Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Ma ktos jeszcze kase?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:05 kłania się czytanie ze zrozumieniem czy ja cokolwiek napisałam o tym że mam konto w pko? Robią przelewy z pko jezeli nikt nie ma tzn ze będą jutro. Proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:05 kłania się czytanie ze zrozumieniem czy ja cokolwiek napisałam o tym że mam konto w pko? Robią przelewy z pko jezeli nikt nie ma tzn ze będą jutro. Proste i logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale dzień się jeszcze nie skończyłem i pieniądze mogą być zaksięgowane na koncie nawet o 17. Zależy o której wyszedł przelew z PKO. Nie złość się już tak bo złość piękności szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny długo czekalyscie na wypłatę odszkodowania z Warty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt się nie złości, nikt jeszcze wypłaty nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15.33 Ja na wypłatę z Warty czekałam 2 tygodnie. Co prawda nie na odszkodowanie tylko z tytułu narodzin dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odpowiedź,ja już czekam prawie 3 tygodnie na pieniążki z Warty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W PKO JUZ JEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pko już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Aliorze jest wyplata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas tez masakra z tym grafikiem!!karta sprawiedliwości to ściema!ks wypisuje tam co chce!grafiku nie mamy na cały miesiąc tylko nam daje ciągle napare dni!!k***a!nic nie robi tylko grafik i nie potrafi zrobic na cały miesiąc??powienien ktoś się tym zająć!!człowiek nie ma prawa do grafiku na cały miesiąc ??tylko 3dni do przodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem ciekawa czy osoby które jadą po KR i KS miałyby odwagę powiedzieć im to w oczy. Czytam wasze wypociny i łapię się za głowę. Jeśli uważacie, że tak wspaniale handlujecie a prezes tego nie docenia i za mało płaci to zwolnijcie się i dajcie pracować innym którzy dużo by dali za pracę. Idźcie do odzieżówki i stójcie 12 h i latajcie za każdym klientem i wciskajcie ubrania i buty bo inaczej was zwolnią bez mrugnięcia. W odzieżówce za zrobienie super utargu dostajesz 150 zł premii brutto a tu chociaż nawet głupią wycieczkę można wygrać. Zamiast płakać na anonimowym forum zróbcie coś ze sobą. Bez poważania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś w ing też już ma? Bo juz po dzisiejszych sesjach a u mnie pustka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do koleżanki która czeka na wypłatę z warty. Prawdopodobnie coś źle wypełniłaś skoro tak długo czekasz bo oni szybko robią przelew nawet na drugi dzień. Nie informują o źle wypełnionym wniosku. Wypełnij raz jeszcze, najlepiej przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszlybysmy oczywiście na skargę do ks lub do kr tylko pytam po co skoro już nie raz pewne rzeczy były zgłaszane i jaki był odzew jesli wam nie pasuje to do pracy do biedronki możecie iść. a tu nie o to chodzi więc większość co tu pisze co im nie pasuje w pracy to osoby które właśnie nie mają komu tego zgłosić i mamy nadzieję że w końcu ktoś to przeczyta z góry i dojdzie do pewnych wniosków i postara się coś zmienić na lepsze.bo skoro na tym forum piszą pracownicy i wiele rzeczy się pokrywa więc coś nie funkcjonuje tak jak powinno. Niby sa konkursy wycieczki i premię ale praca na wysoko obrotowym sklepie to masakra dostawa 25-30 boksów brak czasu na layoty a do tego wiecznie niezadowolona kr.my chcemy godnych wynagrodzeń i etety bo mam na tym zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 18.43 Ostatnio byłam w sklepie Hugo Boss i kupowałam spodnie i nikt zaraz po wejściu do tego sklepu mi nie zawracał zada w czym pomóc ,kiedy byłam przy regale spojrzałam na panią która tam sprzedawała i powiedziałam czy można panią prosić i wtedy jej powiedziałam o co mi chodzi ,rozumiesz tępa dzido! zapłaciłam 599zł i dostałam próbke perfumu, powiedziałam dziękuję ,do widzenia i tyle .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze jedno do 18.43 tak jestem zafascynowana obsługa i asortymentem tej firmy że ani mi nie przeszkadza że firma ta szyła mundury dla SS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam konto w PKO Bp ale wypłaty jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może weźcie sie regionalni za robotę skoro Witold kazał i zorganizujcie rozmiany do sklepów bo klienci po nas jadą a pozatym to żenada nie mieć jak wydać . Bądźcie skuteczni w swojej pracy jeśli od nas wymagacie skuteczności a sami chuj robicie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapraszamy panie Witoldzie chętnie opowiemy o naszych kłopotach z regionalnymi tylko niech pan śmiało pyta . O braku ich skuteczności .Nie chcą nam pomagać czy nie pozwalacie im ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie grafik wisi od początku na cały miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CO za ściema z ta wypłata w ing nie ma pewnie dziś będzie. Nie wprowadzajcie w błąd bo są osoby które na serio czekają na nia jak na zbawienie. Od razu mówię że ja nie żeby później ktoras mi nie zarzuciła. Pozdrawiam i życzę wielkich wypłat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję dziewczyny za podpowiedź odnośnie Warty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie już w pko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z Tobą , niechaj nam regionalni choćby w zębach przynoszą drobne . Wielkie państwo z siebie robią s najprostszej sprawy przez pół roku nie potrafią załatwić . Pewnie to za trudne dla nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20:43 Pracowałam w odzieżówce zanim przyszłam pracować do rossmanna i wiem jak wygląda praca tam. "Tępa dzido" rozumiem, że nie potrafisz odpowiedzieć inaczej na poziomie tylko od razu obrażasz człowieka. Kultury trochę. Aczkolwiek podejrzewam, iż jesteś jedną z tych osób które narzekają u nas na zarobki ale tym,że wydałaś 599 zł w HUGO BOSS musiałaś się pochwalić. Od 6 lat pracuję na sklepie wysokoobrotowym i wiem jaki jest zapieprz na dostawach i wiem, że nie ma kiedy robić layoutów ale wiedziałam na co się piszę. A jeśli KR czy KS nie interweniują w żaden sposób trzeba pamiętać, że KR też mają swoich przełożonych. Jeden KR już wyleciał za podobne rzeczy... No cóż napisałam co miałam napisać. Chociaż dodam, że wbrew wszystkiemu lubię swoją pracę ponieważ wiem, że wszędzie indziej może być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pko juz ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pomyśle o dzisiejszej zmianie promocji to mnie skreca... Jak to wyglada na waszych sklepach? czy macie przygotowane stendy, pościagane pólki i przygotowane nowe z odpowiednimi paskami? W ile osob robicie promo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×