Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Myślicie że jutro będzie premia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieżko powiedzieć, fajnie by było bo jednak mam urlop i chciałabym chociaż troche nie martwić sie , ze na cos mi zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co maja zrobic, zawsze bedzie tak ze beda stac murem za KS, niestety ale My nie jestesmy w stanie z mobbingiem nic zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często kierowniczki lecą ale ta na 777 jest ustawiona i ma mocne plecy poza tym sie boja ze tego motłochu nikt inny nie ogarnie a szkoda bo mogli by dać szanse rozwijać sie komuś z innym podejściem do ludzi , bo teraz trzeba umieć ludzi słuchać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to jest kierowniczka na 777 .??! Zawsze myślałem ze to facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro premia ma byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie premii uznaniowych -pamiętam raz tylko ją dostałam i to była ładna kwota więc starałam się równie dobrze pracować jak nie jeszcze lepiej niż poprzednio na tle moich koleżanek było to widać kierowniczka nie wiedziała co to dziury na niektórych działach ,mercz czy dokładanie towaru pomimo że byłam doradcą klienta jak zapytałam w nast miesiącach o premie to usłyszałam że to co robię to moje obowiązki czyli mój wniosek był prosty robiłam swoje minimum na swoim stanowisku i tak zakończył się mój entuzjazm w tej firmie.obecnie już jestem pracownikiem ale nie tej firmy .pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś premie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jeszcze premii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te wasze premie to czyste żebractwo nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PKO niema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma nic puste konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy PKO ma już premię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia ma być w piątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle ze dzisiaj nie bedzie bo jak PKO jeszcze nie ma tzn ze juz raczej dzisiaj nie bedzie, co do osoby ktora pisala o żebraniu to palnij sie w leb i jak Ci sie nie podoba to nie wchodz na ta strone, to tyle oby do konca tygodnia byla premia ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie moja wina, ze zarabiamy tyle ze na nic nam nie starcza. Zrobie opłaty, rata kredytu, karta miejska i zostaje mi nie wiele. A to dopiero środek miesiąca. Wiec ta premia pozowali mi nie głodować do następnej wypłaty. Sa urlopy, ale mnie nawet nie stać zeby gdzies wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tez nie stać, u nas tylko wyjeżdża zastępca i kierownik. Bo tylko one zarabiają tyle, ze mogą sobie na to pozwolić. Dziwne nie? Jeszcze chodzą słuchy, ze mamy mieć sklep otwarty az do 22, a jesteśmy wolnostojącym sklepem. Gdzie teraz przed 21 nie mam ruchu. Czuje sie jak więzień, nie mający prawa mieć rodziny i życia. Tylkosjedziwc w pracy codziennie do 23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żebractwo -tak sądzą ks z-pca bo każda z nich weżmie niezłą kasę nie tak jak pozostały personel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
praca w korporacji tak działa, jestesmy w Polsce w niemczech nikt nie pracuję w niedziele wszystko pozamykane byłam rok temu i w niedziele otwarte są tylko stacje i restauracje z typowo handlowych miejsc Rossmann jak najbardziej zamknięty ale nasz prezes musi się czymś wykazać przed Dirkiem :D czemu zawsze to musi być kosztem najniżej postawionych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to jest cholernie nie sprawiedliwe, ze kierownik dostaje 100 %. Czuje sie gorsza od nich, jak mam wydajnie pracowac skoro ja dostaje tylko 1/3? A nie wydaje mi sie, żebym gorzej pracowała na wynik inwentaryzacji ( to ja układałam cały magazyn z 2 dziewczyna na nocce przed inwentaryzacja) Tymbardziej, ze mam non stop 2 zmiany, a na takich zmianach robi sie wiecej, bo jest większy ruch. Super, ze sa w ogole premie ale dlaczego tak niesprawiedliwie sa przyznawane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z jakiego okresu zliczja średnia do premi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Polsce zawsze Ci co najmniej robią najwięcej dostają, bo odpowiedzialność itd ale to my zapie...az sil braknie, to my nie mamy zycia poza praca ale nie z wlasnej woli, także niesprawiedliwość goni niesprawiedliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To widzę, że wszędzie z uznaniówką to samo. Ja swoją widziałam chyba z 6 miesięcy temu i to jakieś marne 40 zl. Ale coż trzeba zapier** jak osioł i **uj z tego jest. Ale najważniejsze, że kiero dostanie 100% premii i ma jakieś 6 tys na wakacje, a Ty biedny człowieku możesz pójść na spacer po parku, bo na więcej Cię nie stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli kierownik pozbawia nas premii uznaniowej to może co miesiąc informowalby osoby którym nie przyznaje bo ja pracuje sumiennie solidnie jeżdżę na inne sklepy jak jest potrzeba i też nie dostaje jej co miesiąc tak jakby to ona nam ja wyplacala z własnej kieszeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
im mniej ks da premii uznaniowej kasjerom tym wiecej jej doliczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Piszecie tu straszne glupoty , pracuje w firmie 12 lat i jak by było tak źle to napewno bym tyle nie pracowała. A KS ma tyle obowiązków że nawet wam się w głowie nie mieści... Jeżeli wam jest tak źle to nikt w firmie nie trzyma was na siłę, tylko nie wiem gdzarobicieRossmanie co w Rossmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam wrażenie że ks nie chce przyznawać premii uznaniowych bo musi wypisać uzasadnienie za co po co itd. tylko nikt nie zdaje sobie sprawy że taką premią można zbudować świetny zmotywowany zespół tym bardziej ze to to nie ks zapi...na wynik całości tylko personel .jasne ze odpowiedzialność jest inna ale zmotywowany zespól to dobry zespół i jego praca owocuje dobrze zatowarowanymi pólkami , brakiem dziur , obsługą na kasie itd itd ale po co- każda ks zrobi Ci łaskę ze przyzna premie rzeczywiście jakby to było z jej kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
normalne ze obowiązków jest więcej na stanowisku ks to fakt ale kto pracuje najwięcej fizycznie ks czy załoga - a to przecież załoga pilnuje również złodziei na perfumerii, kremach itp dlatego większość uważa że premia inwent .powinna być dzielona równo dla każdego .jest to niesprawiedliwość ogromna i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×