Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Nocki najczęściej mam do 8 zdarza się do 7 albo 9... W jednym miesiącu nie miałam nocek i miałam tyle godzin za dni wolne ile sobie policzylam... Moja kiero nawet nie wiem że po nocce jest G...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno są dwa konkursy. obecnie trwa już drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konkurs dotyczacy wzrostu czeku jest nieuczciwy.Jak sie on ma do sklepow,ktore w tamtym roku byly remontowane badz znajdowaly sie w poblizu jakielkowiek przebudowy drogi itp.Przeciez to jest oczywiste,ze w tamtym roku obroty miale zerowe badz mizerne,a w tym roku wioda prym.Sorki,ale konkurs a raczej regulamin nieprzemyslany.Na starcie niektore sklepy sa na straconej pozycji.Dziekuje za uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te które były remontowane, nie biorą udzielu w konkursie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobra ale to bez sensu, bo u Nas w Regionie wiodą prym miasta, ktore maja np tylko jednego Ross, my jako Ross z duzego miasta nie mamy szans bo u Nas czek zazwyczaj jest na tym samym poziomie, kto ma go nam podnosic jak ludzie rzadko kupuja całymi koszykami a częściej wpadają po jedna rzecz i tyle, a co ja mam zrobić? Na siłę im wrzucać do koszyka, paranoja co do drugiego konkursu na tajmniczego to niestety tego tez nie da sie wygrac bo wazniejsza jest praca na magazynie niz na sklepie, po za tym w okresie urlopowym jest nas za malo, zeby kazdemu Klientowi poswiecic chwilę, sory ale my jestesmy ludzmi a nie robotami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym sie nie zgodze. My mamy 5 sklepow w miescie, a jestesmy w pierwszej 10tce z czekiem. Wiec to wcale nie zalezy od tego czy jest jeden sklep czy kilka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A u mnie jest 7 sklepów w promieniu 3 km :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie byloby wygrac,a przegrac w uczciwy sposob nie byloby dla mnie zadna krzywda...Coz ,najwyrazniej ktos bardzo uczony wymysla,tworzy i akceptuje tego typu konkursowe regulaminy... Czekam na kolejna edycje Rossmakuj Swiat,super konkurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy piszecie! !!nie zgodne jest z kodeksem pracy G po zmianie nocnej! !! Totalna bzdura! !! G to wolny dzień za pracę w sobotę lub niedziele , a dzień po nocy to chyba nie dzień wolny tylko dzień na spanie po nocy !!! Droga osobo która robisz tak grafik ,łamiesz kodeks pracy i procedury rossmanna !!!!! A w dodatku nie szanujesz szczęśliwego czasu wolnego swoich pracowników !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej laski a co tam na 777 się dzieje ??? Jakaś podstępna cisza ..... a kiero z centralnego to chyba za długo z kierowniczka z 777 pracowała :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te 500 zl i 300zl nagrody za ten konkurs to kwoty brutto czy netto? Pytalam kiero ale ona nie wie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaż art.z kodeksu pracy który jest łamany albo procedurę Rossmanna. Chętnie się doksztalce bo może faktycznie czegoś nie wiem:-) Pismo z Centrali- Dzień wolny to 15 sierpień święto ale do 5.59 możesz pracować:-) A dlaczego? Bo święto zaczyna się od 6 rano. Podaj te konkretne akty prawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawiedliwy jest konkurs na skuteczność ale na przyrost czeku to już porażka. Sklepy łączą paragony, są sklepy na których rok temu było mniej klientów niż w tym roku, czyli rewizja powinna sprawdzać na kamerach sklepy które wygrały, przyrost czeku powinien być porównywany do roku poprzedniego ale z taką samą liczbą klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak za długo zdecydowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19.01 zagadzam sie z tobą!!!!!właśnie miałam to samo napisać.nie wiem kto wymyślił Gpo nocce.tez robie grafik i pierwsze słyszę o G po nocce.Gto G w ramówce!!!!!-odbiór za pracę w sobotę lub niedziele!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś pochowano Ewę Tylman .....Niezła integracja wyszła z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23:06 Co Ty powiadasz! Godziny z nocki liczą się do dnia poprzedniego jedynie na przełomie miesiąca i liczą się do starego m-ca. Nie może mieć G po nocce bo nicka liczy się 'jako' 2 dni pracujące. Jeśli kierownik tak wpisuje to robi to źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.06-piszesz o G po nocce.KOMPLETNE BZURY PISZESZ.G nie moze byc po nocce!