Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Hej dziewczyny mam pytanie czy w tym roku bedą w sprzedaży plecaki endo ? Nie pracuje juz w Rossmanie i nie mieszkam w Polsce ... Szukałam w internecie jakis reklam ale na żadna nie trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Beda plecaki Endo,info w jutrzejszym Skarbie:))Ja mojemu dziecku,chlopcu kupilam rok temu i jeszcze bedzie mu sluzyc w tym roku.Wyprawka ok.jedyne co musialam dokupic to cgyba blok techniczny a tak wszystko bylo.Super tornister polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bendom placki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie,czy G czyli odbiór za niedziele lub sobotę moze byc w święto?np15sierpnia?z tego ci wiem jest to dzien ustawowo wolny a nie odbór za wekend.nasza ks nagminne wstawia nam odbiory w święto przez co mamy za mało wolnego.czy kadry nie kontrolują ilości dni wolnych?nie ma przez to nadgodzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny poradzcie proszę... Mam umowę na czas nieokreślony, w związku z tym mój okres wypowiedzenia wynosi 3 miesiace. Szukam pracy, dziś mam rozmowę i martwię się czy da się dogadać żeby rozwiązać umowę z dnia na dzień... i czy jeśli kiero po złości nie będzie chciała to czy jest sens gadać z regionalna? Wie ktoś coś może jak się to odbywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie znalezli cialo Ewy:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie wolno dawać odbioru w święto!!! Co do końca umowy i rozwiązania - spróbuj się dogadać, jak Twoja kiero będzie miała możliwość to pójdzie Ci na rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie daje sie odbiorow w święto. Jak robi karte pomocnicza i 15 wstawi jako święto to nie ma nawet możliwości wstawić tam odbiór. Mozesz rozwiązać umowę na mocy porozumienia stron z konkretna data, no chyba ze ks bedzie robić duże problemy to dzwon do Kr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedzcie mi czy jak chce złożyć aplikację o awans to wysyłam cv czy pisze dlaczego nadaję się na to stanowisko wysyła się to droga e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim Aniom i Haniom najlepsze życzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Dziewczyny bardzo proszę was o radę. Wiem, ze może zabrzmi to głupio, ale mam pytanie odnośnie awansu na zastępcę. Czy rozmowa rekrutacyjna długo trwa? Czy odpowiadać na pytania krótko czy długo?tzn 2-3 zdania czy bardziej solidnie ? I co najważniejsze jakie pytania mogą paść. Nie ukrywam, ze bardzo zależy ma na pracy i chciałabym się solidnie przygotować oraz pozostawić bardzo dobre wrażenie. Za wasze odpowiedzi będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie chodzi o to ze w karcie pomocniczej mamy G czyli dało sie technicznie je wstawic.więc nie wiem o co chodzi.kadry i regionalni tego nie kontrolują?tylko żeby ilosc godzin nie była za duza a dni wolnych o przysługujących nikt nie liczy?bo za każdą sobotę i niedziele powinno byc w tygodniu G?Np pracuje 2soboty i 1 niedziele to powinnam mieć 3xG?no to mam niby ale jedno 15sierpnia.i to mie jest pierwszy raz kiedy widzę w ramówce w święto G.np w wielkanoc miałyśmy ,w boże Narodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie moja ks daje często odbiór w święto!jest to technicznie mozliwe bo mam jak byk 15sierpnia G!w inne święta tez miałyśmy!i wtedy mam praktycznie za mało wolnego?bo mam 3dni wekendowe dni pracujące i mam te 3G ale jedno w święto!!często tak mamy!nikt tego nie kontroluje?kadry tylko patrzą na ilosc godzin w rcp a na odbiory nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysyłasz cv, zreszta zawsze w pismach ktore przychodzą jest napisane co trzeba napisać w Emailu. Zazwyczaj piszesz na jakie stanowisko aplikujesz oraz jaki jest Twój dotychczasowy sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli dobrze zagadasz to możesz złożyć wypowiedzenie bez zachowania okresu wypowiedzenia, zależy jaką masz kiero i regionalną, wiem że takie przypadki w rossmanie bywały. Albo idź na bezpłatny urlop jak już masz jakąś prace pewną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno masz trzy miesiące? Jak masz w umowie napisane, ja w innej firmie na nieokreślony mam miesiąc wypowiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorki,myślałam ze mi post nie przeszedł i następny napisałam to samo prawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, pracuję od niedawna , możecie mi powiedzieć co dzieciaki dostają w paczkach na święta? I jest coś takiego jak wyprawka szkolna? Co w niej jest zawarte? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest wyprawka szkolna, ale teraz juz jest żal późni raczej na skadanie wnioski.w paczki dla dzieci sa razie, zależy od wieku dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwna sprawa z tym odbiorem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy mozna skladac wnioski o pozyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przypuszczam ze was jest mało na sklepie i nie chce sie ks dawać wszystkich odbiorów i kombinuje żeby dawac mniej wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dalszym ciągu nie otrzymałam premi. Czy ktoś jeszcze ma z tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sierpniu należy się 9 dni wolnych . Nie siejcie zamętu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku zmieniły sie długości okresu wypowiedzenia umowy o prace. Mianowicie: Art. 36. Kodeksu pracy. Stan prawny: lipiec 2016r. [§1. Okres wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na czas nie określony jest uzależniony od okresu zatrudnienia u danego pracodawcy i wynosi:] <§1. Okres wypowiedzenia umowy o pracę zawartej na czas nieokreślony i umowy o pracę zawartej na czas określony jest uzależniony od okresu zatrudnienia u danego pracodawcy i wynosi:> 2 tygodnie, jeżeli pracownik był zatrudniony krócej niż 6 miesięcy, 1 miesiąc, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 6 miesięcy, 3 miesiące, jeżeli pracownik był zatrudniony co najmniej 3 lata. Oczywiście możliwy jest krótszy okres wypowiedzenia w przypadku porozumienia stron między pracownikiem i pracodawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na skarbka dalej szukaja pracownikow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny bardzo proszę o jakiekolwiek komentarze do godzin 10:45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamęt to sieje ks robiąc takie myki.piszecie ze w sierpniu ma byc 9dni wolnych.ja mam 6!!w tym G w święto.mało tego mam pod rząd 7dni pracujących,8dopiero wolny.nikt nie kontroluje tych grafików?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowiem sie w koncu kiedy te wnioski o pozyczke mozna skladac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×