Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Ej napisze ktos o tych premiach co pytalam. ..dziewczyny nie klucic sie...po prostu za malo zarabiamy...wyzyc idzie ale koszten wyrzeczen...ja cale zycie z moja rodzina musze sobie odmawiac...ale widze jak zyja znajomi co kazdy z nich zarania po 5 tys....to jest dopiero zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premie inwentaryzacyjna dostaniesz jeżeli przepracujesz caly okres rozliczeniowy, od czerwca albo lipca sie on zaczyna. W styczniu jest premie za wyrobiony obrót grudniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za prąd 60 zł za 2 miesiące ? :o ja pier... ja płace 300 zł za prąd za 2 miesiące, a gdzie woda, gaz, czynsz, kredyt, tv i telefon i zycie.... mi na nic nie starcza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.40 dziekuje za info . Jak zacelam prace 16 sierpnia to pewnie nici z tego...ja za prad place 240 ale za miesiac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szafrankadfg
Wiesz, szczerze i z dobrego serca współczuję Ci frustracji. Owszem radzę sobie bo zarabiam 2500 miesięcznie a wielu moich znajomych nawet 1000zlotych mniej. Nie wynajmuje mieszkania bo odziedziczylam po ojcu- straszne! , mąż zarabia mniej więcej tyle Ci ja i jak każdy człowiek płacimy rachunki, jemy też na mieście, chodzimy do kina i chodzimy porządnie ubrani. Nie jestem jedną z tych które są dumne z tej pracy i są zaslepione miłością do firmy jak Ty do Niemiec. Jestem zadowolona ze sobie jakoś radzę. Że mam szansę realnie zarabiać lepiej. Podzielam niektóre Twoje słowa dotyczące propagandy firmy ale czy to znaczy że wolno Ci mnie obrażać bo doceniam że jest całkiem nieźle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W domu zarowki energooszczedne,nie mam mikrofali,a gdy spie to jedyne co chodzi to lodowka,zadna kontrolka nigdzie sie nie swieci.Slusznie zauwazylas,ze nie pisalam o czynszu.Mieszkam w domku jednorodzinnym,oplaty dzielimy na 3 osoby.Ale nie podalam ceny za opal,nie podalam ceny gdy np.dach zacznie przeciekac,do tego podatek za grunt,wywoz nieczystosci itp.Zyje skromnie,kupuje po promocyjnych cenach.Nie moge narzekac,bo dach nad glowa mam,i jesc tez co mam.Nie bede przekonywac cie do moich racji,ale jedna prosba,nie mierz wszystkich jedna miara.Myslisz,ze ja czasami nie mam dosc...Tez mam zle dni,ale kto ich nie ma??Najwazniejsze do zyc w zgodzie ze soba.Zycze ci jak najlepiej,a ze dzis dzien OPTYMISTY wiec goraco cie sciskam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy za 15lat pracy dostaje się dodatkową premię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a po 15 latach pracy nie wiesz jakie są prosty?:) regulamin raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,1500 zł netto wpływa na konto w kolejnym miesiącu po terminie 15-Lecia, gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jubilat 1000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, generalnie w tym kraju żyje się ciężko.. i czy to R czy inna firma trudno wyżyć z pensji i tyle. Nie ma co narzekać na zarobki - wszędzie tak jest... zmniejszać koszty gdzie się da i do przodu... i tak nie mamy tak najgorzej... można dorobić na zatowarowaniach, delegacjach, inwenturach.. są konkursy, nagrody... jakoś idzie powiązać koniec z końcem...:) miłego tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A za 5 lat stazu?? Uscisk dloni prezesa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prosbe czy jest jakas osoba co była 2014,2013 na zabawie z rossmanna w poznaniu !co tam sie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO WCZORAJ DO 17.00 To są ludzie którym wbito w łeb że bycie szczęśliwym to oznacza mieć co do gara włożyć,mieć za co opłacić czynsz i mieć za co dojechać do pracy i oni wiesz uważają ze tak jest na całym świecie i czują się spełnieni ,szczęśliwi itp. co tu więcej pisać?może to ze na tych rekrutacjach tez dbają o to by za mądra tu nie pracowała tylko taka która ulegnie propagandzie takiej gazetki co słychać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się jak samotna mama żyje i daje sobie rade( chyba że je codziennie mortadele i chleb trzydniowy). Też jestem asystentka obecnie od 3-mscy jestem na L4 bo jestem w ciąży. Dostaję 1950 zl i z pensji po opłatach zostaje mi marne 400zl i gdyby nie mąż nie przeżyłabym godnie miesiąca z tej wspaniałej pensyjki. Nie wracam juz do rossmanna. Tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wczoraj 16.37 o czym ty pierdxlisz?czy ty się słyszysz?piszesz o profitach i że pieniądze to nie wszystko tylko dziwne że w CENTRALI nie myślą o profity i nie mówią ze pieniądze to nie wszystko,tam siedzą i wiedzą za co!założe się o wszystko że zarabiają od 4tyś do 89tyś miesięcznie, tylko takim ułomnym ludziom jak ty wciskają o jakiś profitach a ty tym żyjesz PROFITY weź już nie pisz nic na tym forum i przestań się błaźnić-ŻYCZLIWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powaznie mówicie?po 15latsch dają 1500zł??wiedziałam tylko ze na 10lat dają kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Profity