem.Na firme zlego slowa nie powiem,ale organizacja pracy na sklepie to katastrofa...Woj.pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rewizja
Daj nr sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karin_123450
Mówiłam wczesniej o zastepcy, wiem dziewczynki jak pracuje asystent i jak niesprawiedliwe jest wynagrodzenie bo sama jestem asystentem. Nasza dla przykladu, skoro juz poruszylysmy ten temat, to typowa wiejska baba. Utrudnia zycie ludziom ktorzy nie wchodzą jej w tylek, ktore umieja miec jakiekolwiek zdanie. Najpierw nieziemsko sie podlizuje by pozniej nagadac na Ciebie do kierowniczki,ktora cale szczescie mam dosc madra i rowną.Wyrecza sie we wszystkim, ciagle poucza mimo iz bardzo czesto nie ma racji. Wszystko co dobre przypisuje sobie, a nam daje zadania dlugie i czasochłonne ktore mamy wykonac na rowni ze stoma innymi i chodzeniem na wszystkie dzwonki i kasy. Gdy sie nie wyrabiamy gada do wszystkich o tym i obgaduje. Po trupach do celu. Umniejeszanie innym by sama na ich tle wypadala jak najkorzystniej choc pracy bie wykonuje wcale. Brak umiejętności ustawienia pracy wg. Potrzeb. Stoja kuwety rzedem po dostawie to ta robi porzadek w skarpetkach na magazynie. O ile w ogole wezmie sie do czegokolwiek. Przy kierowniczce pracownik miesiaca, lata biega. Nie ma zycia, znajomych i emocjonuje sie sprawami sklepu jakby to bylo wszystko co ma w życiu. Pozdrawiam Cie Anna mimo wszystko. Wiedz ze jestem ponad to i ponad Ciebie Maly czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Który sklep nr ? Juz jedziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy do jasnej ciasnej ktoś może zrobić porządek ze słownictwem osób zarządzajacych wobec innych w Galerii M w Wawie . Lub zlikwidować konkurs bo przy takich odzywkach to działa w druga stronę . Nic tylko iść chorować . Bo czy jak dany sklep nie wygra to sie świat zawali ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Górny Śląsk , w Warszawie to samo x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, jak to jest z LUX-MEDem jeśli chodzi o zabiegi stomatologiczne? Obejmuje? Jestem macierzyńskim i nie mogę sprawdzić w regulaminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny mam takie pytanie przebywam na urlopie macierzyńskim umowę mam do końca sierpnia, moja córka 6 letnia w tym roku idzie do szkoły zastanawiam sie czy załapiemy sie jeszcze na szkolna wyprawkę ? Czy juz sie ona bie należy ? Dodam jeszcze ze bie bede przedłużać umowy .. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi i ty
Nagrali film o rossmannie, jak to dobrze w nim się pracuje, wybrali do filmu sklep jeden, w którym załoga się utrzymuje bez zmian od dwóch lat ( sklep 720), bo we Wrocławiu, mają bezrobocie i trzymają sie miejsc, jak wszy ...i wyświetlili to coś nie wiadomo co w katowickiej Silesia city center...śmiechu warte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bierz tej karty lux med , jednym słowem zaoszczędzisz sobie na tego dentystę i jak ją masz, to rezygnuj z tej kupy, bo to jest kupa naprawdę, to jest naciąganie i tyle...mówię Ci szczerze rezygnuj z tego czegoś, podnoszą składki....jak ktoś jest zdrowy lepiej tego świństwa nie brać....dentysta i ginekolog w to nie wchodzi, bo to są najdrożsi lekarze i oni na to nie idą, to mówił kierownik na moim byłym sklepie.....miałam tą kartę i daj se spokój z tym...stracone pieniądze suma sumarum....nic nie zyskałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha jak wszy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież jak pracujesz 3 lata to kartę lux medu masz za darmo. Wiec jakie składki Ci podnoszą, przecież za to nie płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas na sklepie zastępczyni zap***ala równo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie, że ginekolog wchodzi - np podczas prowadzenia ciąży - zwraca się szybko. Co do stomatologa to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 21:40 p********z i twój kierownik tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P i e R d o l i s z 21:40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam kartę lux med prawie dwa lata, najpierw potrącali 58,80 zł, później 61 zł, a w zeszłym roku 66,50zł, o tą kartę może się starać osoba, która pracuje w firmie min 2 lata, nie ma czegoś takiego, że ta karta jest za darmo , zawsze potrącają kasę, nikt nie będzie płacić za usługi lekarskie pracownikowi, bez względu na staż pracy potrącają z konta , wszystko jest wyszczególnione na pasku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej Nie tłumacz tym kretynom oni i tak tego nie zrozumieją łykają wszystko co zyd powie bo tak są wytresowani i tak ma być i tak jest od lat więc dlaczego łamać tę zasadę? Niech myślą ze dostali cos za darmo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spr sobie dobrze ten pasek a jak nie jesteś w stanie czytać ze zrozumieniem to może skontaktuj się z kimś żeby Ci wytłumaczy.. I nie wspowadzajcie obie mądre z góry osoby w błąd po 3 latach koleżanko jest za darmo, jak widać jednak na tym forum lepiej się czasem o nic nie pytać bo jak prostak jakiś się dorwie do klawiatury....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu akurat prostak?? Ty jestes idealna,nieomylna??Wspolczuje twojej rodzinie i bliskim,zyc u boku takiej perfekcjonistki to horror.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha śmieszy mnie już ta firma, kurde jak to jest ze osoby ktore najmniej robia, najwiecej dostaja kasy, 500 zl brutto no szał, za to ze musisz codziennie robic z siebie debila w pracy, zeby przypadkiem nie trafic na tajemniczego, nagabujesz tych biednych ludzi ktorzy przyszli tylko sobie na spacer i to jeszcze w najgorszym okresie teraz, bo urlopu pracownikow wiec braki w obstawie sklepu, masakra jakas, lato jest czlowiek zamiast sie cieszyc pogoda siedzi w tych czterech scianach od rana do wieczora, juz mam dosc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×