Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Musi miec 35 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W cale nie musimy mieć 35 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katowice kasjer 15,10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjer Katowice 15,10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnjzkakakka
Co to jest wirtualny asystent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie od kiedy jest "starszy asystent" na jakiej zasadzie i warunkach przyznawany ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co 40 lat hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnskjjxkks
Ile w tym roku na swieta?wie juz ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm, jestem ks z chęcią do pracy i zaangażowaniem... brak podwyżki drugi raz z rzędu nie jest motywujące.. asystent w wawie będzie zarabiał tyle co ks w mniejszym mieście... prestiż stanowiska - żaden - chyba że pracujesz w wysokoobrotówce.. w zwykłym sklepie jesteś kasjerem, sprzątaczem, pracownikiem magazynowym, pracownikiem na dostawy, świecisz oczami przed wszystkimi - bhp, pih, sanepid, Kr - a na spotkaniu mówią Ci że KS jest przede wszystkim odpowiedzialny za organizację pracy.... hmmm, chyba między jednym wózkiem a kasą... :) ohhh, długo by wymieniać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może po 35 latach w firmie haha myślę że wtedy garb zasłanialby nam głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, czy wasze dostawy juz obfituja w świąteczne ozdoby które sa w skarbie listopadowym? na sklepie juz macie jakies ozdoby? i czy to prawda że po świętach sa ozdoby za grosz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy asystent to nowo utworzone stanowisko pracy w naszej firmie,ale widzę,że tylko dla wybrańców.Szkoda,wielka szkoda...I jak tu być lojalnym i rzetelnym pracownikiem?? Teraz się zdenerwowalam i zawiodlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okolice Szczecina 12,90 kasjer , asystent 14,10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W cale ? Lepiej miec i obligatoryjnie się zostaje starszym wtedy . U nas taki będzie. Wiem bo kiera byla wczoraj na zebraniu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Śląskie równiez podwyżki. Mail pod który trzeba wysłać imię i nazwisko nr kadrowy i nr sklepu i wszyski co gdzie jak do kiedy będzie w mailu zwrotnym. Izabela_Woznicka@rossmann.com.pl Filip_Grabowski@rossmann.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy jest przyznawana premią uznsniowa dostałam 1 raz za to że pojechałam na inny sklep na zatowarowanie nadal jeżdżę na inne sklepy ale po premii ani widu ani slychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na to forum wcale nie wchodzą osoby wiecznie narzekajace i pierdzace w stołek a także pracownicy z długoletnim stażem pracy osoby lojalne zaufane i takie które chcą pracować po prostu czasami wszyscy już mamy dość nierownego traktowania przepisów których nikt się nie trzyma.Ja też mam nadzieję że w tym roku dzieci dostaną słodycze to cieszy a nie jakies gry ktore leżą w koncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z paczkami dla dzieciaków? Trzeba coś wypełnić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak kierownik ma czelność pisać tutaj, że nie dostał w zeszłym roku podwyżki! co za tupet! premie obrotową odebrano kasjerom i asystentom, dostają ją za to co 3 miesiące zastępca i kierownik. Osobiście słyszałam jak kiero chwaliła się jaką dostała pensję z premią więc to szczyt chamstwa wypisywać tutaj takie brednie, że kierowniczki pokrzywdzone. Nasze zarobki przy ich to jakaś kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasjerzy i asystenci dostali podwyżki do podstawy wynagrodzenia równe premii obrotowej! KS - NIC.... premie obrotowe przy małych sklepach to 100 do 300 1x na trzy m-ce... a zadań i odpowiedzialności coraz więcej... a reszta tak jak pisałam wyżej. Kasjer za siedzenie w 90% czasu pracy, brak stresu i odpowiedzialności - 2000 i narzeka że mu ciężko.... i mu się należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy asystent,chce znać szczegóły tego stanowiska,najlepiej od osoby kompetentnej.Dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Grudziądzu nie było żadnych podwyżek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyn,które nie dostały podwyżek. Spokojnie,może jeszcze nie