Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Do 23.42- A może zmotywujesz naszego prezesa do tego by wypłacał nam godne wynagrodzenia za zaangażowanie jakie wkładamy w sprzedaż? i abyśmy miały takie pensje jak np. koleżanki w Niemczech co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja tez nie raz,nie dwa mam dosc,ale pomyslcie,co daje wam wylewanie tu zali?? Jedna druga nakreca,te forum jest tak energochlonne,ze wysysa z Was cala dobra energie.Podkreslam,ze nie zawsze jest rozowo,ale wystarczy dostrzegac pozytywy,nie skupiajcie sie na minusach...Milego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram post z 16.05 BRAWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie,ja nie mam żadnej motywacji do pracy ,każde zachowanie naszej ks i atmosfera jaką wprowadza wręcz bardzo demotywuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas doradca tez nic nie robi,przesiedzi w biurze,na socjalu,ściemę wali za przyzwoleniem ks bo jest jej przydupasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta 22
Ktoś powinien zająć się Leszczyńskim M. Z rekrutacji. Poniża, źle traktuje, doprowadza do łez i załamania swoich rozmówców. Jest okropny! Nie zależy mu na pracowniku . Zależy ja tym tyko aby złamać pracownika aby mu się rozmowa nie powiodła. Jego by się przydało zwolnić! !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JAK też miałam przyjemność mieć rozmowę z leszczyńskim . Jest mega ku... masz rację niszczy pracowników. Doprowadza do tego ze nie wiesz co mówić w pewnym momencie. .. i wykorzystuje to . Awansuje nie właściwych ludzi . Rekrutacje takich samych jak on ...ciamajdy. ..lalusie... ciepłe kluchy. .. ulubieniec jednej z KR w Warszawie. Może i ona w końcu oczy otworzy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szemrane ha ha . Sama regionalna napisała . A prawda jest taka pani KR ze nie potrafi pani nawet załatwić rozmian gotówki dla prawie milionowego sklepu ale za to nie ma pani problemu z udzieleniem nagany pracownikowi za to ze poszedł zrobić rozumiany bo ludzie sie awanturują ze nie mamy reszty wydać . W tej sytuacji odbierana jest pracownikowi premia choć do kr taka konieczność jest zgłaszana wiele razy . Umiecie egzekwować impulsy ale sami nie robicie nic chociaż od tego jesteście . Chodzicie na wekendowe kontrole i zabieracie nam czas dla klientów marudząc po 3 godziny a potem dziwicie sie ze jedna lub druga dziura lub klient szuka obsługi . Mało sie nie p o s r a c i e żeby wygrać wycieczkę lub premię choć biedy nie klepiecie . Zacznijcie być dla sklepów i pracownikow a nie dla swoich korzyści tylko . O co kolwiek was poprosić to albo sie nie da albo nie należy . Qwa weźcie sie regionalni do swoich obowiązków .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze Cie rozumiem, u nas tez jest problem z drobnymi. Były skargi klientów do boku, pan Witold reagował i mówił, ze przecież wystarczy zgłosić Kr zeby dawali nam drobne, zgłosiliśmy i od pół roku nikt z tym nic nie zrobił :) cały czas nie mamy drobnych, robią sie kolejki bo nie mamy czym wydawać czekamy az ktoś nam rozmieni chociaż ostatnio to nawet nie ma kto juz rozmieniać, bo sa prawie puste kasetki. Ale Kr maja to gdzies, bo to nie oni sie męczą na kasie po 5 godzin i sie nasłuchają, ze taka firma a o drobne nie potrafi zadbać. Śmiech na sali. Skąd mamy brać te drobne, skoro każdy rzuca 100 zł, bo potrzebuje na Z****** parkometr a babcie potrzebują do Rydzyka, albo do pan co im sprzątają xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będzie jutro pensja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedzie dzisiaj kasa dajcie znac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia 777
Hej laski !!!! A co tam na 777 ??? Wiadomo co zrobią z kierowniczka z Wileńskim go? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. A co tam na Wileńskim na 777 ??? Kierowniczka juz zwolniona? ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uważam ze kr.nic nie robią. Nasza przyjedzie raz na miesiąc i wpisuje w raport np.odkurzyć szpary miedzy regałami :) a my jestesmy poirytowane bo np.nasza ks.układa grafik bardzo niesprawiedliwie, a żadna sie nie odezwie, liczyliśmy ze kr.zauważy ze nadgodziny z 9osobiwego składu ma tylko 1osoba a reszta goły etat!!!! No ale po co to widzieć..kurz jest ważniejszy niż wyplata pracowników i ich motywacja!! Takie kroki powinny byc niedozwolone by jedna osoba miała o 25h wiecej!! A reszta tez zasuwa. Kierownik sklepu za taka zagrywkę powinna byc bez premii !!!!! Region Pani D.