Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Za tydzień pracy jest 100zl brutto, KR nie zawsze chcą podpisywać delegacje:-) To nie KS kantuja tylko firma oszczędza na wszystkim. Prawda są podwyżki i prawda jest że asystent 20,80 za 1 h w Warszawie czyli w sumie tyle ile KS zarabia w malym mieście . Premia obrota 800zl to ma sklep pow 700 tys, sklepy na poziomie 400tys 300-400zl co 3 mce brutto czyli jakieś 100 zł na m-c. KS rok temu nie dostał podwyżki tylko taka premie. Mało wiecie a bardzo się nadużycie. Premia nie jest liczona do emerytury wasze podwyżki tak.K s nie ma życia prywatnego, na dniu wolnym sms-y, telefony od KR, nikt nie szanujego naszego czasu. Problem nie leży w KS, tylko w oczekiwaniach firmy, równym traktowaniu przez górę i KR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czy dostanie podwyżkę każdy chyba tez zależy od ks. Przy ostatnich podwyżkach jedna z asystentek u nas nie dostała podwyżki, ks uznała ze jej sie nie należy. Podob ami sie to podejście, bo akurat ona większość czasu siedziała w biurze i czego nie dotknęła to psuła, wszędzie zostawiała po sobi eburdel a pózniej każdy musiał sie tłumaczyć dlaczego wyglada jak po wybuchu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czasem myślę:) Wiesz to jak ludzie tu piszą że nie wiedzą o takiej premii o biletach to czyja to wina ??? Regionalnej ??? No nie bo to kierownik czyli ja między innymi zgłasza do 16 zmiany osobowe ...premie... lub zabranie premii... i masz kasę albo jej nie masz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownicy zróbmy coś z tym . Premia nie idzie do emerytury , zasiłku macierzyńskiego i chorobowego ani premii inwentaryzacyjnej inaczej niż w przypadku reszty stanowisk . Czy to jest równe traktowanie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapaliyscie świeczki dziś przed rossmanem?atmosfera i warunki pracy wpędzą każdego do grobu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie czy sa juz decyzje o przyznanie kredytu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie moze kiedy beda decyzje ze sie kredyt.dostalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak nazwiesz to że ludzie nie wiedzą o premiach czy rozliczeniach za dojazdy.... kantowanie...albo nie dbanie o interesy swoich pracowników. Poprostu kierownik do 16 dnia miesiąca zgłasza zmiany personalne,premie cz6 zabrania premii . A regionalna raczej nie odmawia jak komuś się należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy bedzie wiadomo czy dostalo sie kredyt?? Ze wniosek zostal akceptowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy bedzie wiadomo czy moj wniosek kredytowy zostal akceptowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A od kiedy są te podwyżki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem gorszego sortu
To forum jest cenzurowane . Kafeteria boi się na bieżąco puazczać nasze komentarze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarobki kierownikow zblizaja sie do wysokosci tych osiaganych przez asystentow. To wiele tlumaczy jaka zaczyna byc jakosc nowo przyjmowanych i awandowanych kierownikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam wczesniejsze informacje na temat regionu 45-2. KS W.S. juz od kilku lat obrasta w piorka i doszlo do tego, ze sie szarogesi w calym rejonie a KR chyba sie jej boi bo na wszystko jej pozwala i calkowicie sie jej podporzadkowala. KS robi co chce, zwalnia, zatrudnia kogo chce i kombinuje na kazdym kroku, jak ktos jej nie pasuje bez wzgledu z jakiego jest sklepu ma z automatu przechlapane u regionalnej, notatki, nagany..normalnie wymiotowac sie chce od tego zaklamania i obludy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy w tym miesiącu tzn jeszcze w październiku plan 820 tys i go wyrobiłyśmy i zero premii jestem asystentem od 5 lat a pracuję w ross 8 lat i mam stawkę 15,60 a dziewczyna zatrudniona na kasjer-sprzed. do nas 2 tygodnie temu na próbnym stawkę 14,20 - to nie sprawiedliwe. doświadczony stary pracownik jest nie doceniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie moze kiedy sa decyzje ze kredyt zostal przyznany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań spamować z tym kredytem i zadzwoń do kadr czy tam księgowej. Co do stawek dla nowo przyjętych zgadzam sie, jest to strasznie nie sprawiedliwe. Dlaczego ja pracownik z 5 letnim stażem mam zarabiać tyle co nowo przyjęta. To bardzo zniechęca do pracy stratych pracownikow i przyznaj, ze ja tez zaczęłam olewać wszystko. Robię wolno, widzę ze cos jest do dołożenia ale tego nie robię, czasem mam dzień ze kręcę sie po prostu po sklepie i ściemniam. Po co mam sie przepracowywać, skoro dostanę tyle kasy co nowa osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie spamuje dziewczyno tylko nie wyświetlały się moje komentarze..... nie chcesz to nie musisz tu na nic odpisyeać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyna ma rację, trzeba po prostu zadzwonić do kadr. Tam Ci opowiedzą na Twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*odpowiedzą (słownik mi przekręca słowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wracające po macierzyńskim albo te ktore sie orientują, niedługo mi sie kończy urlop, fakt nie mam co zrobic z dzieckiem ale muszę wrócić do pracy, bo maz nie da rady sam finansowo. Czy jest możliwość z 3/4 zejść na 1/2 etatu a potem sie dogadać w sklepie ze mogłabym pracować dopiero od 16 godziny jak maz wróci w pracy ? Ew wrócić na weekendy ? Czy to tez zależy od regionalnej czy pójdzie na takie warunki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko zalezy od człowieka.jesli masz spoko regionalna to pomoze ci pogodzic dziecko z praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nalezy Ci się ta premia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cos to juz przyszło pismo odnosnie wsniosków na kase w Grudniu, dla tych co sa na zwolnieniach/macierzynskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tym roku dla dziewczyn przebywajacych na l4 macierzynskim podali maila na ktory trzeba napisac i oni odesla wniosek, ty to sobie wydrukuj, wypisz, zeskanuj i znowu im mailem odeslij.Najlepiej dowiedz sie w swpim sklepie co dokladnie trzeba zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownicy jak zwykle zero podwyzki . Wszystko juz jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownicy to mają tyle ze z jakiej racji podwyżki!!!z premi wychodzi wam druga pensja za nic nie robienie i podwyżki chciałyście za pierdzenie w stołek????najwięcej robią asystenci bo kasjerzy to różnie bywa ale za mała jest różnica między kasjerem a asystentem.i za msła jest różnica między starym a nowym pracownikiem.stawki powinny być bardziej zróżnicowane a nie ze młody pracownik ma na starcie ponad 14zł na godzinę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czas zmienić robotę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie dajcie 7zl nowemu 20zl staremu, a stary niech wykorzystuje mlodego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozwolę się wtrącić, tu nie chodzi o wykorzystanie nowego pracownika,a o szacunek i docenienie doświadczonego i lojalnego pracownika.Nowo przyjęty asystent ma tyle samo co kilkuletni,a z kogo jest większy pożytek??Szanujmy się,to nic wielkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×