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej to pilnowano tychG,miałam tyle ile sobót i niedziel a teraz kiero tez odstawia co chce,za mało wolnego daje ale G wstawia W ŚWIĘTO!!!!!KIEROWNICY REGIONALNI NIE WIDZĄ TEGO???NIE ZAGLĄDAJĄ DO RAMÓWEK??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z chęcią komuś wyślę godziny mojej pracy ( bo wszystkie notuje od kiedy pracuje ) i cześć mojego paska i niech mi wytłumaczy dlaczego jak w weekendy przepracowałam 50 godzin a odbiorów miałam 5 × 6 godzin (czyli 30 godzin )to gdzie dodatek za dni wolny 20 godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wczoraj eGospodarka.pl › Prawo › Kodeksy › Kodeks pracy › Rozdział VI - Praca w porze nocnej drukuj Kodeks pracy ujednolicony tekst ustawy z dnia 1974-06-26 aktualizacja: 2016-07-28 Rozdział VI Praca w porze nocnej Art. 151 7 . § 1. Pora nocna obejmuje 8 godzin między godzinami 2100 a 700. § 2. Pracownik, którego rozkład czasu pracy obejmuje w każdej dobie co najmniej 3 godziny pracy w porze nocnej lub którego co najmniej 1/4 czasu pracy w okresie rozliczeniowym przypada na porę nocną, jest pracującym w nocy. oraz przypis do KP Zgodnie z Kodeksem pracy pora nocna obejmuje 8 godzin przypadających między godziną 21.00 a 7.00 rano. Wyboru przedziału czasowego dokonuje pracodawca. U nas pora nocna 22-6 - Regulamin pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierdolicie z tym grafikiem jak potłuczone . Gdyby któraś miała źle policzone to system kadrowy w centrali by wyłapał i naliczył wam nadgodziny które by były widoczne na pasku . Koniec i kropka . Mącić tylko umiecie , chyba macie za mało zajęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyżej- oczywiście że tak:) na pewno złamanie KP byłoby wyłapane:) a brak odbioru zauważony przez kadrową i zaraz KR i KS o tym wiedzą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
System widzi i nalicza nadgodziny . To juz nie są takie czasy że liczy się " na piechotę ". Nie ma technicznej możliwości ze jeśli ktoś rzeczywiście nie dostał odbioru nie zostanie mu naliczone wynagrodzenie z tytułu nadgodzin . A z tych z kolei ks napewno się będzie tłumaczył . Nie siejcie zamętu bez przyczyny . System nie przeoczy braku odbioru , to robi komputer a nie kr czy kadrowa . Czy wy naprawdę myślicie ze w takiej dużej firmie sprawdza sie tego typu rzeczy ręcznie ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej a czy sobota po nocce zalicza się do wolnej soboty bo ja albo jestem w leżący w sobotę albo jestem po nocce zero normalnie wklej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz tą różnicę bo masz 3/4 na umowie to chyba logiczne, urlop liczą Ci 6 godzin i odbiory tak samo. To że w weekend byłaś w sobotę 12 h ale odbioru masz 6. Rossmann dyma na każdym kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli skończyłaś nockę w sobotę przed 6 to sie liczy jak wolna sobota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzw . Doba pracownicza więc juz nie mąćcie męczybuły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi ile czasu mam na powiadomienie ks o zwolnieniu lekarskim? Mam np. trzy dni wolnego i czwartego przychodze do pracy. Czy musze w tym samym dniu czy mogę wtedy kiedy mialabym przyjsc do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownik ma maksymalnie 2 dni na powiadomienie pracodawcy o chorobie. Może to zrobić telefonicznie, mailem, faksem. Może to też zrobić ktoś z bliskich pracownika lub osoba obca. Trzeba pamiętać o tym, że, jeśli drugiego dnia nieobecności w pracy, pracownik nie powiadomi pracodawcy o chorobie, to może zostać to potraktowane jak poważne naruszenie obowiązków pracowniczych. Pracodawca może ukarać pracownika co najmniej upomnieniem (nie dotyczy to sytuacji, gdy pracownik jest w ciężkim stanie. Pracownik zobowiązany jest do dostarczenia zwolnienia lekarskiego w ciągu 7 dni. Zwolnienie może zostać dostarczone przez każdego, kogo pracownik poprosi, ale trzeba tutaj pamiętać o tym, żeby otrzymała je osoba uprawniona np. pracownik działu kadr lub sekretarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×