Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Żeby dostać premię inwenaryzacyjna trzeba przepracować cały okres rozliczeniowy... Jak dopiero zaczęłaś to nie dostaniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak zaczełam pracę od pazdziernika 2015 to też się załapię na premię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rossmann nie daje umow na caly etat nie tylko ze wzgledow na oszczednosci.zaoszczedzic na białym murzynie to jedno .chodzi o to zeby pracownik pracowal bardziej wydajnie i nie byl zmeczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam u was z nowym standardem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,co masz na mysli z NOWYM STANDARDEM,bo ja nic nie slyszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podobno na jednym sklepie poleciala kiero i osoba na kasie bo nie dość że nie zaproponowała nic to jeszcze była wulgarna wobec tajemniczego a kiero chodziła w tym czasie koło kas ....ale jazda !!tego bym sie nie spodziewała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam do was pytanie, o co pytaja na rozmowie na stanowisko asystenta? Dzieki za odpowiedzi, jesli takowe się pojawią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na rozmowie na asystenta bynajmniej u mnie pani prowadzaca byla w szoku ze nie wykonywalam do tejpory na sklepie zadnych czynnosci ktore wykonuje asystent. tak jakby chcieli zeby startujac na to stanowisko ty juz wszystko wiesz i nie musza do niczego cie szkolic. to samo z pytaniami, pomijajac te w miare normalne jak siebie widzisz na danym stanowisku to ciagle drazenie tematu co juz wies i dlaczego tak malo. paranoja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od października to dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak pracujesz od października to na pewno dostaniesz. Ja pracuję od listopada i tą w marcu też dostałam więc Ty też musiałaś w marcu dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie kiedys awansowac to obserwujcie,przypatrzcie sie co robia np.asystenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak siebie widzialas na stanowisku asystenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomogę zalatwialam przez kiero regionalna nie wiem o innej możliwości załatwienia tej sprawy jesli ktoś coś to prosimy o podpowiedź z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiście dostają Ci co ich sklepy zmieścił się w progach inwentaryzacyjnych. A jak od października pracujesz to i chyba powinnaś dostać już w marcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I oczywiście premie dostają Ci co ich sklepy zmieściły się w progach inwentaryzacyjnych. A jak od października pracujesz to już chyba w marcu powinnaś dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rób nic poza kierownikiem bo Ci sie oberwie . U nas dziewczyna w tajemnicy przed Ks wysłała wniosek o awans i nie dość ze kr jej go nie dała bo tamta pominęła jakaś tam drogę służbowa to została przeniesiona jako kasjer do innego sklepu o jest tam ******* n a równo i jest ciagle do niej masa zastrzeżeń rak wiec zawsze najpierw kierownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wniosek o zapomogę wysyłałam teczka do kadr. Kadry chyba potem go przekierowały gdzie trzeba (bo we wniosku zwracałam się do Prezesa Maruszka). Nie da się niczego ukryc, bo informacje zwrotna o wpłyniętym wniosku dostaje Kierownik Regionalny a ten następnie konsultuje twoją trudną sytuację z Kierownikiem sklepu. Najlepiej wiec jesli zaczniesz od poinformowana kierownika sklepu o tym ze chciałabyś zlożyc wniosek o zapomogę bo masz trudna sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze premia ma być koło 20. Ale jak myślicie kiedy wyślą? Jestem troche pod ścianą, bo potrzebuje na zabieg 400 zł i fajnie by było gdyby do środy doszły. Ale pewni mało możliwe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam . Pomożecie? Ile zarabia zastepca kierownika , proszę o jakąś informację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3tys na rękę to na pewno,za nic nierobienie ztresztą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy takiej kasy nie widziałam na koncie... może gdybym nic nie robiła to wpłynęły by na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2500 ma zastepca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2500 chyba w jakiejś wiosce bo w mieście średnim ma na pewno więcej.tak.wystarczy nic nie robić.przynajmniej u mnie tak działa.a jeszcze mniej robi pani ks.ta nawet nie przebiera sie pracy bo wie ze się nie ubrudzi ani nie spoci.chyba ze kawą się obleje zmieniając Poraz 10grafik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś byłam kasjerem i .... to była najlżejsza praca jaką wykonywałam w tej firmie. Nie wiem i nie rozumiem dlaczego są te narzekania. Proponuję na 1 dzień zamienić się stanowiskiem pracy z każdym i nie byłoby tego forum i kąśliwych uwag na tema zarobków:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem asystentem i każda wie jak wygląda prowadzenie zmiany i w razie czego odpowiedzialność również spada na nas a nie szczęśliwego lub nie kasjera który ma w tylku lub na szczescie się stara. Ja dzisiaj mialam zmianę niestety z taką która ma totalnie gdzieś. Dzwonki co 5 minut bo jej się nie chce czegoś szukać wiec prosi żebym to ja pomogła klientowi. Co chwilę potrzeba żeby iść do toalety a tak naprawdę napisać smsa. A jak zwrocisz uwagę to słyszysz tekst ze po co się spinasz, ja to wezmę na siebie. Balagam! To nie wy kasjerzy oberwiecie tylko asystent. Magazyn sam się nie robi, tak samo zwroty. Nie wy latacie po całym sklepie z językiem na brodzie wiec nie róbcie nam pod górkę tylko dlatego że wam się nie chcę. Oczywiscie pomijam tu osoby które pracują normalnie. Ja dzisiaj nie miałam przyjemności z taką pracować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,doskonale cie rozumie.Swojego czasu mialysmy laske,ktora zadzwonila na kase,aby przyniesc jej klej do tipsa,bo jej odpadl:) Teraz wieksza czesc personelu to nowe osoby,ze starej zalogi jestem tylko ja,nawet ks pracuje krocej ode mnie.Zmeczona juz jestem powiem wam,tak po ludzku zmeczona i sory ale osoby urodzone w latach 90 tych to jakas porazka,zero w was checi,zycia.Roszczeniowi leniuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj, tak!:) zgadzam się. Czy się stoi czy się siedzi 2000 się należy a jak nie to się l4 podłoży:) takie motto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przepraszam ja jestem z 92 i bardzo dobrze wykonuje swoją pracę i ks jest ze mnie zadowolona, wiec nie wrzucaj wszystkich do jednego wora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,skoro jest tak,jak piszesz to ok.,ale ja swojego zdania nie zmienie....sorki,zbyt wiele widzialam,widze i pewnie bede widziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 23:54 Rozumiem co Cie trapi, u nas też większa część załogi to nowe, młode dziewczyny, z zupełnie innym podejściem do pracy, tzn. robią minimum które się od nich egzekwuje i ani kropkę więcej.. najtrudniej jest na początku, gdy trzeba im najprostsze sprawy tłumaczyć, gdy się wdrożą będzie już lżej. Niestety z załogą gdzie większość, to młode dziewczyny przekonane, że im się w życiu należy coś więcej, praca jest ciężka, nic nie idzie gładko, ze wszystkim pod górkę. A najbardziej boli, że te nowe mają lepszą sytuację niż stare pracownice, które musiały się starać i wypracować sobie pozycję, na nie się chucha i dmucha bo ciężko o pracowników.. Życzę poprawy sytuacji w sklepie i pozytywnych chwil dla siebie np. podczas urlopu gdy o pracy trzeba zapomnieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×