Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
A na 777 cisza ....atymobingowa. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam do was pytanie. KS zachowuje sie wobec mnie i nie tylko strasznie chamsko. Chciałabym to zgłosić do regionalnej, porozmawiać z nią na ten temat. Jak to zgłosić, jak to zrobić, żeby Ks sie nie dowiedziała przed czasem, bo ułozy sobie gadkę, odpowiedzi. Czy wysłać sms, zadzwonić ? K.regionalna rzadko u nasbywa. Tak raz na 2-3 mies. Boję się też, że jak wczesniej np. poproszę o rozmowę to regionalna zadzwoni do kierowniczki i powie, ze jest proszona o rozmowe. Błagam doradzcie mi, jak to zrobić. Nie mogę za duzo pisac bo wiem , zę ks czasami czyta Kafeterię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jest z premią bedąc na zwolnieniu np. 5 dni a 10 dni. Czy zabieraja zawsze połowę premii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieważne czy jesteś 1 czy 10 dni na zwolnieniu - zabierają Ci 50 % premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zależy jaką premie, bo inwetaryzacyjna to nie zabieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzi o premię regulaminową. Inwentaryzacyjną wiem, że zabiorą jak jest sie na zwolnieniu ponad 40 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przebywajac nawet 1 dzien na l4 jestes pozbawiona polowy premii regulaminowej...Niewazne,ze solidnie zaiwanialas caly miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będzie premia? Do 20.07?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie stendy robimy w ciągu dnia albo nawet dzień wcześniej , stoją wtedy na zapleczu, ciasno jak w d,,,e ale w dzień promocji mamy je gotowe , kwestia tylko ustawienia na sklepie, półki przygotowujemy w dzień promocji zakładamy je po zamknięciu sklepu, jednak ostatnia promocja wypadła w dzień dostawy ,,,, ręce nam opadły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będzie premia? Do 20.07?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My mamy 5 dostaw w tygodniu i zawsze zmiana promocji jest w dzień dostawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nas na pytanie o cały etet dla asystentów odp byla ze nie ma. A karta sprawiedliwosci no wlasnie nikt jej nie sprawdza regio tez nie ja rozumiem zmiany bo ktos zachorowal czy dziecko zachorowalo bądź ma się lekarza ok ale ciągle popołudnie czy Nocki bo promocja to już chyba nie fer a jak człowiek zakomunikuje ze może to zmienić w następnym miesiącu żeby chodź trochę było sprawiedliwie to ma albo gorzej albo ma przyznane malo nadgodzin jak tu być optymistycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas też mam powiedzieli że nie ma całych etatów dla asystentów bo pytalysmy ks a tabela sprawiedliwosci wpisywane są nieprawdziwe info i regio tego nie sprawdza ja rozumiem chore dziecko choroba pracownika lekarz czy inne życiowe ważne sprawy ale gdy 1 pracuje cały czas na popołudnie lub ciągnie nocki bo promo lub dostawa to już nie fer a jak się odezwiemy to ns miesiąc przechlapany i do tego malo nadgodzin taka niespodzianka i jak tu być optymistom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia teraz będzie ,do 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na pytanie o cały etet dla asystentów odp brzmiała ze nie ma a jednak....natomiast tabela sprawiedliwosci po coś została wprowadzona tylko po co skoro faktycznie nikt tego nie sprawdza i wpisywane są błędne info ja rozumiem choroba dziecka lub pracownika lekarz czy zdarzenie losowe ok ale jak jedna osoba na prawie cały czas popoludniowki i do tego nocki to już chyba coś jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem nowa. Ostatnio bylam na dostawie i obserwowalam jak asystentka przyjmuje dostawe. I tak z ciekawości zapytam. Co robi takiego w biurze szykuje dokumenty czy jak?.jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przyjęciu dostawy, w biurze drukuje sie dokument przyjęcia w 2 kopiach, jeden dla kierowcy jeden dla nas. Kierowca oczywiście musi podpisać te dokumenty :) ale papiery szykuje sie szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie tak jak koleżanka wyżej napisała drukuje się dokumenty dla nas i dla kierowcy a poza tym wypełnia się te papiery co przywozi kierowca. Wpisuję się wszystko co oddajemy do samochodu czyli ilość boksów, ilość kuwet, przesunięcia i zwroty jeśli są. Do tego trzeba wypisać numery wszystkich plomb jakie zakładamy itp. Ogólnie wypełniania na jakieś 20 minut. Jeśli komuś zajmuje to ponad pół godziny to znaczy że lubi tam siedzieć i specjalnie wolno to robi żeby mniej rozładować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydruk + wypełnienie to jest max. 2 minuty pozostałe papiery w czasie przyjmowania/oddawania dostawy to jest moment a nie żadne 20 minut... fajnie, że niektórzy mają czas się tak "bawić"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jedna osoba to wypełnia w 20 minut inna w 2.... A jeszcze inne osoby w ile to robią tak z ciekawości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dokumenty z trasy tzn nr plomb itp wpisuje na bieżąco przyjmując dostawę, w biurze spędzam max 5 min bo tylko trzeba wydrukować, podpisać pieczątka i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden wypisuje 5 min drugi 10, zalezy od czlowieka.Generalnie wszystko jest czytelne,kierowca pomoze przy braku innej osoby funkcyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie długo siedzi bo jej się nie chce boksów rozladowywac z wami i nas dziewczyny wpisują na bieżąco i pomagają rozladowywac a później tylko drukuja przyjęcie więc max 5 min i dalej do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie czy ktoś korzystał z zapomogi w pracy i czy jest jakieś ograniczenie korzystania mam trudną sytuację ale już na początku roku korzystałam czy mogę jeszcze raz skorzystać i od kogo to u Was zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22:44 podanie o zapomoge wysylalas bezposrednio do kadr listem czy zalatwialas to przez biuro w pracy? rowniez chcialabym skorzystac z takie mozliwosci jednak nie koniecznie aby wszyscy w sklepie wiedzieli co sie u mnie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia moze byc wyplacona nawet do 30, w zeszlym roku byla 22 wiec pewnie w tym tez bedzie w tych okolicach, co do etatow rzeczywiscie wedlug niektorych Kierownikow trzeba na to zasłużyć jakby to byla jakas nagroda, a prawda jest taka ze firma robi nam łache ze da wiekszy etat, po za tym majac 3/4 spedzam juz wiekszosc czasu w pracy wiec nie chce myslec co by bylo jakbym miala caly etat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 22;44 też bym skorzystała z takiej zapomogi ale nie chciałbym aby w sklepie wszyscy wiedzieli, toby dopiero kręciły jęzorami , czy istnieje możliwość pominięcia kierownika sklepu i wysłania jakiegoś wniosku bezpośrednio do kadr, dajcie znać ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie nocki potrafią panienki od godziny 5 do 6 robić papiery niby z dostawy i z marwitu a Ty napier... podłogę z nockowym. Ty spocona jak nie wiem co przed 6 a ona już siedzi przebrana i zadowolona gwiazda jedna z drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się tak dajecie to trudno -info do kier sklepu i już wszystko zawsze można spr na kamerach proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O co chodzi z tą premią? Jestem nowa i się nie orientuję. :( Czy ją dostaje każdy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×