Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Oj dziewczyny dziewczyny co jak co ale 10 w tym miesiącu kocham najbardziej aż trochę złość przechodzi na firmę bo jednak zarobki są ok :-D ja dziś złego słowa na firmę nie powiem :-* i was też dziś kocham zlosnice moje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To Ile wyrwalas jesli mozna wiedziec...? J as na tym forum wiecej sie dowiem niz w pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Was, czy ktoś może coś słyszał o podwyżkach w tym roku? A może o znizkach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny. Podacie mi proszę numer do działu kadr i płac zebym mogła zadzwonić z domu? Bardzo proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dostałam ponad 2 tys. Kasjer ;) ale jestem na l4 w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 tys to super kasa jako sprzedawca....ciekawe czy ross cos wymysli z podwyzkami...w styczniu moze...dobre i 1 zl netto na godzine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
132h równe 2k. nie ma co narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
160 godzin , asystent 1750 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie sie dzieje na centaurze jestescie takie odwazne a nic nie piszecie o tym co się dzieje ,a jak było w poznaniu jak z pomorskiego dziewczyny sie bawiły pewnie nic i nikt nie napisze prawdy ,bo plotkowac tylko umiecie c**y z was i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma jednego numeru do kadrowej. Każdy sklep ma przypisaną kadrową w zależności od numeru sklepu. Zadzwoń do siebie na sklep to Ci powiedzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2k za 130 godzin z hakiem. To ja przepracowalam 175 i zarobilam tyle samo. Super po prostu. Z***bac się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakich poza małzenskich zabawach słyszałas na centaurze ? A moze w poznaniu słyszałas co sie działo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kasa dzisiaj wpłynęła całkiem fajna ;) Dziewczyny jak długo od czasu gdy dowiedzialyscie się o ciazy pracowalyscie w sklepie? Od razu l4 czy jeszcze chwilę pracowalyscie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie, jak oni wyliczaja kase z 12 mcy na l4 ciazowym, ze nie w kazdym miesiacu wychodzi ta sama kwota?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak słyszałas to pisz o tym centaurze ,może nie jednemu facetowi pomożesz ,chyba bys niechciała byc w rogi walona co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak słyszałas to pisz o tym centaurze ,może nie jednemu facetowi pomożesz ,chyba bys niechciała byc w rogi walona co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak słyszałas to pisz o tym centaurze ,może nie jednemu facetowi pomożesz ,chyba bys niechciała byc w rogi walona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 170 h to by było 2500:D ale nie kazdy rossman ma takie same stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plotkary,co was interesuje kto z KIM,gdzie??Może wypadałoby na siebie spojrzeć...To ich majtki i ich sprawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz a plotkary.... Dajcie juz sobie siana z tymi niby zdradami na centaurze to jest juz nudne, myslisz ze ktos po nazwisku powie kto z kim i gdzie? A nawet jesli to co wam do tego, niektore zachowuja sie jakby im czegos brakowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 22:17 Na L4 ciążowym wypłaty naliczane są w zależności ile dni ma miesiąc. Jeśli ma 31to dostaniesz więcej niż w miesiącu który ma 30 dni. W lutym dostaniesz jeszcze mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystent 1840zł za 152h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak długo pracowalyscie od momentu gdy dowiedzialyscie się o ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam na l4 od razu, bo po co mam byc w pracy skoro lepsza wypłatę dostanę na zwolnieniu. Przynajmniej odpoczęłam psychicznie od tej pracy i tych upierdliwych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dwóch sklepach się spotkałam z pustymi szafami z Astora. Zero pudrow, podkładów, tuszy. Same resztki. U Was to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze w tych sklepach beda mieli przebudowe i juz nie beda miec astora. Dlatego takie resztki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żaneta ty wyjdz stont

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stąd Zanetko nie wychodź, a nawet wchodź głębiej:) Bo głębiej twe miejsce jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, ale na tych Centaurach to chyba są same baby? To z kim one tam się zabawiają? Chociaż w sumie w moim regionie jest trzech facetów-kierowników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×