jako awans na asystenta kierownika to chyba tylko plakietka z napisem "asystent - Kasia" zamiast "kasjer - Kasia" . Oczywiście trzeba wspomnieć o wspaniałych do 300 zł podwyżki względem kasjera. Poza tym bezcenna możliwość zahartowania i zarazem zaharowania się na tym nie opłacalnym stanowisku. W proficie otrzymuje się zdobycie wiedzy i możliwość ucieczki do lepszej pracy, w której stanowisko asystenta kierownika będzie lepiej opłacane i doceniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepraszam że się spytam, to ile Waszym zdaniem- ale tak na serio, powinien zarabiać kasjer a ile asystent? Ile z-ca a ile KS? czekam na ranking:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obrazaj i nie ponizaj ludzi,bo niedlugo tak samo bedziesz potraktowana.Nie jem mortadeli,nigdy jej nie lubilam. Myslcie sobie co chcecie,ja i tak jestem zadowolona i potrafie odlozyc z pensji:)Wyniki moje tez ok,nie wiedzialam ze na kafeterii spotkam internetowego lekarza:)Jad i zolc trawia was od srodka,czy to w Rossmanie czy w kazdej innej firmie,typowy Polaczek zawsze bedzie gardzil,bedzie narzekal,ehhhhh szkoda czasu na takie osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 20.43 Ile?chcemy tyle ile w innych cywilizowanych krajach min 3tyś na ręke .W Grecji jak im ucięli pensje-przeliczam już na polskie pieniądze -z 12-10 tyś na 6-7 to ludzie zaczęli krzyczeć a jak im chcieli obniżyć z 6-7 na 3-4tyś to wyszli na ulice i zrobili taki raban ze rządzący zwątpili i zostawili ich przy pensji 6-7 bo Grecy powiedzieli ze nie będą głodem przymierać .Kasjerka w Niemczech na stanowisku kasjer-sprzedawca zarabia 5-6 tyś zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) trochę Cię poniosło:) mówmy o realnych oczekiwaniach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwolę sobie wtrącić 3 grosze także, oczywiście ze skoro jesteśmy w unii i ceny są unijne i mówią ze unia jest solidarna to dlaczego mamy nie zarabiać te 5 tyś?powie mi ktoś?no przecież oni chwalą się tym ze są solidarni i każdy unijny obywatel jest traktowany tak samo bo jesteśmy jednością .Ceny u nas są takie jak w uni to dlaczego mamy nie zarabiać tyle co Niemiec,Anglik,Włoch czy Grek proste .Jeżeli obywatel unii jakim jest Niemiec czy Grek ma być lepiej przez Bruksele traktowany jak obywatel polski czy słowacki to po co nam ta unia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyvpracujac od 16 sierpnia zalapie sie na premie inwentaryzacyjna w grudniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takiej Danii lekarz zarabia tylko 2 razy więcej od zwykłego robotnika. Skoro więc w Polsce lekarz zarabia 10 tys to co złego w tym, żeby kasjerka miała 5 tys? Skoro sędziowie z TK za NIC biorą 20 tys miesięcznie, a nikogo to jakoś nie oburza, to co w tym złego, żeby magazynier co ciężko pracuje i niszczy sobie kręgosłup miał 5 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś jest zadowolony z zarobków w Ross to ok nie neguje ale czy obowiązki i praca w tej korporacji jest adekwatna do pensji na wysoko obrotowym sklepie nie ma czasu na nic wszystko robimy w pośpiechu a i tak jak jest kontrol to znajdą wiele źle zrobionych rzeczy nikt się nas nie pyta czy mamy czas zeby to dopracowac. Do tego jeszcze jeździmy na inne sklepy zeby dorobić nie da się przeżyć za te pieniądze jak się ma kredyt czy wynajmuje się mieszkanie ale o to też nikt nikogo nie pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w innych korpo pytają jakie ma Pani warunki mieszkaniowe??? jeżeli tak to idę tam:))) wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wyobrażam utrzymać siebie i dziecka z pensji rossmana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie zaden wyczyn utrzynac siebie i dziecko z pensji Rossmanna.Wczoraj udalo mi sie sprzedac 16 kompletow z sprzedazy laczonej,a wam jak idzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie te 2000 bez premii, za ciężką prace należy się każdemu kasjerowi. Co kolejne stanowisko to o 500 zł więcej i bez takich jaj, że kierownik ma co 3 miesiące 100% pensji za premie inwentaryzacyjną. Chodzi o to, żeby zachować jakieś przyzwoite proporcje, nie gnoić i upokarzać ludzi jałmużną 200 zł. I to ludzi którzy najciężej harują. Dysproporcje w zarobkach uwłaczają ludziom. Przede wszystkim dać uczciwe etaty, czemu pracujemy na pół, czasami na 3/4 a i tak co miesiąc tych godzin wychodzi więcej, to czyste oszustwo, tracimy na urlopach i nie tylko. Firma za mało dba o nasze podstawowe zabezpieczenie, np. dlaczego w tak wielu sklepach są problemy z nocnymi ludkami? wszyscy mają to w d.u.p.i.e . Nie podnoszą dla nocnych stawki godzinowej. Chłopaki co chwilę rezygnują, a my zostajemy na lodzie i potem dźwigaj jak wół tę ciężką chemię, puchy dla psów, układaj kuwety w sterty pod sam sufit. Te kilka godzin odpoczynku przed kolejna zmianą do pracy to za mało, żeby się po takiej harówie zregenerować. Ale tym się NIKT nie przejmuje, od tego jesteśmy, mamy być tanie i wydajne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×