przekazano wam informacji.W aneksie jest napisane,że od listopada zmienia się warunek umowy czyli stawka.Cierpliwości.A o co chodzi z tym starszym asystentem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starszy asystent dostają go takie dupolizy jak K.P a nie pracownicy którzy na to zasłużyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 23.53 premie uznaniowa daje kierownik. Jeżeli uzna, ze nikomu sie nie należy to jej nie dostaniesz. To, ze jeździsz na inne sklepy nie znaczy, ze będziesz co miesiac dodatkowo za to kasę dostawać. Ja raz dostałam premie za wyszkolenie pracownika. Co do stwierdzenia, ze kasjer siedzi w 90% to chyba u Ciebie na sklepie. Bardzo często jest tak, ze to ja robię dziury rano a asystent siedzi na kasie, ja robię zwroty, nie raz przyjmowałam dostawę, wiec mi nie gadaj ze kasjerzy nic nie robią. Pracuje 5 lat i nie dam sobie powiedzieć, ze nie muszę sie niczym przejmować. Nie chce awansu, bo dla mnie to śmieszne zarabiać tylko 2 złote wiecej niż teraz mam za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w rossmannie w Grudziądzu to praca Niewolnicza, ciągłe telefony do domu, żadnych praw jako człowiek i pracownik.Masz być na każde zawołanie i telefon- bez prawa do odmowy! Na inwenture do pomocy musisz iść chcesz czy nie, nawet zmuszane są osoby które są opiekunami dzieci do lat 4 i nie pracują na nockach - co jest łamaniem prawa pracownika i jest zamiatane pod dywan!Kierowniczki święte krowy mają przyzwolenie od kr i gnębią ludzi, zachowują się jakby nie istniał świat poza rossmannem.Centrala tak wyprała im mózgi że żal patrzeć, a żadna nie jest na tyle inteligentna żeby nie iść za tłumem głupków i mieć swoje zdanie! Wyzysk, Wredność, Niewolnictwo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z kierowników trzęsie porami żeby nie spaść ze stołka.Zrobią Wszystko żeby nie stracić posady. Tylko zastanawia mnie jedno, jak patrzą sobie w lustrze w oczy traktując tak ludzi z którymi pracują? No chyba że mają to głęboko bo liczy się " karierka" i stanowisko, a nie to jak w przyszłości będą mnie wspominać ludzie ze mną pracujący, i czy czasem widząc mnie na ulicy nie będą przechodzić na drugą jej stronę udając że nie znają osoby.Przykre do czego są zdolni ludzie i to dla tak malusiego stanowiska jak ks.Liczy się kasa a nie ludzkie traktowanie i zwykła życzliwość ofaz szacunek do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym 90% siedzenia to chyba pomyliłaś siebie z kasjerem, nie przypominam sobie, żebym siedziała, aż tyle na tyłku, z 8 h to może ze dwa razy siedzę na 1, gdzie jeśli nie ma klientów to z reguły robię coś w obrębie kasy, także nie ma siedzenia, bo jakby KS zobaczyła że odpoczywam to od razu były by zje.. ...na 2 też raczej nie siedzę tylko robię wózki lub coś na magazynie, a na P to juz w ogóle mogę pomarzyć o siedzeniu, bo muszę stać jak kołek i zaczepiac ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 10.56 Mogę ci zagwarantować ze na te panie z wypranym mózgiem tez przyjdzie pora na AUT .Najbardziej śmieszy mnie dziewczyna która pisała o jakimś stażu tam wyżej i ze jest osobą zaufana w oczach rossmanna cha cha dawno się tak nie uśmiałam!Moja droga napisze ci tam żaden pracownik pracujący na sklepie ,czy to kierownik czy kasjerka nie ma zaufania we tej firmie możesz mi wierzyć .Kierowniczkom tylko tak się wydaje ze mają zaufanie bo są zapraszane na te centaury itp. Żebyś ty wiedziała ile kierowniczek zaraz po centaurze zostało odstrzelonych cha cha oczywiście macie racje pisząc że są wyjątki ale to są przypadki jednostkowe możecie mi wierzyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie jest zaufany i doceniony? ?? To teraz usiądź lepiej.. mój staż pracy to 3m-ce. Pracuje w galerii w 7 dniowym i dostałam umowę jak wszystkie czyli 3/4 na 3 lata kasjer-sprzedawca. Zaproponowano mi pracę u konkurencji ( a wiem ze jestem dobrym pracownikiem, zaangazowanym) i jak dowiedziała się o tym moja regionalna i że się zastanawiam nad przejściem. ..zaproponowała mi cały etat i stała stawkę miesięczna :) i co Wy na to?? Usłyszałam że teraz trudno o dobrego pracownika więc firmę stać na to żeby mnie zatrzymać. A w miejscu gdzie pracuje naprawdę dziewczyny zmieniają się co chwile..robota je przerasta. Oczywiście nie wolno mi się chwalić moimi warunkami i pensja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×