Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
A nie jedzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie są u was kary za brak uśmiechu na kasie podczas wizyty tajemniczego klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
notatka, upomnienie, i out

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziś podziel sobie na okres pożyczki i będziesz wiedziała:) max. okres to chyba 16 m-cy + oprocentowanie 2%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za jakie miesiące jest Hiszpania?? Są już wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafrankadfg
(Do gościa z wczoraj godzina około 16;) niestety wiem jak to wygląda. U mnie kierownik spoko, sama mnie zachęca do rozwoju jakiegokolwiek ale zastępca nie może wytrzymać tego faktu i mówi że to się nie opłaca, że nie dam rady i ze zarobki są bardzo podobne do asystenta a odpowiedzialność kosmiczna. Ciekawe, bo w tej chwili oprócz pepu robię dokładnie wszystko co kierownik a jestem asystentem i też różni mnie 200 zl od kasjerki która byłam przez 3 lata. Boję się że gdy załóżmy uda mi się awansować to spotkam się z podejściem że sobie to załatwilam,że to przez znajomości. Nienawidze kolesiostwa i ukladzikow a mój zastępca nie lubi mnie tylko dlatego ze nie wchodzę jej w tylek. Zresztą nikomu nie wchodzę tylko robię swoje. Trzymam kciuki i za Ciebie, prawdę mówiąc chciałabym mieć kogoś takiego w zespole. Normalnego gdzie nie powie że deszcz pada jak na niego pluja. To rzadkość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej ,no do jakiego rozwoju cię zachęca możesz napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasy zrobione jak drogeryjne, a trzeba pakować tony żarcia dla psów i kotów ,do tego domestosy ,ręczniki ,bebika ,nany i inne krety. Do czasu zanim firma się nie zdecyduje czy chce być drogerią czy supermarketem to nigdy nie dojdziemy do porozumienia. Dziunie , które czekają z rękami w kieszeniach albo rozmawiają w tym czasie przez telefon gorąco pozdrawiam , to już tzw kultura wyższa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponawiam pytanie do 11.17 No kurxa jakie profity chcesz tu osiągnąć?pytam się !Czy chodzi ci o takie profity że jak w przyszłości wyjedziesz do Niemiec do pracy to się pochwalisz ze pracowałaś w Polsce w Rossmannie po 8-10godz i wytrzymałaś bez śniadania,czy raczej takie ze potrafisz zapakować papier toaletowy do reklamówki która jest 2 razy mniejsza od tego papieru A MOŻE się pochwalisz tym że znasz jakiś wierszyk na pamięć podczas kasowania totowaru!cha cha .Powiem ci jaka będzie reakcja takiej przeciętnej Niemki pracującej w Niemczech,będzie taka że jak opowiesz pracodawcy tak o tych swoich profitach to jeden będzie się do ciebie uśmiechał a anni zadzwoni na pogotowie i cię wyprowadzą w kaftanie.Co ty możesz wiedzieć o profitach?Boże patrzysz a nie grzmisz !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.37 Dolnoslaskie juz wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:44 My jeszcze nic nie wiemy. Dostalyscie kopertę z zaproszeniem czy od regionalnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dekada myślenice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co juz wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dłuższą chwilę zastanawiałam się co napisać na post z 15:17, choć nie jestem autorką wpisu do którego się odnosi. Tak sobie myślę o tych profitach, o których piszesz i kurczę nie rozumiem Twojego toku myślenia. Chyba wszystko zależy od tego jak podchodzisz do swojej pracy i swoich obowiązków. Jeśli kierowniczka tej osoby zachęca ją do rozwoju to chyba dobrze. Rozwojowe może być wiele rzeczy. Sama jestem kierownikiem i mam w sklepie osoby, które chcą się rozwijać. Staram się dawać im dodatkowe ( oczywiście dobrowolne!!! ) obowiązki. Przygotowują szkolenia, jeżdżą po regionie, poznają nowe osoby itp. I co z tego, że nie mają z tego dodatkowej ekstra kasy? Chcą to robić, czują się docenione itp. Nie wszystko można przeliczyć na kasę. A do Niemców się nie porównujmy... na zachodzie wiele rzeczy jest innych/lepszych, to nie oznacza, że nie można się cieszyć tym co się ma. Sorry za przydługi post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:44 Dostalas kopertę z zaproszeniem czy od regionalnej wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak Wam idzie promocja, bo my już skończyłyśmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I kolejny raz promocja z piątku na sobotę, kolejny raz 12 h w pracy, kolejny raz będziemy robić promocje cały weekend a do tego jeszcze dostawa ;) no praca marzeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna baba drugiej babie wsadzila do du...y grabie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koperte:))Nie od regionalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafrankadfg
