Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
GOŚĆ Z 11.30 TO TROLL, szkoda marnować czas na czytanie jego prowokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.36 jak juz cos to w rodzaju zenskim poprosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawka nocna to już porażka niby mamy nie ciągnąc ciężkich boksów jest to wręcz zakaz a przepraszam bardzo jak byśmy miały się wyrobić przy 23 boksach gdybyśmy cały czas wolaly chłopaka to śmiech ale jak ci do czego przyjdzie to i tak będzie na nas bo zlamalysmy przepisy a etaty przyznawane to też śmiech rejestracja na 3/4 a pracujemy 1 etat - obejście przepisów prawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11.34 popieram i wiadomo że sa tu osoby podstawione którę chwalą tą prace to pewnie regioni wchodzą od czasu do czasu i tak zachwalają o profitach itp. w końcu mają za to płacone ach nie chce mi się pisać i tak mają nas w du-e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laski mam wielką prośbę czy ktoś posiada numer tel do Warty z ubezpieczenia grupowego. Obecnie jestem na L4 i nie chcem dzwonić do pracy się pytać, bo zapewne i tak nie otrzymam odp. Dzięki z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem asystentem i 2 tys wyciagnelam i to razem z premia może ze 3 razy. Byłabym przeszczesliwa zarabiając 2500 i to by mi wystarczyło. Za te obowiązki i odpowiedzialność naprawdę się nam należy. Kasjer niech ma 2000, zastępca 3000, a Kiero to już mi kolo tyłka lata niech i ma nawet te 5000. Niech będzie! Byle by kasjerom i asystentom płacili w końcu normalnie. No i te premie ja dostaje 400zl a Kiero druga wypłatę. A co ja cały rok mniej dalam i na inwenturze zapieprzalam przepraszam bardzo? Premie powinny być wyrównane i bez dyskusji! Obecnie szukam nowej pracy bo po kilku latach i braku możliwością rozwoju mam dość. Roboty coraz więcej, wymagania coraz większe, na rece patrzą a życia prywatnego i godnej zapłaty brak. Jak juz pisałam pracuje parę ładnych lat i zdania o firmie nie zmienię. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tel do kadrowej co się Wartą zajmuje to 42 613 95 05

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do was też zaczęło przychodzić więcej kolorowki? Szykuje się promocja czy tylko mój sklep tak zawalili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:45. Zgadzam się z Tobą w 100%. U nas jeszcze na dodatek asystentki mają zmiany popołudniowe i obstawiają nocki, Ranna zmiana to od 8-18. Kto widział tabelkę sprawiedliwości grafikowej. U nas to tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:45 Jestem zastępcą z 5letnim stażem na tym stanowisku i o wyplacie 2500zl mogę pomarzyć wiec chyba zbyt dużej różnicy miedzy Twoimi i moimi zarobkami nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od 10 sierpnia wiem jak i cały nasz sklep, ze ma być promocja szybciej na kolorówke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nas tez przyszlo duzo kolorowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do nas ostatnio przyszło 3 kuwety czerwone kolorówki, też się zdziwiłyśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś dostał przelew za przebudowy, które odbyły się w lipcu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, a czy u Was też kierownik i zastępca z wielką łaską i fochem biorą sobie jedną dostawę w miesiącu tylko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za tel do kadrowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, czy wasze kierowniczki i zastępcy też biorą sobie jedną dostawę w miesiacu z wielkim fochem i wielką łaską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eladiaaa
Wiem ze kierownik wg regulaminu ma mieć jedna nockę w miesiącu więc nie jest to wymysł. Jednak ciężko mi powiedzieć jak sytuacja wygląda przy zastepcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, kierowniczka na nocce! Nigdy nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz,wg.regulaminu jak jestes w pracy to pracujesz a nie wychodzisz na prywatne zakupy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 zestawow,a jak u was??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Wy nadal nie wiecie, o promocji na kolorówke xd widać jak działa przekaz informacji w firmie xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastępca i kierownik muszą wyrabiać cały etat, wiec gdyby mieli dużo nocek w miesiącu to nie wyrobili by go, bo odpada wtedy pare godzin..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę że są potrzebne na dniu żeby załatwiać sprawy które asystentki z panika w oczach im przekazują....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kierowniczka i zastępca zawsze mają po kilka nocek w miesiącu i obie równo zapierniczają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam kilka ostatnich stron i mi szczęka opadła ze zdziwienia <śmiech> pisała asystentka o swoich wydatkach itp. Prąd 60zł za 2 miesiące i gaz tyle samo?? W jakim niby mieście?? Ja za prąd płacę 250zł a za gaz ponad 150zł. A kino 5zł bilet?? Gdzie takie kino tanie?? U mnie w mieście i okolicznych miastach bilet ponad 20zl a ulgowy niespełna 20zł a popcorn w kinach ponad 10zł. Gdyby bilet 5zł kosztował to bym w miesiącu z 5 razy do kina chodziła!!!! Ale ściemy tu walicie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Welcome na tzw.prowincji:)Juz wiem,ze jakies 350 zl mam zaoszczedzone z wyplaty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj....nie strasz nie strasz,bo sie zesrasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. Mam pytanie jakich pytań mogę się spodziewać na rozmowie o asystenta . Jak możecie to podpowiedzcie co nieco, z góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Np.co zrobisz gdy zauwazysz,ze jedna osoba z personelu kradnie,co zrobisz w razie pozaru,co zrobisz gdy inkaset przyjdzie po kase a bedziesz miala dzwonek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×