Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
My zakładamy półki w ciągu dnia, jak zabraknie to resztę zakładamy jak ściągnie się poprzednie, stendy stoją od kilku dni, perfumerie nabijamy po metrze i potem wykładamy. Najczęściej na 6 rano przychodzą 4 osoby a dzień wcześniej parę osób zostaje do 23. Jak jest nocka to dziewczyny na 21 przychodzą i zostają do 9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja ks jest po spotkaniu regionu i nie można nic przygotować na nowa promocje w ciagu dnia. Tzn można stendy, półki i gondole miec uszykowana ale na magazynie. Czyli z promocja jesteśmy w d***e, nawet ściągać fiszek nie można chwile przed zamknięciem tylko po. Nocka sie nie wyrobi za nic sama z promocja a na dodatek jeszcze dostawa jest :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Wypłaty wkoncu wczoraj były wysyłane czy dzisiaj? Kilka osób pisało wczoraj ze ma reszta że nie ma wkoncu nie wiem już. Pozdrawiam i życzę powodzenia na dzisiejszej promocji wszystkim nam się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas NIC NIGDY NIE PRZYGOTOWYWUJEMY NA PROMOCJE W CIAGU DNIA. Wszystko robimy po zamknieciu na nocnej zmianie ktora z reguly trwa 10-12 godzin. Sciagamy stare polki zakladamy nowe, robimy nowe standy zdejmujemy stare. Macie swietne warunki skoro mozecie robic to w dzien. U nas na promocji nocnej zawsze sa 3 osoby w czym 1 funkcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś ma już wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie było wczoraj wypłat. Teraz się wszystko zmieniło regionalna zarobiła brać promocji do domu żeby podzielić tylko w pracy trzeba:/ Promocje będziemy robić cały dzień bo nic wcześniej nie można. A jakieś dodatkowe godziny na promocje dali? Ostatnio skończyłyśmy po 13 bo tyle tego było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się z Tobą , niechaj nam regionalni choćby w zębach przynoszą drobne . Wielkie państwo z siebie robią s najprostszej sprawy przez pół roku nie potrafią załatwić . Pewnie to za trudne dla nich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do HUGO BOSS Teraz na pewno latasz w tych spodniach i wystawiasz tyłek do każdego żeby wszyscy widzieli że jest tam napisane HUGO BOSS ale powiem Ci że i tak połowa ludzi będzie myślała że zamowiłaś te gacie na Alliexpress i że to marna podróbka :-P Z całą pewnością to jedna z niewielu Twoich drogich ubrań bo osoby które się "drogo" ubierają na co dzień się z tym nie obnoszą i nie chwalą na prawo i lewo. A teraz jak przyjdziesz w tych gaciach do pracy to wszystkie Twoje koleżanki będą wiedziały o Twoim wpisie na forum więc lepiej do pracy zakładaj tunike żeby matkę zakryć :-P Dumna jesteś z tego że nosisz spodnie za 1/3 swojej wypłaty?? Dla mnie jest to głupota bo ja bym miała za to 3 pary równie zajefajnych jeansów albo i 5 par bo teraz są mega przeceny. Pozdrawiam ja która ma na sobie spodnie za 129zł i z których jestem dumna bo fajnie mi tyłek podkreślają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jak wyplata? Jest sie z czego cieszyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość KIEROWNIK WAWA
Co do Witolda skond inąd fajnego faceta , dlaczego skoro nasi pracownicy maja mieć dostępny telefon do KR , my nie mamy kontaktu do Witka. Witoldzie prosimy o zobowiązanie KR aby taki numer był dostępny dla każdego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma z czego chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze nie mam więc nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ma ktoś już wypłatę z mBanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy w mBank jest już wypłata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mbank zwykle około 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w mbanku jeszcze nie mam. Pewnie po 15 będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto ma już wyplate? W jakich bankach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej !!! co tam na 777 z kierowniczką zrobili ??? pewnie nic bo przecież to kierowniczka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja juz mam wypłatę , lepiej nie zaglądać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w jakim banku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mbank ma. Ale jest córa gorzej :/ niby 150 h i premia uznaniowa a ledwo 2 tys :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ING ma wypłatę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ledwo 2 tyś cha cha ,buchacha i tak będziesz mieć do końca życia cha cha tylko nie szalej tam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jątrzcie juz z tymi drobnymi bo nasza KR juz robi aferę i bedą konsekwencje kto tu wypisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wschód
jak u was wygląda karta sprawiedliwości? u nas jest tylko plan i niby po równo ale jak policzymy w grafiku to sie okazuje że na na przykład jedna ma 2 zmiany ranne a druga 10 - to to jest karta sprawiedliwości - mydlenie nam oczu niech kr podczas kontroli sprawdzają te karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ktos ma konto w getin banku i jeszcze nie dostal przelewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jakis bank nie dostal jeszcze przelewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w PKO jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie może w jakim terminie wypłacaja pożyczkę na cele mieszkaniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×