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No juz tak nie pier.......lcie one też jak ks są między młotem a kowadlem oczywiście mowie o tych w miarę normalnych nasza kr jest spoko kiedy trzeba op******i kiedy ktoś naprawdę się postaram pogratuluj jak widzi że jest duży ruch to sama nawet papier doniesienia z zaplecza, która może się taka reg pochwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO jest wypłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO jeszcze nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam już dość tej pracy, pracuje na świetnym sklepie mam świetną ekipę, lubimy się mniej lub bardziej ale jest ok. Ale to wszystko co przychodzi z "góry" to co wymagają przestaje być już nawet śmieszne. To już nawet nie można nazwać wymaganiami....Kiedyś był chyba w telewizji publicznej taki program gdzie szef firmy był charakteryzowany tak żeby nikt go nie poznał i wcielał się w szeregowego pracownika. Szkoda że nikt z naszych nie wziął udziału w tym projekcie. Ja pracuje długo i pękam powoli, po innych widzę to samo, po tych kumpelach z którymi już trochę pracujemy, grono młodych zmienia się jak rękawiczki- inne pokolenie, dziewczyny się szanują...Często całokształt zawirowań na sklepie spada na tzw"starych" pracowników, bo my już jesteśmy tyle lat...może już niedługo i można z nami wszystko. Tak wiele robimy, a czego bym chciała w zamian- normalnej pracy, nie grafiku dopasowanego do ramówki czego konsekwencją są durne zmiany, ilości ludzi dopasowanych do pracy, a nie praca za dwoje i głupiej wody na kasie bo przy tej ilości wypowiadanych słów do klienta gardło odmawia posłuszeństwa, po prostu ludzkiego traktowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest Już wypłata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro pewnie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro pewnie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U Nas znowu non stop pracujemy ponad stan po 12 godzin ! Do tego nie raz trzeba zostać dłużej poza godzinami pracy za free, region nic z tym nie robi! Grafik to porażka, gdzie podziewa się tabela równych szans? Tak samo są tuszowane różne przekręty pracowników, kierowniczka kryje osoby, a regionalny nie umie się zabrać za porządek. Mimo wielu skarg, które już wpłynęły nadal tkwimy w tym samym punkcie. I po co Nam ta odwaga, by iść na skargę skoro nic się nie zmienia?! Pozdrawiam woj. pomorskie. Ps. Wypłata będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd info że będzie jutro wypłata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd info ze dzisiaj będzie? Skoro w pko nie ma to wyślą jutro- chyba logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciągle jedno i to samo kiedy wypłata? wypłata będzie wtedy kiedy podzieli się zyski a następnie resztki z zysków i wtedy dostaniecie DO 10 wam wypłacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój bank ma 3 sesje księgowania pieniedzy. Może być tak że będzie kasa popołudniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój bank też ma 3 sesję a pensja jest wysyłana z pko więc jeżeli nikt w pko nie ma to kasa będzie jutro. Przestańcie już z tą wypłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to fajnie ze masz w PKO. Skąd wiesz o której są robione przelewy że twierdzisz że kasa będzie jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak z grafikiem powinni zrobić porządek a nie jak u nas pupil dostaje i nieważne ze przez większość czasu nic nie robi tylko gada z -ca koleżanką albo jedna rypie prawie cały miesiąc po południu lub większość dostaw a wiadomo na dostawach przy wysoko obrotowym sklepie się nie leży (pupilki są oszczedzane zadko miewają dostawy). Niektórzy płaczą że dużo pracują a ja bym chciała mieć cały etat a nie wiecznie jakieś nowe osoby na merch lub do pomocy lepiej te godziny dac dziewczynom które chcą przyjść i pracować. Te nowe osoby to albo im się nie chce albo tylko udają ze coś robią a my później musimy poprawiać cóż polityka firmy nie dac etatów dobrym Starym pracownikom oszczędzić za wszelką cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ing ma wyplate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×