Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Zastepca 2350zl netto, miasto 30tys mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi migość
Ale sie boje..naczytalam sie type zlego o rosmanie..a zaczynam niedlugo prace..umowe odrazu mam na 33 miesiace..14brutto kasjer sprzedawca 1,2 etatu...jak otworza nowy sklep docelowo gdzie mam tragic za 2 moechy to3/4etatu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyzej,nie boj sie.Nie masz czego jesli twoje podejscie do pracy bedzie profesjonalne,a nie aby odsiedziec swoje godziny i ahoj przygodo. Fakt ciezko pracuje sie z NOWYM i MLODYM personelem,zwlaszcza gdy jest tylko sezonowy.Od starych pracownikow wymaga sie bardzo duzo.Uwazam,ze podejscie do pracownika idzie w zlym kierunku.Firma wymysla coraz to nowe metody zwabienia klienta i budowania z nim dlugotrwalych relacji,ok rozumiem to,bo to biznes,kasa.Ale w tym wszystkim zawsze jest czlowiek,pracownik. Pracuje ponad 4 lata i jak juz wyzej napisalam jestem zmeczona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko szybko czasu coraz mniej pracy coraz więcej jakby dali dodatkowe osoby i nie oszczędzali tak na godzinach to i byłby czas wciskać kit klientom i namawiać ich na zakup rzeczy których wcale nie mieli zamiaru kupić a tak niestety chcą osiągnąć coś w zupełnie nie taki sposób jak powinni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej czy u was w sklepach tez chodzi regionalny np w sobote i sprawdza czy jest obasada na perfumeri????ma role tajemniczego klinta ja tegonnie rozumiem coraz gorzej w tej pracy;////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas często regionalna wpada w sobote. Choćby na kilka minut. A co do nowych pracowników, wiadomo każdy musi się wdrążyć, każda z nas była na tym samym miejscu, więc trochę empatii i zrozumienia. Ciężko się pracuje ogólnie w tej firmie, bo nikt nikogo nie docenia. A jak zrobisz swoje minimum to jest źle, bo mało. Dziewczyny tak w ogóle, czy dostajecie premie uznaniowa co miesiąc? I jakie są zasady jej otrzymania? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ma ktoś moze informacje kiedy bedzie przelewaną premia? Bo jestem na urlopie i nie wiem czy moge zaszaleć xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedą te drobne wreszcie dla sklepów ? Bo nie ma juz jak wydawać o ludzie wściekli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie nie bedzie. Co z tego, ze zgłaszamy to za każdym razem Kr ze nie mamy juz czym wydawac. W końcu nie ona siedzi na kasie po pare godzin, wiec ma to gdzies. Ale jak bedzie skarga to wielkie halo zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premie uznaniowa kto ja przyznaje i za co się ja dostaje bo ks tez nie wiem na wcześniejszych pasjach jak sprawdzałam to nie była co miesiąc ktoś coś wie konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas perfumeria nie jest obstawiona bo nie ma kto tam być pracujemy 3 na 3 więc niby kto ma tam stać niech nie oszczędzają tylko dadzą więcej godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas czesto nie ma czym wydawac, bo klienci za glupie gumy potrafia zaplacic 100 zl lub nawet 200, rozumiem ze czasem nie ma, ale z reguly jest to po zlosci lub zwyczajnie chca rozmienic bo Pani w warzywniaku na pewno nie bedzie miala wydac, a my to co? Co do nowych pracownikow to umowmy sie ze zakres obowiazkow nie jest jakis trudny do ogarniecia, im sie po prostu nie chce i tyle, mam u siebie nowe dziewczyny i mam tez porownanie ktore pracuja lepiej a ktore gorzej, jednym sie chce innym nie, ale coz mi tez juz sie odechciewa i zawsze sobie obiecuje ze bede robic minimum bo i tak doceniane sa osoby ktore zamiast pracowac wchodza w d..Kiero ( oczywiscie pisze tu tylko o swoim sklepie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie kiedy będzie premia w marcu była 18..może ma ktoś jakieś info..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbujcie dogadać się z jakimś bankiem, albo np. z myjnią samochodową, panią z targu, cokolwiek. Nawet z księdzem można się dogadać w sprawie drobnych. ja wiem, że jest ciężko, ale to akurat jest do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie kiedy premia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie KR mają nas w d***e z rozumianą gotówki a to jest ich obowiązek zapewnić drobne dla sklepu . W moim sklepie jak kierowniczka poszła rozmienić do banku miała zabrana premie ze niezgodnie z procedura sie zachowała i od tej pory drobnych brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość231
u nas premię uznaniową ciągle dostaje jedna osoba. a my mimo to, że zasuwamy to na premię od kiera nie zasługujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość321
premię uznaniową przyznaje ks, to ona/on wysyłają info do kr, kto zasługuje na premię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Wydaje mi się że 20 lipca powinna być premia. W marcu była 18 bo 20 wypadał w niedzielę. Pozrdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno do końca lipca wypłacą premie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcemy rozmian z banku !!!! Nie my nie chcemy my żądamy !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ks mogli zabrać premię ze poszła rozmienic w procedurze jest napisane ze do 1000 zł mozna isc samemu a powyzej ten kwoty już z ochroniarzem u nas zawsze są drobne mamy bank który nam rozmienia bez problemu i kto jest wolniejszy w pracy tzn od swoich obowiązków zawsze szybko poleci nie ma z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tez ze nie można wychodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele procedur sie wzajemnie wyklucza i do KR należy ich interpretacja i od humoru jego . Niech sami w zębach przynoszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z Wami, pod względem zakresu obowiązków. Dokładają coraz więcej a ludzi do pracy ciągle tyle samo. Godzin brak, a roboty mnóstwo. Wiadomo firma się rozwija, obroty rosną, super, mnie też to cieszy ale my jesteśmy tylko ludźmi, mamy dwie ręce a czasami przydało by się 10. W związku z naciskiem na klienta, któremu poświęcamy teraz mnóstwo czasu, cierpi sklep, dziur coraz więcej, zeo merchu nawet nie wspomnę. Tu dostawa, tu zamówienie internetowe, tu zwroty, przesunięcia, faktury, półki promo, stendy a nas ciągle tyle samo! To strasznie irytujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oni myślą ze jesteśmy na prawdę robotami i nie mamy życia poza praca. Wczoraj do mnie pisała dziewczyna z pracy, ze była Kr i chce sklep do 22 przedłużyć. 3 osoby juz powiedziały ze sie przenoszą. Dodam, ze jest to sklep wolno stojący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z premią uznaniową różnie bywa, moja była kiero swojemu pupilkowi jak skręciła nogę dała uznaniówkę bo jak to dupoliz może mniejsza pensję dostać, skandal!!!!! Także tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli tyle procedur to jeszcze prosimy o jedna żeby KR nie mogli połowy swojej rodziny zatrudniać i jeszcze nimi zarządzać żeby kryć ich błędy . U nas KR ma juz piąta osobę z rodziny przyjęta w tum tygodniu . Toż to szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za niedługo będzie Rossman firma rodzinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzinna i otwarte 24h, bo z tymi godzinami juz przesadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×