Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
do 9.28 no ale pizza gratis chas cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy ktoś się orientuje czy na wychowawczym dostaje się pieniądze na święta? Na macierzyńskim dostałam rok temu, ciekawa jestem jak na wychowawczym. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.55 Kasę na święta dostaje KAZDY pracownik oprócz tych,którzy są na bezpłatnym urlopie.Zapamiętać ta informacje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do wyżej,tam dziewczyna o 1035 coś pisała o napisaniu oświadczenia na święta to co to jest?bo pracuje 3 miesiące i niewiem.Morzesz napisać co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Doradców -dziewczyny czy Wy też macie po 12godzin pracy ( 6 godz na Doradctwie reszta na perfumerii ) cały czas na nogach padamy na pysk .wcześniej mogłyśmy chociaż być na kasie 2 lub 3 aby trochę usiąść bo nogi odmawiają nam posłuszeństwa. Zaznaczam że nie mamy nic przeciwko pracy po 12 godz ale w taki sposób .Cóż że jesteśmy na perfumerii jak i tak cały czas na nogach - nie usiądziesz nawet na 5 min a dla nas to byłoby dużo. I tylko 15 min przerwy.Towar wykładamy tylko my doradcy na kolorówce nikt nie chce nam dać dodatkowej osoby do pomocy z kasjerek na to wychodzi że to tylko nasza bajka no i oczywiście zamówienia internetowe też szukamy dla funkcyjnych bo tylko my znamy asortyment reszta to co nie pracuje w Rossmanie .Błagamy niech to ktoś przemyśli bo to ponad nasze siły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do doradcy,a ile zarabiasz?? Bo ja 14 zł brutto mam wrzody żołądka z braku czasu na jedzenie,rozj...ny kręgosłup i zszargane nerwy.Za 14 zł brutto. Aby dostać zapomogę trzeba wypełnić wniosek dostępny w TETA,jeśli jesteś na macierzyńskim, wychowawczym czy coś w tym stylu na pewno będzie podany w piśmie nr telefonu przez który powiedzą ci co masz zrobić,aby otrzymać Pieniążki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13.41 Patrząc na twoje byki ortograficzne zastanawiam się dlaczego o to pytasz?skoro i tak czytać i pisać nie potrafisz więc podpiszesz wszystko co ci podsuną cha cha.Widzę że rosman już przyjmuje byle kogo i mnie to nie dziwi bo kto by chciał tam robić za te grosze,co roku to coraz lepszych ludzi przyjmują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ile macie premii regulaminowej tak pi razy drzwi..dopiero zatrudniłam się do rossmanna i ciekawi mnie wypłata. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dopiero zatrudnilam się do rossmanna i ciekawi mnie ile mniej więcej dostajecie premii regulaminowej dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda z tym układaniem , dziewczyny wstydźcie sie żeby pracownik z innego sklepu układał wam do inwentaryzacji w trakcie jej trwania produkty Na to jest czas wcześniej . Przez to nie chodzę juz do innych sklepów ma inwentaryzacje bo nie wiem co mnie czeka a 75 zł za 12 godzin pracy to wolę czas spędzić ze znajomymi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co rusz coś wymyślają. Deski co promocje inne, teraz jeszcze jakieś nakładki na deski, deski z nowościami , kartki wyjątkowy produkt , standy i tak co 10 dni.. nie wspomnę o czyszczeniu fiszek, dzieleniu promocji, fiszkowaniu, sciaganiu i wieszaniu.. i w kółko Macieju.. A gdzie tu dołożyć sklep, layouty, dostawy ogarniac z dnia poprzedniego i SOK 100% ?! Zaprosmy kogoś tam z góry kto wymyśla co rusz jakieś pierdoły żeby ogarnął to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tymi niedzielami?? Będziemy pracować czy niekoniecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14.11-Witam powiedz mi ty to poważnie piszesz o tych 12 godz stania pytam się ponieważ moja córka próbuje się przyjąć do Rossmanna .Przecież to jest ponad ludzkie siły,aż trudno w to uwierzyć 12 godz stać?przecież nikt tyle czasu nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z innej beczki. ktoś wie o której jest szkolenie z BHP jutro na Placu Mirowskim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś wie o której jest jutro szkolenie na mirowskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.13 Zanim zaczniesz kogoś oceniać to spójrz na swój styl.Zero pojęcia o składni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje koleżanki też tak stoją masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.14 Powiesz mi co ci w mojej składni nie pasuje downie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.14 Tak się składa że ja jeszcze byłam przyjęta za czasów gdy patrzono na to kogo przyjmują .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny ktora non stop pisze jedno i to samo w kółko, skończ pisać, tak, tak wszystkie już wiemy, że nie lubisz żyda rossmanna, POwców, swojej pracy, swojego życia z marne grosze. Naprawdę wystarczy, że raz wyrzucisz swoje żale i frustracje. A Ty, jak napiszę tutaj ktoś zadowolony z pracy, to od razu naskakujesz na tą osobę. Dziewczyno weź się ogarnij, bo w Tobie jest tyle jadu, że się tego czytać nie da. Też mi się nie podoba praca w rossmannie, ale są osoby o odmiennym zdaniu i nie narzucam im swojego zdania "bo mam rację i już". Przypuszczam, że jesteś bardzo nieszczęśliwa w zyciu, że masz w sobie tyle jadu i cynizmu. Więcej radości z życia życzę wszystkim pracującym ciężko w rossmannie, jestem z Wami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkolenie BHP o 9 . Pozdrawiamy - dział BHP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co? Jutro wyplata ! Sprawdzone info ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypłata jutro? :) najwyższy czas. Kwestia mocno przewidywalna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22.53 to chyba było kierowane do mnie, a kto c***isze o zydzie Rossmanie ja?ja napisałam tylko do tej analfabetki co pisać i czytać nie umie, bo taka prawda .Jak może wiedzieć co podpisuje jak pisać i czytać nie potrafi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15:13 a ty nawet nie umiesz nazwy Rossmann poprawnie napisać a się mądrzysz :-D jak taki ktoś się nazywa? Podaj swoje nazwisko to się dowiemy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze do 22.53 I taka prawda ze nikt tu nie chce normalny już pracować i przyjmują byle kogo.Ja rozumiem wszystko ale takie byki robić?śmiechu warte!to świadczy tylko o jednym już nie będę pisać o czym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.32 a co?chcesz mnie wywalić z roboty to ci oszczędzę trudu bo nie mam zamiaru w tym szambie dalej się pluskać ,a jeżeli chodzi o resztę to ja nic nie pisałam i mam w d***e kto to pisał szukaj sobie tego kogoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam mam pytanko jak nzywa się wasza zabawa integracyjna ? Same kierownictwo sie spotyka ra w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×