Nie wiem po co mnie ktoś wywołuje nedznymi wpisami i zapatrzeniem na niemieckie realia. Tak, chcę się rozwijać dla samej siebie i uważam że jak na mój młody wiek dobrze radzę sobie w życiu i niepotrzebuje Twojej aprobaty żeby próbować swoich sil w awansie. Wspominałam że nie chodzi o stołek a o jakieś nowe umiejętności i wynagrodzenie które będzie wyższe. Myślę że niemiecki kaftan w którym zabiora Ciebie będzie ładniejszy bo tam wszystko maja ładniejsze i piękniejsze. Nie wiem jak Ty, ale ja w Polsce radzę sobie dość dobrze i nigdzie się nie wybieram. Życzę wszystkiego dobrego i Tobie a że nie mam w zwyczaju wchodzenie w takie dyskusje zanadto proszę byś wyjechała pospiesznym do Niemiec, chętnie dołożę na bilet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ku.wa jak możesz pisać, że dobrze sobie radzisz pracując w rossmannie? przecież nawet jeśli jesteś asystentem w jakimś mega obrotowym sklepie to i tak twoja pensja nie starcza na godne samodzielne życie. No chyba że masz dopiero 18 lat, mieszkasz z rodzicami, od których dostaniesz mieszkanie i będziesz musiała brać kredytu albo masz męża, który zarabia wielokrotność tego co ty i stąd zatraciłaś poczucie rzeczywistości. Ale to smutne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość09891
Hej nowa jestem...pomoze ktos? By dostac premoe w grudniu ta inwentaryzacyja to od kiedy musze pracowac? I co to za premia w styczniu? Za brak l4 w grudniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13.56 Posluchaj,strasznie wkurzyl mnie twoj wpis.Jestem asystentem i mama,ktora samodzielnie wychowuje dziecko w wieku szkolnym.Mieszkamnw malej miejscowosci i zarabiam tyle,ze nawet moge co miesiac 200 zl zaoszczedzic.Mam oplaty na glowie,mam mieszkanie i wiele innych obowiazkow.Wszystko zalezy od podejscia,jesli stawiasz sie w pozycji roszczeniowej to nigdy tobie sie nie dogodzi.Aha 500+ mnie nie dotyczy a alimenty sa skromne 300 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO22.28 ŻE CO?takie profity że jeżdzą po sklepach i poznają innych ja Pier-le cha cha.RZECZYWIŚCIE to jest profit istotny w przyszłej karierze zawodowej,no cha cha sylwetka pochylona do przodu to też profit bo świadczy o tym ze wycisnęli z ciebie życiodajny płyn jakim jest krew cha cha.Życze sukcesu w tej i w przyszłości renomowanej firmie w pełni tego słowa znaczeniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13.56 szkoda ze nie można tu dawać łapek w górę oj szkoda,może kiedyś będzie taka możliwość i się przekonamy jak to jest z tymi profitami i wynagrodzeniem.Ale cóż jak są takie osoby które piszą ze pieniądz to nie wszystko to co się dziwimy że jest jak jest a dla przyjemności to ja mogę iść z mężem do łożka a nie tyrać na dostawał za darmo i póki będą takie zjechane osoby które tak będą pisać to zawsze w tej Polsce przepraszam polsce ma być z malej będziemy niewolnikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystentko z 14:47 matko samotnie wychowująca dziecko proszę napisz ile zarabiasz i podaj koszty utrzymania mieszkania, rachunków, koszty życia. NIE WIERZĘ że piszesz prawdę, że z jednej pensji i 300 zł alimentów żyjesz i robisz oszczędności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak będziesz pisać o kosztach utrzymania mieszkania, napisz jeszcze jak wygląda twój przykładowy jadłospis, czy zdarza ci się kupić słodycz dla dziecka, kiedy byłaś na 5-dniowych wakacjach, kiedy zabrałaś dziecko do kina? Nie wierzę, że z jednej asystenckiej pensji stać cię na godne życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woda okolo 60 zl za dwa miesiace,energia podobnie,wykupiony abonament za dwie osoby.Slodycze sa niezdrowe,wole owoce.Kino 5 zl co niedziele plus 3 zl popkorn,raz na dwa \trzy miesiace wyjazd na zakupy do wiekszego miasta,ubrania kupuje w sieciowkach przewaznie na wyprzedazy.Glodni nie chodzimy.2 z przodu widze na koncie moze 4/5 razy w roku.Wakacje owszem kilkudniowe.Mozna?? Mozna jak sie nie wydaje na spirale z loreala,makijazystki,kosmetyczki miesiac w miesiac.Nie jadam krewetek,nie jadam w fast foodach.Wygrywamy PP wiec zeli p\p pod dostatkiem,balsamow tez.Baaa nawet wycieczke sie wygralo...Zmien swoje nastawienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas pogodzic sie z tym,ze w firmie sa pracownicy zadowoleni z pracy.I ja jestem jednym z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego mam zmienić swoje nastawienie? nie zmienię, nie przekonasz mnie, że godnie zarabiamy. Nie napisałaś o największym koszcie życia tzn. mieszkaniu? Dostałaś w prezencie czy masz kredyt? jaki płacisz czynsz? u mnie kredyt plus czynsz i opłaty to 1400 zł. Pod mostem nie zamieszkam. Wynajem kawalerki w moim mieście to 1200 a opłaty? przy pensji rzędu 1700-2000 (jak wpadną premie) to nadal nie starcza na podstawową egzystencję, dlatego właśnie piszę, że nie sposób samodzielnie się utrzymać z jednej pensji kasjera czy asystenta. A tym bardziej samotnie wychowując dziecko. I to mnie w.k*****a w tym naszym kraju, zasuwasz jak niewolnik, jesteś na każde zawołanie, nocki, przymusowe delegacje, oszukiwanie na umowie, bo masz pól etatu a j.e.b.iesz cały i jedyne czego się dorobisz to garb. Czytałaś nowy numer Co słychać? to jest właśnie taka tuba propagandowa naszego działu rozwoju i marketingu, która ma Ci wmówić, że jesteś bardzo ważnym trybikiem w tej firmie i masz szanować i lubić swoją pracę. Jak możesz nie być dumna, że firma jest w pierwszej dziesiątce płatników CIT w Polsce, bądź dumna bo pracujesz dla 3 zagranicznej firmy handlowej z największymi obrotami itp. i itd. Jak czytam te przechwałki to mnie wkurza, że zarabiają naszą pracą kokosy, a nie dadzą nam przyzwoitych etatów ani nie pozwolą godnie zarobić. Ale Ty widać masz odmienne zdanie i nigdy się wzajemnie nie zrozumiemy. Z jednej strony zazdroszczę Ci takiego spokoju ducha i tego, że potrafisz docenić swoją robotę, ja chcę a nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×