Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
do 7:33 Jeżeli wiesz na czym polega praca na perfumerii to chyba logiczne że się nie stoi w pełni tego słowa znaczenia rzecz w tym że cały czas jesteś na nogach nie usiądziesz na kasie ani chwili .Cóż z tego że po 6 godz doradctwa idziesz na perfumerie jak tam to samo nie ma chwili oddechu jak na innych kasach że usiądziesz i obsługujesz . I NIE CHODZI NAM O SIEDZENIE W PRACY JAK MYŚLISZ BO W ROSSMANIE NIE MA SIEDZENIA TYLKO O TO BY NASZE NOGI MIAŁY CHWILE ODPOCZYNKU .Do tej pory można było pracować na kasie nr 1, 2 , 3 nagle zmiany ale może ktoś podszedłby do tego zagadnienia po ludzku bo nie jesteśmy maszynami tylko ludżmi .Pozdrawiamy Doradcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny co to kogo obchodzi kto z kim i dlaczego to śą sprawy osobiste niech każdy pilnuje swojej pupci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drodzy doradcy.. Starajac sie o to stanowisko Dobrzec wiedzieliscie ze bedzie to praca stojaca. Czyli aktywne doradztwo na sklepie. Nie bylo mowy o tym ze bedziecie miec prace na kasie czego teraz tak bardzo wam brakuje. Nocek nie macie. Na promocje tez nie zostajecie. Macie plusy tej pracy. I jeszcze w trakcie dnia chcielubyscie sobie popracowac na kasie....no tak a taka kasjerka ktora rowniez jest na nogach i ma raz dziennie ta kase nr 1 czyli siedzaca a nie dochodzaca ma "oddac" to bo taka doradczyni by chetnie sobie posiedziala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 15,49 A co na ten temat pisze wasza niemiecka gazetka skarb?pytam bo nie czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na l4 w ciazy poszlam od razu , nie oplaca sie pracowac w ciazy, lepsza kasa jest na l4, no a po za tym ja sie fatalnie czulam wiec nie dalabym rady w tej pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na centaurach wiekszosc bab, a wy sie slinicie jakby tam orgie odchodzily jakies niesamowite

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczekujesz ze tutaj dowiesz sie ze ktos cie zdradzil?bez jaj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest forum o pracy w rossma ie a nie o zdradach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do dziewczyny z 19:54 zdradził Cię facet? Nie było mnie na Centaurze w Poznaniu, ale chciałabym spytać - Twój facet był kiero czy to ktoś z biura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam moze mi ktos pomoze poszukuje pewnej pani ,pani kasi prawdo podobnie z tczewa zna ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem asystentem i jak w miesiącu usiądze na kasę z 3 razy to huk i to też na krótki czas tak ciągle jestem na nogach i tak parę lat i coś wiem jak to jest gdy nogi napiep... ze nie możesz zasnąć w nocy non stop w biegu a przerwa żołądek mam tak już do kitu ze często co zjem albo zgaga albo wymioty jak tak czytam to zgadzam się ze coraz gorzej mało ludzi mało godzin a masę bzdur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 19:54 - nie byłam na Centaurze w Poznaniu, więc obawiam się, że nie mogę Ci pomóc, ale ze względu na swoją sytuację chciałabym spytać - Twój mężczyzna był kiero sklepu czy kimś z biura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z której części województwa pomorskiego owe panie,które podobno rozrywkowe były w Poznaniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś mi się wydaje że niektórym żal d**e ściska że pojechać nie mogą :/ wstyd i szukanie taniej sensacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziecko z tego jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nepotyzmowi mowimy nie . Opracowalem 5 przypadkow totalnego nepotyzmu i przeslalem bezpisrednio do prezesa bo dyrektorzy sprzedazy nic nie robią z tym fantem i ręka rękę myje a prezes nie wie co sie wyprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te inwentaryzacje przez promocje trwają tak długo, ze odechciewa sie chodzić na inne sklepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na takiej 12 godzinnej w Warszawie inwenturze i nigdy więcej do nikogo juz nie pojadę . Pizza rzecz jasna gratis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Pizza gratis,żaden inny pracodawca tak nie dba o pracownika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blisko gdanska rozrywkowe dziewczyny były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz sie żyje i raz umiera . Co dziewczyny użyły tego im nikt nie zabierze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 13.14 wczoraj Nie ma sensu z nimi dyskutować,nikt cię nie zrozumie sama widzisz jak to się kończy,sama widzisz jaką otrzymałaś odpowiedz po prostu tutaj sprawiedliwość ma rabina twarz, a prawo Syjon tworzy nie znający ludzkich praw. POZDRAWIAM i nie padaj na kolana,o nic nie proś bo i tak nic to nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doraaaas
Ostatnio czytałam fajny artykuł chyba na WP o podwyżkach w Lidlu i Biedronie i coś mi tu nie gra. Okazuje się że tylko u nas na wysokość stawki nie ma wpływu staż pracy. Wniosek... firma leje na doświadczonych pracowników :( Ot taki "kodeks etyki" biznesu w wydaniu rossa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio usłyszałam od regionalnej że teraz firma stawia na pracownikow innej jakości niż mają ci przyjmowani 10 lat temu i ze nikt za tymi doświadczonymi nie będzie płakał , los chciał ze w tym roku stuknęło mi dziesięć lat w firmie . Czy regionalna chciała mi dać do zrozumienia żebym zbierała swoje zabawki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawka, regionalna ze szkolącym się kiero rozmawia na baardzo prywatne tematy co wskazuje że jest on od kogoś. Przypadek? Inny szkolący się na zastępce zostaje kierownikiem, na zastępczynie czeka się trzy miechy bo taki ma okres wypowiedzenia w poprzedniej pracy. I wiele wiele innych. Na inwentaryzaji się siedzi 12 godzin bo wspomniany kiero jest nie ogarem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z innej beczki :-) Czy będą w tym roku refundowane szczepienia przeciwko grypie czy nie bo koszty jak się słyszy coraz częściej? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile pracowalyscie za free do inwentaryzacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego po raz setny piszę....nie wysilam się w pracy. Niech wysilają się dziewczyny co pracują 4 mies. i mają tyle samo co ja godz. A ja pracuje juz 5lat. Kiedyś to przychodziłam, kiedy chciała ks, zero zwolnień a miałam gorączkę, bieganie byle szybko. Teraz mi to "lotto". Nie wyrzucą mnie jak zamiast biegania ide spacerkiem. Jak jestem chora ide na zwolnienie. Przychodzę wcześniej jak ja mogę a nie ja chce ks. Niech świeżaki się tak poświęcają. Ja już się wycwaniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, napiszcie mi jak jest z tymi voucherami na Baczynską. Słyszałam, że można je wykorzystac do 15 pazdziernika ??? Czy po tym dniu przestaną działać ??? Promocja w Rossmannie jest do 19.10, myślałam , że dadzą do tego dnia lub nawet dłuzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×