Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gośćdgdgd
trzeba przepracować 5 dni by dostać 400 brutto na innym sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam kiedyś n winnym sklepie 2 tygodnie i nie dostałam nic. Ale to było ze 2 lata temu, pózniej sie nie zgadzałam chodzić na sklepy na drugim końcu miasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy Wy myślicie że jak będziecie narzekać na swoich KS to się coś zmieni? Nigdy, powtarzam nigdy się to nie zmieni, prędzej Was wymienia niż zwolnią KS obiboka, bo przecież jak przychodzi Kr to ktoś musi przyjąć na klatę zje ...albo pochwały, nasza zostawia nas zawsze wtedy kiedy jest największa potrzeba, zapier...za 10 a i tak jest źle, nic sie w tej firmie nie zmieni niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ks i zks dodatek za Obrót kwoty od 800 po 1500 zł a nawet i więcej,a co robicie w tym kierunku by zwiększyć Obrót??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te 400 zl brutto jest do wyplaty? niezaleznie od ilosci dni przeracowanych na innym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to premie za pracę na innym sklepie? Ja ciągle gdzieś jestem delegowana a nic nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 1.09 Witam Wiesz dlaczego nie poszłam do straży miejskiej?bo jest za dużo rozkazów krzywdzących normalnego,uczciwego człowieka, tego na samym końcu tego łańcucha pokarmowego z którego wataha z PO czerpała zyski .A wiesz dlaczego nie chodzę na manifestacje KOD?bo mam dla siebie szacunek i honor ,a teraz uważaj bo najważniejsze,a wiesz dlaczego już nie pracuję w Rossmannie ?bo żaden zyd o pochodzeniu niemieckim nie będzie mnie traktować jak swojego własnego niewolnika którego pozbawia się godziwego traktowania,godziwego wynagrodzenia itp. Ponadto ci regionalni są jacyś dziwni zauważyłam że chętnie wykonują polecenia góry,polecenia które nas dyskryminują ,poniżają np te przerwy na posiłek które są przerywane dzwonkiem i trzeba z pełna buzią lecieć na kase itp to przecież pomysły góry które z taką starannością są przekazywane dalej przez regionalnych .Ludzie ci się bardzo różnią od nas np wiedzą kiedy pan Rossmann ma urodziny a nie wiedzą w którym roku uchwalono konstytucję 3 maja ,bardzo dziwny typ ludzi to fakt więc nie dziwię się ze nie słyszą naszego głosu sprzeciwu a doskonale słyszą głos korporacji.Mój 6 miesięczny pobyt w tej firmie to moja prywatna porażka ,spodziewałam się czegoś innego ale cóż?czego można spodziewać się po Niemcach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie KS,ZCA i As zasuwają i 2 kasjerki wyjątki.. a reszta- byle odbębnić do końca zmiany - czyli 6 h.... więcej nie trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziś dostawa?? Chyba lekka przesada:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas zastępca leń i tępa jak but.nic nie potrafi i nic nie chce potrafić bez konsultacji z kierowiczką która zreszta jest jej koleżanką.ks tez nic nie robi.tylko grafik zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos pracuje w wawie na kondradowicza? Bo chce zlozyc cv? Czy jak skladam na konkretny sklep to tylko na sklep mnie moga przyjac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*-nie można mieć mniej godzin niż zakładając 3/4 et ani więcej niż cały i tak samo w przypadku połowy etatu nie możesz mieć mniej godzin ani więcej niż 3/4 możesz to zdanie jeszcze raz po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko sie nie zdziw jak dostaniesz 400 zl za 5 dni na innym sklepie. Mozesz wogole nic nie dostac, a na pewno nie za 5 dni. Za nocke z piatku na sobote i nie wazne o ktorej konczysz nie ma odbioru na prace w sobote. A w ktorym sklepie jest 30 min za prace 8 godz? I gdzie w KP jest napisane ze jest cos wiecej niz 15 min przerwy w okresie 6-12 godz? Puknijcie sie i nie piszcie głupot jak nie wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Woow 400 brutto.... gdzie tak jest ???? Bo ja nas to 100 zł brutto a pracuje w warszawie.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, ze złożysz cv na Kondratowicza nie znaczy ze będziesz tam pracować. Dadzą Cie tam gdzie jest zapotrzebowanie. Pierwszy raz słyszę o kasie za to, ze chodzi sie na inne sklepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodatek za prace na innym sklepie dostaje sie wtedy, kiedy jestesmy oddelegowane do pracy w innym miescie powinno byc do tego pismo z inf ze taka premie moza otrzymac. Tak teraz bylo w wakacjem, wyjazd do sklepu nad morze lub do sklepow mobilnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za prace na innym sklepie 5dni jest 250brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to ta premia za obrót ? Kto i kiedy ja dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podwyżki :) Asystent 20.80 zl- Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystent Warszawa,nie psuj mi dzisiejszego dnia,proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A zastępca Warszawa? Czemu nic nie słyszałam o podwyżkach a Ty dostałaś? :) dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się Kochana, sciemnia dziewczyna. Warszawa nic nie dostała :) żadnego aneksu ani informacji nie mamy. Poprostu jest złośliwa i sobie wymyśliła że popsuje Ci dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ide na inny sklep to podpisuje polecenie przełożonego i tam jest podany art na podstawie ktorego pracodawca ma prawo wysyłać na inny sklep w tym samym mieście i że nie może takie oddelegowanie przekroczyć 3 miesięcy w roku. I że nie moge odmówic bo to jest podstwaw do ukarania pracownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.13 Kocham Cię,pozdrawiam z nad morza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warszawa z-ca 3500 brutto podwyżka od 1 listopada na 3600 brutto .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Premia za pracę na innym sklepie. Kierownik zgłasza do regionalnej i w tedy on przyznaje 100 zł brutto . Jest tak od bardzo dawna .a jak nie macie to wasz kierownik nie dba o wasze premie i ma was gdzieś. Pisze tu o Warszawie nie wiem jak jest w innych miastach . Zawsze można się upomnieć. A dodatkowo można zbierać bilety za dojazd do innego sklepu wypisać po delegacji stosowny dokument regionalna podpisuje i wypłaca się z sejfu kasę cała za dojazdy:) ojjjjj kantuja was wasze kierowniczki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki interes ma Ks w takim kantowaniu?:) no pomyśl choć raz proszę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×