Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

usunęli temat o rossmannie?

Polecane posty

Gość gość
Czy starszy asystent otrzymuje też wyższy etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy starszy asystent otrzymuje też wyższy etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No z tymi urlopami u nas to tez cyrk!w całym regionie wszyscy mają zawsze 2tygodniowy urlop w wakacje a u nas kiero sobie wymyśliła ze wybrani tylko będą latem na urlopie chociaż fizycznie jest możliwe żeby dała wszystkim.jskim prawem mam nie mieć urlopu latem?po co mi w innym miesiącu skoro mam dzieci i mogę z nimi wyjechać tylko w wakacje????????każdy ms prawo do 2tygodniowego urlopu latem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałaś że to kwoty brutto. Asystent dostaje około 300 zł a kasjer około 170 zł w rezultacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srax na tą ich wydajność !a te 250zł to niech rossmann sobie w D... włoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za konkurs? Pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy dają paczki na święta dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy wszystkie dostaliście podwyżkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tymi podwyżki? U nas cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co z tymi podwyzkami? U nas cisza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będą dawać paczki na święta dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli w grudniu pójdziesz na chodź jeden dzien l4 czy uż to połowę premii dostaniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy będą paczki na święta dla dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedy paczki ? Ludzie, jest dopiero 10 Listopad. Paczki na pewno beda przed Swietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile ma byc zapomogi swiatecznej? Podobno mniej niz wczesniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nareszcie jestem wolna, spokojna, jest cudownie. Pracuję sobie teraz i zero stresu, nikt nie pierdzi swoimi frustracjami nad głową. W sklepie w którym pracowałam był wieczny foch pani kierownik, strach się odezwać. Ale szkoda mi takich nieszczęśliwych ludzi, tylko narzeka na ludzi, swoje życie... No współczuję. Załuję tylko że dopiero teraz z tamtąd odeszłam. Tyle życia zmarnowane na taki bezsensowny stres. Współczuję tym dziewczynom, które zostały i się płaszczą. Ona (KS) i tak ma wszystkich gdzieś. Nigdy więcej. Powinni trochę przeczyścić stanowiska kierownicze, odświeżyć, bo część towarzystwa się już lekko zasiedziała i zapomniała jak się pracuje. Nowe dziewczyny przechodzą falę, dosłownie, mają bardzo ciężko, a "stare" tylko kablują myśląc, że wyższe urosną... A i tak są obgadywane. Co nas nie zabije to nas wzmocni. Dużo się nauczyłam o ludziach pracując tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wypłata moze być naliczana z podwyżka, skoro ona jest od listopada a wypłatę masz za październik. Troche myśl dziewczyno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystentki!czy u was tez tak jest ze tylko część asystentek ma zmiany prowadzące z zamknięciem sklepu a część asystentek mimo ze bierze te same pieniądze to tak naprawdę nie mają zmian prowadzących tylko przenikają gdzies między zmianami tylko dlatego ze są przydupasami kierowniczki?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny,dam wam dobra radę.Nie patrzcie na kogoś,patrzcie na siebie.Przyjdźcie, zróbcie swoje,jak należy i idźcie do domu.Bądźcie egoistami,najlepiej na tym wyjdziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W procedurach jest ujęte nowe stanowisko STARSZY ASYSTENT,tylko dlaczego nie zostało przekazane nam,pracownikom sklepu skoro jesteśmy DZIALEM SPRZEDAZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas jest tak że mamy jedną asystentke która tylko prowadzi zmianę na której tylko dokłada (i to nie dokładnie) towar. Reszta zmianę dostaje jak trzeba zrobić nowości, zwroty, przesunięcie, wyrównać stok, layouty. Zarabia tyle co ja a nic konkretnego nie robi...bo zmianę zamknąć żaden problem, a zapiprzac,Ze pot z tyłka leci to już co niektórych przerasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podwyżki niby od 1 a regionalni nie ruszą tyłków żeby nas poinformować . To od czego oni są ? Swoje juz dostali i dzida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już tydzień temu podpisałam aneks do umowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość wczoraj czy to nie przypadkiem sklep w Gdyni i czarna łysawa głowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś już otrzymał stanowisko starszego asystenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 7.54.jak mogę nie patrzeć na innych.skoro prowadze zmianę to odpowiadam za podział obowiązków i należyte ich wykonanie.jak nie mogę patrzeć na to ze ja jak zwykle prowadzę zmianę a inna asystenkka(nieprowadząca zmiany ) nic nie robi(choc ma zadanie przydzielone),spaceruje tylko dlatego ze jest przydupasem kiero i uznaje ze jej wszystko wolno!do kierowników:robiąc grafik zwracajcie uwagę na to kto ile prowadzi zmian !dlaczego jedni muszą pracować a reszta przychodź relaksacyjnie wypic kawke bo z góry przyjmuje-nie prowadzę zmiany to mam wszystko w d***e.a przecież bierze tą samą kasę co ja!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy podwyzki dostaja wszyscy? Bo u nas czesc tylko podpisala a reszta czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 11:25. Święta prawda. Jestem asystentem od 4 lat, druga asystentka pracuje od roku. Gdy jesteśmy obie na zmianie, to zawsze ja prowadzę zmianę, ja się stresuje, ja zbieram większość przedświątecznych dostaw, ja robie zera zwroty itp. Stawkę godzinowa ma identyczną jak ja (wiem bo widziałam niechcacy jej umowę). Najbardziej mnie wkurza to, ze kierownik lub zastepca zawsze wpisuje mi prowadzenie zmiany w momencie gdy jesteśmy we dwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot filemon polujący na myszy
Obserwuję od kilku lat pewną pannę Trzaska ma na facebooku. Ta kobieta żyje tylko pracą. Zastanawiam się skąd takie egzemplarze się biorą. Wierzyć się nie chce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy dostają,do 25 listopada kiero musi odesłać do kadr wszystkie podpisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×