Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Laska z Warszawy to ja nie zazdroszcze,nawet ich stawka godzinowa jest niewspolmierna do tego,co u nich sie dzieje...Pozdro z Pomorza:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz dać wypowiedzenie przed premią, ja dałam jakoś chyba 7 kwietnia a premia i tak wpadła bp do końca wypowiedzenia jesteś pracownikiem. Brawo Ty jak się zwalniasz. Ja zmieniłam pracę może robota prawie ta sama ale nikt i nad głową nie siedzi, nie patrzy co robię nie donosi. Mogę usiąść jak klientów nie ma, odebrać telefon czy wyjść po coś. Inne życie, psycha już się zregenerowała po rosssmanie EESSESMANIE;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo ja . W regionie pani A znanej wszystkim wyzysk i ciagle podejrzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe kto by sie zgodził ba pracę do 23 i 24.chyba taksówkami na koszt bysmy wracali u mnie w city nie ma połączenia juz o tej godzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A C ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeśli tak to niech zwracają za powrót pewnie zaraz ktoś wystrzeli z tekstem jak Ci nie pasi to się zwolnij ale nie o to chodzi chodzi o to aby naszą firma zadbAla o nas etatem i stawką odpowiednią do wykonywanej pracy i fer z nami grała najlepiej starszych wymuszać i wykorzystywać czy my nie zaslugujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po dzisiejszym dniu mam ochotę strzelić sobie w kolano! Wymagań coraz więcej mają! Wlazic w tylek klientom trzeba, nawet jak Cię obrażają to mamy się uśmiechać bo polityka firmy. A wsadzcie sobie te 500 zł brutto. Wole tego nie dostać ale mieć święty spokój i nie słyszeć wiecznego brzeczenia nad uchem bo w tej firmie każdego dnia jest coś źle. Juz niedługo roSSMANNIE i będę zegnala ozieble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.14 Noo ty akurat to piszesz od roku i się pożegnać nie umiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:18 a z kąd wiesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
często mamy nocki na 23 24 czy nawet zdarza się 2 w nocy czasem gdy jest wcześniej wychodzimy o 4 i nikt za dojazd nam nie zwraca ani nie zapewnia bezpiecznego dojazdu o tej porze więc nie przesadzajcie skoro ktoś musi tak zapitalać to czemu inne osoby mają mieć dojazd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
J O ciśnie ze sie sprzedawać nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwio skończ juz swoje wywody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest szansa na wypłatę w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest szansa na wypłatę w czwartek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 16.32 skąd wiesz?pewne masz zródło info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadszedł dzień kiedy i ja postanowiłam napisać parę słów,bo jak czytam niektóre wypowiedzi to aż mnie mdli :-/ mam wrażenie ,że piszą to osoby ,którym nie chce się pracować ,albo już nie pracują(i to nie z własnego wyboru tylko je wywalili) czepiacie się , żę KR chodzi na kontrole , każe polecać impulsy i waszym zdaniem jest na to za duży nacisk który można podciągnąć pod mobbing....śmiech na sali ...... Ja na naszą KR (Katowice)nie powiem złego słowa i nie dlatego że jestem dupowłazem jak mi zapewne zaraz ktoś zarzuci tylko dlatego ,że to naprawdę spoko babka ....fakt przychodzi do nas na sklep i to nierzadko(taka jej praca), ale nie było takiej sytuacji ,żeby się czepiała , czy była wredna......wręcz przeciwnie zawsze podejdzie do każdej z nas poda rękę przywita się zapyta co słychać i nie tylko do Ks tylko do KAŻDEJ z nas asystentki,doradcy,kasjerki . Nie zawsze jest idealny porządek jak przychodzi ,wiec mówi co należy poprawić na co zwrócić uwagę,ale nie robi tego w jakiś chamski czy wredny sposób ot normalnie powie. Na polecanie impulsów też zwraca uwagę , prosi aby o tym nie zapominać.....a więc polecamy nie zapominamy, dzięki temu nie raz udało nam się wygrać konkurs. Moja rada dla wiecznie niezadowolonych jak Wam nie pasuje to się zwolnijcie nikt Was na siłę w tej firmie nie trzyma. Pozdrawiam te które potrafią przyjść do pracy z pozytywnym nastawieniem i chęcią do pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka ma racje nocka na 24 albo koniec o 3 w nocy to jest masakra. Ja zawsze jestem w stresie przy takich godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jetem po zebraniu, dzis przyszła kiero po długiej przerwie i zaczną się rządy, masakra a ja przyszłam rok temu do pracy i znów zmiana kierownika, ta co była na zastępstwie to można było jej w dupkę wejść i było git a teraz się zacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19.40 A poklepie cie też po plecach jak konia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niektorym kirowniczkom chetnie bym w d...weszla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niektóre kierowniczki są tak głupie, ze dają sobie w d**e wchodzić. a po za pracą są obgadane za to z góry na dół heheheheh spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie wpisu z 19.40 Masz 100% racji.Ja również mam dość "szemranych" wpisów, wiecznego narzekania,szukania dziury w całym.Cieszymy się z konkursów.W innych firmach nikt nie nagradza za dobry handel wycieczkami i konkursami.Nie potrafisz handlować-to zmień pracę.Pracując z impulsem uczysz się handlu.To wstyd że zostajesz złapana jedna z drugą na braku komunikacji z klientem.Czasem nawet Dzień dobry nie potraficie powiedzieć.Mam nadzieję że wyniki tych konkursów zweryfikują osoby ,które mają problem z komunikacją z klientem.Jestem z regionu 511-4 i bardzo dziękuję naszemu KR za dobrą i zdrową motywację.W takiej placówce się handluje i o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999111
A był ktoś na rozmowie rekrutacyjnej u Macieja Leszczyńskiego w Warszawie ? Co o nim myślicie? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Irytujący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabia doradca perfumeryjny w Warszawie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Leszczyński zrobi wszystko żeby zbić cie z tropu jak tylko mu się uda jesteś na przegranej pozycji :-) tak jak ja kiedyś :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie obowiązki ma doradca ? Czym różni się praca doradcy od kasjera ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas akurat doradca nie m żadnych obowiązków.u nas doradca przesiedzi na zapleczu albo chowa sie po kątach na sklepie żeby czas zleciał.ogólnie nic nie robi.dziwnie ze nikt tego nie kontroluje a kasa i godziny lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u nas doradca podchodzi do każdego klienta na kolorówce, perfumerii i kremach a jak nie ma ludzi to nawet kolorowkę wykłada... I się przed nikim nie kryje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 23.42 dlaczego dziękujesz samej sobie może wsadz już d-e do tego forda i jedz skontrolować jakiś sklep i nie zanieczyszczaj forum tym koszernym bełkotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×